Odrzucone Podanie na Ucznia
McRodneyF
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Blaise Bailey
Miejsce urodzenia: Lyon, Paryż
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: (UWAGA!]  [i]Blaise jest średniego wzrostu, przystojnym Puchonem z krótkimi brązowymi, nigdy nieułożonymi włosami i ciemnoszarymi oczami z domieszką zieleni. Ma ciemno-śniadą cerę. Do jego ubrań zaliczają się głównie szaty uczniowskie oraz kilka koszul i dżinsów. Nie jest za bardzo zainteresowany modą, dlatego nie zależy mu na urozmaiceniu swojej garderoby. Zawsze stawia na prostotę. Jego rodzice są bogaci, jednak ani oni, ani on nie pokazują tego innym niż co niektórzy. Do jego charakterystycznych cech wyglądu można zaliczyć prostą bliznę (mającą ok. 3 cm) na prawej ręce, która została mu po wywróceniu się w dzieciństwie na stertę kamieni. Chłopak potrafi grać na fortepianie i trochę na gitarze, ale na tym drugim zaczął się uczyć dopiero niedawno. Pochodzi z Francji, dlatego w czasie wakacji uczy się rodzimego języka, jednak uważa, że jest to za mało, aby móc swobodnie wypowiadać się w nim. Jego rodzice mówią po francusku i angielsku, ale on ciągle ma z tym pierwszym problemy, więc nie używa go, jeśli nie musi, chociaż takie szczegóły, jak np. akcent, towarzyszą mu cały czas. Ma w swoim posiadaniu sowę Qule oraz trzynasto-calową różdżkę z brzozy o rdzeniu z pióra feniksa, jednak nie nosi jej zawsze przy sobie, często zostawia ją w dormitorium. Z charakteru Blaise jest cierpliwy i spokojny, dlatego trudno jest go wytrącić z równowagi. Rozzłościć się może, tylko jeśli jego bliskim osobom dzieje się krzywda. Rodzina i przyjaciele to wartości, które ceni ponad wszystko. Niektórzy sądzą, że łatwo jest go wykorzystać do odrobienia jakiejś pracy, ale on tak nie sądzi. Jest również sumienny i pracowity, wykonuje każde powierzone mu zadanie, jednak czasami dużo czasu mu to zajmuje, ponieważ nie potrafi skupić się na jednej rzeczy, przez co wszystko zawsze mu się wlecze. Blaise kocha się uczyć, a jego ulubionymi zajęciami są zaklęcia i uroki oraz zielarstwo. W przyszłości chce zostać uzdrowicielem i pomagać innym osobom w życiu.[/i]
Wygląd postaci:
Historia postaci: [i]Chłopak urodził się 17 kwietnia 1987 roku we Francji w Lyonie. Tam został ochrzczony i mieszkał rok, jednak po tym czasie on i jego rodzice musieli uciekać z powodu prześladowania ich rodziny przez sąsiadujące rodziny czarodziei, którym nie spodobała się wizja kolejnego nieczystego czarodzieja. Uważali oni, że matka Blaise’a była mugolką, ponieważ nie posiadała różdżki, a prawda była taka, że Elena straciła różdżkę dawno temu w walce ze śmierciożercami za czasów Lorda Voldemorta, a od tego czasu nie praktykowała magii, lecz zajmowała się zielarstwem. Po ucieczce zamieszkali Lutonie przy ulicy Vale Street 85. Ojciec, Luke, pracował jako pracownik Departamentu Magicznych Wypadków i Katastrof, natomiast matka kontynuowała zielarskie nauki i opiekowała się synem. W wieku dwóch lat mały Blaise wykazał pierwsze magiczne zdolności, unosząc wtedy wokół siebie płatki rozsypanych kwiatów. Dzieciństwo minęło mu spokojnie, a wieku 11 lat zaczął edukację magiczną, ale z powodu odbudowy szkoły musiał uczyć się w domu z mamą i tatą. Co jakiś czas zdawał również egzaminy, które potwierdzały jego umiejętności magiczne. Raz, udając się na taki test, ktoś popchnął go na górę gruzu, przez co została mu mała blizna na prawej ręce. W wieku 16 lat wreszcie otrzymał list z Hogwartu o możliwości kontynuowania nauki w szkole magii, bardzo się ucieszył z tego powodu i był bardzo ciekawy, jak wygląda taka nauka, ponieważ nigdy wcześniej nie chodził do żadnej szkoły. Kiedy przybył do zamku, odbyła się uroczystość przydzielania do domów — on został Puchonem.[/i]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, nazywam się Blaise, miło mi cię poznać. A Ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak! Pałac Kultury i Nauki znajduje się na placu Defilad w Warszawie. Jest bardzo ładny widok z samej góry na miasto. Polecam!

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze zupę od Stevena i stawia ją na stół.* Dziękuję Ci!


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: ze strony Hapel.pl

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Zacznę od tego, że wg wytycznych nie jest to podanie na ucznia (a jako nowy gracz tylko do tej opcji masz dostęp).
~100% odpada - na tę chwilę możliwe tylko dla postaci w rodach serwerowych (za zgodą aktualnej głowy rodu)
~Wygląd pomieszany z charakterem. Wygląd: dajesz czytającemu bardziej lub mniej szczegółowe wyobrażenie o Twojej postaci poprzez opis cech jej sylwetki, twarzy, garderoby, czegokolwiek co zalicza się do cech fizjonomicznych. Charakter: min.3 zalety i 2 wady, ubrane w ładne zdania i dające mi możliwość do przyporządkowania Cię do któregoś z domów.
~"Chłopak urodził się 17 kwietnia 1987 roku" klik
~Objawienie mocy magicznej do dokładniejszego opisu. W historii brak też zakupów na Pokątnej i akcji na peronie 9 i 3/4.
~" a wieku 11 lat zaczął edukację magiczną, ale z powodu odbudowy szkoły musiał uczyć się w domu z mamą i tatą. Co jakiś czas zdawał również egzaminy, które potwierdzały jego umiejętności magiczne. Raz, udając się na taki test, ktoś popchnął go na górę gruzu, przez co została mu mała blizna na prawej ręce. W wieku 16 lat wreszcie otrzymał list z Hogwartu o możliwości kontynuowania nauki w szkole magii, bardzo się ucieszył z tego powodu i był bardzo ciekawy, jak wygląda taka nauka, ponieważ nigdy wcześniej nie chodził do żadnej szkoły. Kiedy przybył do zamku, odbyła się uroczystość przydzielania do domów — on został Puchonem." <-to wszystko (+wstawka z puchonem z charakteru/wyglądu) do usunięcia.
~Drugie pytanie w rozmowie do poprawy.
~Uzupełnij wzór do końca.
 Zapoznaj się z poradnikiem i wideoporadnikiem
3 szanse, 3 dni na poprawę.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Odrzucam.


Czas na poprawę minął.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.