Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Frrit
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Liliia Yuskiv
Miejsce urodzenia: Mugolski szpital w Drohobyczy
Status krwi: 25% 
Cechy charakteru: Wszyscy w rodzinie twierdzą, iż Lili całkowicie odziedziczyła charakter po swoim ojcu, który tak jak ona jest jedynakiem. Rodzice od zawsze rozpieszczali dziewczynę, kupowali jej dosłownie wszystko, jeśli czegoś chciała, bezwarunkowo musiała to dostać co znacznie wpłynęło na jej zachowanie. Jest rozkapryszona oraz arogancka. Patrzy z góry na rówieśników, dając im do zrozumienia, że nie dorastają im do pięt. Zdecydowanie nie należy do miłych i uprzejmych ludzi, jest wredna, agresywna i szczera do bólu, nie umie trzymać języka za zębami, często wdaje się w kłótnie, sprzeczki, a nawet bójki. Nie ma zbyt wielu kolegów, ale za to ma oddaną przyjaciółkę, której zawsze może się zwierzyć. 

Wygląd postaci: Liliia to wysoka i szczupła dziewczynka, o bardzo jasno szarych (prawie białych) oczach, jej ciemne falowane włosy sięgają prawie do pasa. Ubiera się wyjątkowo, kompletnie nieadekwatnie do jej charakteru, bardzo dziewczęco i uroczo. Uwielbia spódniczki i sukienki. Ma jasną karnację, z różowymi tonami oraz piegi na twarzy. 

Historia postaci: Liliia urodziła sie 11 lutego 2062 roku o godzinie 11:11 w Drohobyczy na Ukrainie. Dokładnie tego dnia o tej samej godzinie zmarł najwiekszy wróg jej ojca, bardzo potężny czarodziej który w ramach zemsty na rodzinie Yuskiv, przeklął dziewczynkę, po czym zmarł. Klątwa miała polegać na pogrążeniu Lili  w wiecznej śpiączce, dlatego przyszła na świat podczas snu. Taki stan utrzymywał się do kilku tygodni życia z każdym dniem jej stan się poprawiał. Jednak klątwa po dziś dzień daje o sobie znać. Codziennie o godzinie 11:11 dziewczynka zapada w głęboki sen który trwa około 3 minut. Z tego powodu nie mogła chodzić do normalnej szkoły, uczyła się w domu. Tuż po rozwodzie jej rodziców, przeprowadziła się z ojcem do Anglii. Na Ukrainie język angielski jest dużo mniej popularny niż np. Niemiecki, przez co odnalezienie się w nowym kraju jest dla niej  o wiele trudniejsze. Jak to w rodzinie bez magii, dziewczyna bardz dlugo zyla normalnym tokiem mugolskiego zycia. Do czasu, gdy miala 6 lat. W urodziny swojego ojca zjawil sie przyjaciel rodziny oraz syn, ktorego Lilia tak niecierpila z powodu na jego namolne i wscibskie usposobienie. Rodzicie zmuszali ja aby sie z nim zadawac i musiala go nianczyć, jak wlasne dziecko. Pewnego razu w akcie złości, kiedy chłopak złapał ja za warkocza, wrzasnęła, sprawiajac, że różowa doniczka z paprotką uniosła się w powietrzu i poleciała w jego stronę, rozbijając się o niego. Na szczęście chłopak był zbyt zajęty zabawą, by ją zauważyć. Gdy doszło do niej, co tak właściwie przed chwilą się wydarzyło, spojrzała na swoje odbicie w lustrze z lekkim obrzydzeniem. Długo się wahała przed powiedzeniem o wszystkim rodzicom, bo ponad 4 miesiące. Dzień w dzień chodziła z głową w chmurach, aż w końcu puściła parę z ust i wszystko im opowiedziała ze szczegółami.
Rodzice nie byli zszokowani wyznaniem swojej córki, ponieważ mieli już wcześniej do czynienia z magią. W końcu nadeszły jedenaste urodziny Lilii, wszyscy znaleźli czas, by zasiąść z nią przy stole i delektować się ciastem, które kupiła dla niej mama w cukierni. Po zjedzeniu ciasta i odpakowaniu prezentów, przez okno wleciała biała sowa z listem w dziobie, na którym można było dostrzec pieczęć Hogwartu i spuściła go prosto na stół. Kiedy przyszła pora dziewczynka wraz z rodzicami udała się na pokatna, gdzie zakupiła najpotrzebniejsze rzeczy, a później odjechała czerwonym pociągiem rozpocząć swoją nową przygodę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Myślę że nie powinno Cię to interesować... Liliia Yuskiv. A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Eee nie wiem, pewnie w Warszawie ale nie jestem pewna)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz, wylewa zupę na Stevena*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od użytkownika Fumi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymuję.
Dodaj do historii objawienie mocy, otrzymanie listu, zakupy na Pokątnej (0% sprawia, że chcę wiedzieć więcej)
3 dni, 3 szanse na poprawę.
MamRaka
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2019
10
#3
Chyba poprawione...
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Jako że czas się skończył, to zostaje tylko jedna opcja:
Zaakceptowane
[Obrazek: oMViPq5.png]
( Następnym razem dodawaj komentarz kiedy skończysz poprawę. Po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komenty /helpop )Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.