Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Mandaryna
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2019
0
#1
Imię i nazwisko: 
Judash Hell

Miejsce urodzenia: 
Londyn, Szpital Św. Munga

Status krwi: 
75%

Cechy charakteru: 
Judash jest bardzo spokojny i opanowany. Jest on w większości przypadków otwarty na nowe osoby jak i rzeczy. Chłopak ma bardzo specyficzny na swój sposób styl rozmowy, potrafi on wyłączyć się kompletnie od świata i wsłuchiwać się tylko w rozmówcę tym samym wsłuchująć się w pytanie lub stwierdzenie danej osoby. Judash od Dziecka był bardzo szczery i potrafił przyznać się do błędu jaki popełnił tak samo jest z jego wiedzą, jeżeli czegoś nie zrozumiał lub nie wie, woli ponownie poprosić o wytłumaczenie danego tematu, można powiedzieć, że chłopak bardzo dobrze przyswaja sobie nowe informacje. Chłopak bardzo cieszy się ze swoich ,,wygranych,, jeżeli uda mu się coś zrobić, jego minusem jest to, że nienawidzi przegrywać co czasem jest bardzo problematyczne. Judash od dziecka interesował się zagadkami więc do lódzi i poszczególnych tematów podchodził bardzo metodycznie i ostrożnie. Chłopak bardzo lubi się wywyższać nad innymi zwłaszcza jeżeli chodzi o rozmowy, zawsze chce mieć on ostatnie słowo nie zależnie od osoby i miejsca. Judash jest opanowany i bardzo trudno go wyprowadzić z równowagi ale jeżeli to jednak nastąpi ten zrobi wszystko by dana osoba popamiętała go na zawsze, od młodych lat chłopak kochał układać taktyki i planować co z jednej strony jest dość dziwne ponieważ ten często nie potrafi się zdecydować jeżeli dochodzi do konfliktów, zwłaszcza jeżeli chodzi o stanięcie po czyjejś stronie. Judash można powiedzieć, że jest realistą który dąży do postawionych sobie celów które za wszelką cene chce spełnić. Jako iż chłopak ma pięciorgo rodzeństwa i jest tym najstarszym zawsze uspokajał sytuacje i spory, stawał on na wysokości zadania i starał się załagodzić spory między nimi.

 Chłopak wręcz ma odruchy przywódcze to znaczy, że kocha rozdawać zadania i tym samym nadzorować ich postępy, chłopak nigdy nie daje nikomu wolnej ręki ponieważ jest on bardzo nieufny, woli on sobie sam wyrobić zdanie na temat kogoś lub czegoś a zdania innych na jego temat jak i innych nie obchodzą go całkowicie, jego mottem jest ,,Jeżeli chcesz kogoś poznać, poznaj go od podstaw a wszystko wyjdzie z czasem,,. Judash kocha być w centrum uwagi, można by powiedzieć, że czuje się wtedy jak jakiś szlachcic. Chłopak nienawidzi nieestetyczności, można powiedzieć, że wręcz ma obsesję na jej punkcie dla niego estetyczność jest czymś bardzo ważnym i potrzebnym w życiu. Chłopak jest też materialistą jako iż poznając nowe osoby bardzo patrzy na korzyści jakie będzie miał z danej Znajomości, natomiast jeżeli żadne, dokańcza on rozmowę z daną osobą i na tym kończy się cała rozmowa. Chłopak posiada fotograficzną pamięć więc jeżeli coś zobaczy, preczyta lub usłyszy nie może o tym długo zapomnieć a ten zadaje sobie sam pytania które z czasem zaczyna zadawać każdemu po kolei w nieskończonych ilościach. Judash kocha dedukcję i spekulacje tak też zawsze gdy coś mówi automatycznie szuka argumentów na swoje uzasadnienia. Chłopak jest bardzo spostrzegawczy przez co nawet najmniejsza sprawa nie może mu umknąć. 

Jeżeli chłopak zagłębia się w jakiś temat lub sprawę szuka on niezbitych dowodów aby te były wiarygodne i prawdziwe. Judash nienawidzi wysłuchiwać Historii o przeszłościach innych ludzi zwłaszcza gdy są one tragiczne ponieważ nigdy nie wie jak ma pomóc danej osobie i jak ją pocieszyć. Chłopak ma też ogromną wyobraźnię którą wykorzystuje zawsze podczas różnych gier na świeżym powietrzu gdzie potrzeba dynamicznego rozwiązania lub zmiany taktyki. Judash zawsze myśli trzeźwo i stara się zawsze zachować zimną krew podczas najgorszych sytuacji. Chłopak potrafi też z wielką łatwością dostosować się do ludzi i w dość szybki sposób rozpoznać ich intencje. Kolejnym minusem Judasha jest to, że nienawidzi on brudu wręcz jak sam powiedział, nie ma zamiaru on spać w miejscu gdzie znajdują się porozwalane na wszystkie strony ubrania i pajęczyny, chłopak zwraca bardzo uwagę na Wygląd oraz schludność (np. zapach). Chłopak przeważnie trzyma ludzi na dystans dając im szansę się wykazać i pokazać ich wartość, ponieważ Judash jest bardzo nieufyny osoby muszą budować u niego zaufanie przez długi czas, ale jeżeli taka osoba zawiedzie jego zaufanie, ten nie jest w stanie znowu zaufać, co za tym idzie nie każdy dostaje drugą szansę. Chłopak jest też bardzo wytrwały i potrafi walczyć o swoje racje..

