Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Zaraza
Czarodziej
Posty: 15
Tematy: 10
Cze 2018
3
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
 Giovanni Giampietro

Miejsce urodzenia: 
Szpital w Turynie

Status krwi: 
100%

Cechy charakteru:
Giovanni jest niegrzecznym dzieckiem lubi dokuczać innym zwłaszcza tym których nie zna bądź ich nie lubi co, nie oznacza, że jest on niekoleżeński wręcz, przeciwnie jest on bardzo koleżeński, bardzo dobrze nawiązuje kontakty z ludźmi i nie ma z tym najmniejszych problemów. Jest on również bardzo dziecinny, nie potrafi zachować powagi w prawie żadnym momencie, potrafi on wszystko przewrócić w żart, dzięki temu też nie miewa smutniejszych dni prawie zawsze chodzi uśmiechnięty. Jest on też strasznie nieodpowiedzialny nie można mu powierzyć żądnej odpowiedzialnej pracy, choć nie można powiedzieć, że nie jest on pracowity, jest jak najbardziej zawsze lubi wykonywać jakąś pracę sprawia mu to dużą przyjemność oraz naj ważniejsze satysfakcję z tego, co zrobił. Jego kolejną cechą charakteru jest to, że jest on bardzo pomocny zawsze pomoże on swoim przyjaciołom w potrzebie i nie badzie oczekiwał on od nich żadnej nagrody. O Giovanni można powiedzieć, że on bardzo cierpliwy zawsze poczeka na kogoś nigdy i nigdzie mu się nie spieszy i rozumie innych, że im też się nie spieszy w danym momencie. Jest on też uczciwy nie lubi innych oszukiwać, chyba że musi, ale jeśli nie to stara się być szczery wobec dobrze znanej mu osoby oraz przez łatwe nawiązywanie kontaktu z drugą osobą jest on bardzo uległy chodź zdarza mu się to rzadko.

Wygląd postaci:
Giovanni jest szczupłym, ale w miarę dobrze zbudowanym dzieckiem, jest on również w miarę wysoki na pewno wyższy niż większość osób, które zna. Ma on bladą karnację jak na Włocha, nawet czasami pojawiała się myśl, że jest on albinosem, lecz jest to nie prawda ma on po prostu bardzo jasną karnację. Jego rysy twarzy są dosyć charakterystyczne, dzięki czemu nie można go pomylić z kimś innym. Jego oczy są koloru jasnozielonego, ma on również dosyć gęste brwi. Na co dzień ubiera się w białą podkoszulkę, szare jeansy białe trampki, a w zimniejsze dni ubiera szarą bluzę z kapturem. W hogwarcie ubiera szaty swojego domu a do tego swoje ulubione białe trampki, na jego ręce od czasu do czasu można zauważyć srebrny zegarek, ale nie chwali się nim zbytnio.


Historia postaci:
Historia Giovanniego zaczyna się pewnego wiosennego poranka a dokładnie 24 kwietnia 2060 roku w pewnym szpitalu w Turynie, rodzice nie byli pewni imienia dla niego, ale po dłuższych konsultacjach uznali, że dadzą mu na imię Giovanni. Pierwsze lata życia może on zaliczyć udanych to właśnie w tamtym okresie dostał wszystko, co tylko chciał. Na swoje trzecie urodziny dostał od rodziców psidwaka którego nazwał trupek, Giovanni traktował trupka jak swojego najlepszego, a zarazem jedynego przyjaciela, jakiego wtedy miał. Miały kolejne lata i miesiące a Giovanni dalej bawił się ze swoim pupilem aż pewnego listopadowego dnia zdarzyło się coś strasznego trupek zaginał Giovanni bardzo się wtedy załamał nie wiedział co wtedy zrobić, większość dnia przesiedział w pokoju, w którym płakał aż w pewnym momencie przedmioty w jego pokoju zaczęły lewitować nad ziemią wtedy Giovanni nie przestraszył się, wyszedł z pokoju i poszedł do rodziców opowiedział im o owym zdarzeniu, rodzice opowiedzieli mu, że to normalne u młodych czarodziejów i że po ukończeniu 11 roku życia trafi do szkoły magii. Również w tamtym okresie miał wraz z rodzicami przeprowadził się do wielkiej Brytanii gdzie tata Giovanniego miał dostać posadę dyrektora w jakimś departamencie. Giovanni ta informacją bardzo się ucieszył możliwością poznania nowych przyjaciół a parę dni później znalazł się jego zwierzak. Miały kolejne lata a Giovanni nie mógł się doczekać swoich 11 urodzin aż nadszedł ten dzień, w którym dostał list, który informował go, że dostał się do szkoły magii i czarodziejstwa, jeszcze w ten sam dzień wybrali się na ulicę pokątną gdzie kupili wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy takie jak różdżkę, komplet podręczników, kociołek oraz szaty szkolne. Po powrocie do domu ojciec powiedział mu, że teraz musi poczekać do 1 września, wtedy odprowadzi go na peron 9 i 3/4 skąd zabierze go pociąg do szkoły, Giovanni był bardzo podekscytowany i nie mógł się doczekać. Minęło parę miesięcy i w końcu nadszedł 1 września rodzice jak obiecali odprowadzili go na peron kupili mu bilet oraz dali parę knutów, aby kupił sobie coś w pociągu. Giovanni zajął pierwszy lepszy przedział gdzie na początku nikogo nie był dopiero z czasem zaczęli z chodzić się ludzie do jego przedziału, to właśnie tam poznał swoich pierwszych przyjaciół z zamku. Podróż zajęła im 3 godziny, wysiedli na stacji w Hogsmead i z niej zostali przetransportowani do zamku a dokładnie do wielkiej sali gdzie miała się dobyć uroczystość przydziału. Pierwszoklasiści byli ustawieni tuż przed tiarą a obok tiary stał dosyć wysoki czarodziej, który trzymał listę uczniów, po chwili zaczął wyczytywać imiona pierwszoklasistów jak pierwszego wyczytał Giovanniego, który powoli podszedł do tiary, siadł na krześle a na głowę nałożył mu tiarę, która wykrzyczała...

Posiadam zgodę na 100% w ramach weryfikacji pw DC: Zaraza#0770    
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [GiovanniGiamperto]: Siemka Nazywam się Giovanni a ty jak masz na imię? *Wyciąga rękę do chłopaka*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pewnie gdzieś w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Popatrzył na zupę a potem na Steva* Nie dzięki nie jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądając internet 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Na pv proszę o zgodę na 100%
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Akcept - hufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.