Witaj!

Czy mam coś wspólnego z kontem Leroy?
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#1
Question 
Streszczając to co poniżej - Tak, Leroy to ja.

Z racji, że kilka osób, już się dowiedziało tego co powyżej, postanowiłem podzielić się z tą informacją z resztą graczy oraz wyjaśnić parę spraw.
Słowami wstępu, postać o nicku Leroy (IC: Roy Jennings) prowadzę już od 10 miesięcy. Szmat czasu, może nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie to, że postać nie była prowadzona jawnie pod moją osobą.
Chyba każdy mógł kiedyś usłyszeć stwierdzenie, że krycie się ze swoim multi kontem poprzez stworzenie nowego użytkownika na forum (i komunikatorach) nie ma sensu. Takie osoby dałyby pewnie argument, że nie da się ukryć ze sposobem odgrywania i te de. No to zaskoczę was, że przez calutkie 10 miesięcy nie dostałem na swoim głównym koncie od nikogo wiadomości z wzmianką o konto Leroy. Wątpie nawet w to, by ktokolwiek się tego domyślał. Przez pierwsze miesiące otrzymywałem wiadomości na tamtym koncie, z zapytaniami typu czy ja tu wcześniej nie grałem, bo wydaję się zbyt rozgarnięty jak na nowego gracza. Faktycznie, to chyba jest najtrudniej ukryć.

Dlaczego kryłem się z tym? Jaki miałem cel?


Zacznę od pytania, pamiętacie jak byliście tymi nowymi graczami na serwerze? Spotykało się więcej trudności niż teraz, i o wszystko trzeba było bardziej sie starać.
Po pierwsze chciałem by to doświadczenie było moim eksperymentem. Jak dużo uda mi się uzyskać, grając od zera? Po drugie miałem ochotę ponownie poczuć się jako nowy gracz, który swoją "kartę" ma czystą. Brak jakichkolwiek uprzedzeń co do mojej osoby, brak przywilejów, brak znajomości, które mogłyby w dużej mierze mi pomóc. Oj dużo było sytuacji w których mógłbym zyskać, gdybym w ogóle nie krył się z tym kontem. Ale... szczerze to się sam zaskoczyłem końcowym wynikiem. Kto by się spodziwał, że na tej postaci zostanę Prefektem? Myślałem, że to będzie graniczyć z cudem by nowy gracz na swojej pierwszej postaci mógł zyskać tą funkcję. A jednak. Dodatkowo odgrywałem z osobami, z którymi do tej pory nie miałem przyjemności. Jeśli miałbym wyciągnąć jakiś z tego wniosek, to chyba to by nie patrzeć z kim się odgrywa. Równie fajnie można odgrywać z osobami, których kompletnie nie znasz i od strony ic i ooc.

Jeśli jakiś gracz poczuł się oszukany, cóż..  ma prawo tak się czuć, gdybym się z tym nie krył, to bym nie doświadczył tego wszystkiego. Były sytuacje gdy musiałem w tym czacie OOC skłamać, ale to nie było raczej nic wielkiego xD (Przykładowa sytuacja - wyjechałem gdzieś za granicę, to na drugim koncie by nie wzbudzać podejrzeń, napisałem, że na kilka dni jadę do dziadków. Tego typu kłamstewka). Mogę was zapewnić, że sposobu odgrywania tej postaci nie zmienię, ze względu na to, że każdy już będzie wiedział, że Leroy to tak naprawdę ja.

(Nie wiecie jaki stres mam teraz publikując ten post XDDD Wiem głupek ze mnie, ale no czaicie ukrywać coś przez prawie cały rok? Aż chyba repki się mi za to należą.)
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#2
Ale ten świat jest mały...
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Grotexx
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 44
Tematy: 9
Sie 2017
68
Gryffindor
#3
[Obrazek: tumblr_njw85gBZQk1rz6w0do1_500.gif]
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#4
Coooooooooooooooo???


Ale zaskoczył...
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#5
Wiedziałam o tym xDDD

[Żartuje xD]
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#6
@CzarnaMoc
Nie udawaj, że o tym wiedziałaś. Gdybyś wiedziała to byś innym o tym dawno temu wygadała XD
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#7
Szach mat ludzie zdradzajacy MK. Sam ukrywalem kilka kont pod nickiem Narreid i gdyby nie panienka @Aveloo to raczej nie zmieniłbym nicku. Uważajcie bo Aveloo potrafi rozpoznać czyjeś mk po stawianiu kropek!!!!! A co do @up to teraz każdy napiszę że o tym wiedział, zwłaszcza osoby, które wiedzą o każdym mk. Gratuluję wytrwałości ukrywania mk.
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#8
Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#9
Wow :O
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.