Wygląd postaci:
Zaczynając, Judash jest dość normalny wzrostowo jako iż mierzy on metr sześćdziesiąt pięć, jest on posturowo Chudy. Jego włosy są długie i przeważnie spadają mu na twarz lecz czasem ten związuje je w kucyk natomiast włosy mają kolor jasnobrązowy przypominający bląd. 
Jego brwi są widoczne w ciemnej barwie a oczy mają bardzo ciemny odcień niebieskiego. 
Nos chłopaka jest prosty i ładnie wyrzeźbiony natomiast usta dość małe które skrywają pod sobą piękny biały uśmiech. Jego szyja jest długa i ładnie przystosowana do jego prostych barków i postóry. 
Przeważnie nosi on białą koszulę z sweterkiem swojego Domu, na nogach natomiast nosi on czarne Jeansy które lekko zakrywają jego formalne obówie. Na ubrania zakłada on szatę. Na buzi ma on lekkie piegi oraz nosi okulary pomimo, że ich nie potrzebuje.

Historia postaci:
Judash urodził się w Maju 2062r. w Londynie a dokładniej w Szpitalu Św. Munga. Był on pierwszym dzieckiem Adam'a oraz Evy. Z czasem na świat zaczęło przychodzić jego rodzeństwo, czterech braci i jedna Siostra. Chłopak mieszkał w dzielnicy Kensington w małym lecz wygodnym Domku jednorodzinnym z Ogrodem. Każdy z Rodzeństwa miał swój własny pokój. Magia w rodzinie Judasha nie była czymś obcym jako iż ci posiadali w Skrzata Domowego zwanego Serek. Chłopak od dziecka kochał zwierzęta, te magiczne i nie-magiczne zawsze był zafascynowany ich rozwojem i życiem. Sam w domu miał mnóstwo zwierząt ale jego ulubionym był Wąż z rasy Grzechotników. Chłopak nie odstępował go na krok aż do jego szóstych urodzin, chłopak jak zwykle wstał rano i szybko zszedł na dół aby przywitać się z Wężem ale niestety jego już tam nie było, ten szybko pobiegł do Rodziców którzy wytłumaczyli mu, że wąż nie żyje i umarł w nocy. Judash był bardzo zrozpaczony utratą węża ale w szybkim czasie wszystko się poprawiło. Przelećmy trochę w przyszłość do ósmych urodzin Judasha, jego Rodzina czekała na niego przy stole w ogrodzie gdy ten jeszcze przygotowywał się do wyjścia, gdy ten ubral się dosłownie jak rakieta wyleciał z pokoju i ruszył u dolnej części domu Hell'ów, niestety pędząc tak zachaczył o szafke na której stała stara waza po Babci, chłopak wystraszył się i zamkną oczy wyczekując na wielki chałas ale takowego nie było słychać, chłopak nie słysząc niczego powoli otworzył oczy i zobaczył lewitującą wazę która wróciła na swoje miejsce w jednym kawałku, Judash zaskoczony całą sytuacją szybko pobiegł do Rodziców i opowiedział im o tym, na co ci zaczęli wiwatować a jego Ojciec opowiedział mu o Hogwarcie oraz o tym jak poznał swoją Wybrankę. Czas leciał i leciał i nie widział końca, w dość szybkim tempie nastały jedenaste urodziny Judasha, wszyscy siedzieli już przy stole i chłopiec (Judash) miał już zdmuchiwać świeczki lecz nagle nad jego głową pojawiła się biała sowa która zrzuciła chłopakowi do rąk kopertę z oznaczeniem Hogwartu, po rozpakowaniu go chłopak pokazał go wszystkim, na co Rodzicie jak i Rodzeństwo się ucieczyli a Rodzice obiecali mu wycieczkę na zakupy. No i tak też było, kolejny dzień a Rodzice wraz z Chłopakiem z samego rana udali się na ulicę Pokątną by kupić potrzebne rzeczy takie jak książki, zeszyty, różdżkę oraz inne potrzebne przybory szkolne. Po powrocie do domu na dworze było już ciemno więc chłopak zaczał szybko się pakować po czym połóżył się na Łóżko, niestety nie mógł zasnąć był zbyt podekscytowany wyjazdem do Szkoły w której uczył się jego Tata. W dzień wyjazdu Judash wraz z Rodzicami i Rodzeństwem deportowali się nieopodal Stacji Kings Cross do której po chwili się udali, chłopak wraz z resztą Rodziny przebiegł przez ścianę i znalazł się na Peronie 9 i 3/4 gdzie pożegnał się z rodzicami i z bagażem w ręce wszedł do Pociągu a następnie zajął miejsce w przedziale i tak czekał na odjazd machając Rodzicom przez okno...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Judash a tobie jak na imię? *usmiecha się do chłopaka*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nie byłem w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*przygląda się zupie a następnie zwraca wzrok na Stevena* Możesz mi powiedzieć co to jest? A najlepiej jaki jest tego skład?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od dłuższego czasu szukałem serwera w Uniwersum Harrego Pottera
Od znajomych dowiedziałem się, że jest to jeden i w sumie najlepszy
Serwer oferujący dobrą zabawe jak i RP na wysokim poziomie.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Akcept
Tiara odzywa się donośnym głosem
   Nie mam wątpliwości, że sprawdzi się dla Ciebie...
[Obrazek: oMViPq5.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.