Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TestingNow
Robotyczny czarodziej
Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Pearl Salty
Miejsce urodzenia: Mugolski szpital w Liverpool
Status krwi: 0%- Mugolaczka
Cechy charakteru:
Dziewczyna, mimo swej postury, jest bardzo odważną osobą i przede wszystkim liczą się dla niej przyjciele. Od dziecka wykazywała silny matczyny instynkt. Jest perfekcjonistką, lubi robić wszystko po swojemu. Wkłada dużo starań i rozumu do planów oraz działań. Choć jest bardzo spokojna i opanowana, denerwuje się gdy plany nie idą po jej myśli. Mimo nieprzeciętej inteligencji i łatwości w zdobywaniu wiedzy zawsze będzie w stanie całkowicie oddać się swoim zasadom, które stawia na pierwszym miejscu. Nie zawaha się by walczyć o wartości jakimi się kieruje. To ona próbowała obronić Rose zwalając na siebie całą winę kiedy zostały zaprowadzone do dyrekcji szkoły. Tak na prawdę Pearl poszukuje wolności, bo tylko w takim stanie może się w pełni oddać swojej relacji z przyjaciółką. Nie pozwoli sobą manipulować. Miłość jaka nią kieruje czyni ją praktycznie niezniszczalną i odporną na wszelki ból. Mimo tego na co dzień zachowuje pełnię kultury jaką ją nauczyli rodzice, dla których pozostawiła dno w swoim sercu. Może jest wrażliwa, ale na pewno potrafi wstać i iść przed siebie reprezentując to co najlepsze i najszlachetniejsze.

Wygląd postaci:
Pearl to wysoka jak na swój wiek dziewczynka o śnieżnobiałej bladziutkiej cerze. Obdarzona jasnoniebieskimi oczami i wyrazistym, szpiczastym nosem ma krótkie i proste włosy, schludnie zaczesane do tyłu bez grzywki. Jej fryzura od urodzenia przybiera barwę blondu splamionego delikatną rudością, przez co wiele osób porównuje ten kolor do młodej i niedojrzałej brzoskwinki. Twarz jest krągła i w obecności jej przyjaciółek nie schodzi z niej ciepły, a także szeroki uśmiech. Postura Pearl przypomina tyczkę, bowiem nasza koleżanka jest bardzo chudziutka co wynika ze wcześnie nabytego pragnienia bycia idealną. Na co dzień zakłada seledynowy top z wyciętym, na wzór odwróconego trójkąta, dekoltem, przykryty rozpiętą żakietową kurteczką tej samej barwy, który sięga jej do końca żeber i ma poszerzane ramiona, proporcjonalnie krótkie. Granatowe spodnie w fasonie capri kontynuują linię figury od zakończenia topu, czyli od wysokości pępka, przez biodra aż po niższe partie łydek przylegając do ciała. Na stopy zakłada różowe baleriny. Jednak, kiedy słońce zaświeci nieco mocniej, Pearl zamienia spodnie na spódniczkę, tej samej barwy, do kolan i dobiera różowe pończochy. W miejscu kórtki pojawia się bezrękawnik. Młoda panienka zawsze nosi perłowy naszyjnik, który ma dla niej sentymentalną wartość.

Historia postaci:
Pearl narodziła się jak normalne dziecko, w jednym ze szpitali. Jako, że jej rodzice mieszkali w Liverpoolu to właśnie w tamtejszej placówce odbył się poród. Delikatne niemowlę, rosło w bardzo szybkim tempie otaczane niezbędną miłością i troską. Pewnego dnia początkowego dzieciństwa ujrzała równie małą, różowłosą dziewczynkę bawiącą się za płotem. Spostrzeżona przez nią, nieśmiale się skryła. Mimo tego, odważyła się i wyszła z ukrycia żeby się zapoznać ciągnięta ciekawością. To był szczególny dzień, wtedy się rozpoczęła ich długowieczna przyjaźń. Pearl ze swoją przyjaciółką- Rose codziennie się bawiła. Trafiły nawet razem do tej samej klasy w szkole. A ich rodzice wspólnie zapisały je do klubu szermierczego i akrobtycznego. Dziewczynki przeżywały wiele przygód. W końcu nadszedł okres pierwszego buntu. Ciekawe świata postanowiły, że na jeden dzień uciekną ze szkoły, do czego namówiła ją Rose. Dzień ten poświęciły na wycieczkę. Następnego zostały wezwane do dyrekcji, a rolę tę pełniła matka Rose. Dziewczynki otrzymały szlaban wraz z negatywnymi punktami. Złość je przepełniła. Postanowiły obie uciec z domów w nocy. Spakowały najpotrzebniejsze rzeczy i w samym środku ciemnej strony doby wybiegły. Po kilku godzinach wędrówki trafiły na jedną z okolicznych plaż. W celu odpoczynku zaczęły razem tańczyć w rytm ulubionej muzyki, którą puściły. Pozwolił na to, żeby wszystkie ciążące im emocje mogły ujść przez tę zabawę. Złość na cały świat, pragnienie bycia razem, chęć odkrycia czegoś niespotykanego zaowocowała w taki sposób, że nad dziewczynkami wytworzyła się różowiutka zorza polarna a piach wokoło począł wirować układając się na parę sekund w ich poruszające się sylwetki. Nietypowe zjawisko jednak nie wywołało w nich żadnego strachu, zafascynowane bawiły się dalej, lecz kiedy emocjonalny tygiel opadł doszły do wniosku, że muszą podjąć rozsądną decyzję i wrócić do domów, lecz nie mogą powiedzieć o wydarzeniu nikomu. Pierwsza jedenaste urodziny miała Rose. To ona otrzymałą list, którym się podzieliła z Pearl. Dziewczyny poczuły się zagubione, ale chuda cieszyła się przychylnością drugiej. W końcu i nadszedł magiczny dzień naszej bohaterki, która również jako mugolaczka otrzymała list wraz ze wskazówkami. Dziewczynki kiedy magiczna poczta dostarczyła wiadomość rodzicom o posiadaniu obdarzonych córek, zabrały listy i je ukryły. Pierwszego września udały się na Pokątną ze swoimi oszczędnościami, które wymieniły na magiczną walutę w Banku Gringotta i obserwując inne czarodziejskie dzieci, szybko zakupiły wymagane rzeczy z listy. Kiedy rodzice odkryli wiadomości było już za późno. Pearl i Rose wsiadły do Ekspresu Hogwart i ruszyły ku magicznej przyszłości.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj. Nazywam się Pearl Salty, a jak brzmi Twoja godność?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Przykro mi, ale nie wskażę Ci dokładnej lokalizacji, jakiej zapewne potrzebujesz.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Podniosła rękę w geście odmówienia.* Wybacz, ale dbam o linię.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dawno temu, takich dwóch kolegów mi o nim powiedziało.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.