Bank Gringotta - Skrytki
TeksuSiK
CzarodziejDonator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#1
**Po wejściu do Banku Gringotta można zauważyć ogłoszenia informujące o cenach skrytek. Wiadomość napisane są odręcznie, starannym pismem.**

[Obrazek: KACL7KZ.png]
Bank Gringotta oferuje sprzedaż skrytek w podziemiach banku. To właśnie tutaj możesz zdeponować swój majątek i nie bać się o jego kradzież. Wszystkie aspekty zabezpieczeń przedstawiane są przez pracownika banku w trakcie nawiązywania oferty kupna bądź wynajmu.

1. Skrytka zwykła - mała:
Podstawowa skrytka, położona najwyżej powierzchni podziemi banku i posiadająca proste zabezpieczenia. Budowa architektoniczna tej skrytki składa się z jednej komory, która jest zdolna pomieścić cztery duże kufry i pomniejsze majątki.
Cena zakupu - 400 Knutów

2. Skrytka specjalna - średnia:
Skrytka posiadająca dodatkowe elementy zabezpieczenia, położona w połowie poziomu podziemi skarbca. Budowa architektoniczna tej skrytki składa się z dwóch komór, które są w stanie pomieścić osiem dużych kufrów i pomniejsze majątki.
Cena zakupu - 800 Knutów

3. Skrytka elitarna - duża:
Skrytki z tej oferty położone są na najniższym poziomie podziemi banku. W tej ofercie znajduje się bardzo szeroki dobór zabezpieczeń, wręcz nie do złamania. Jest także możliwość indywidualnego wyboru zabezpieczeń, przez klienta (do skonsultowania z pracownikiem banku podczas zakupu, bądź najmu). Budowa architektoniczna tej skrytki składa się, aż kilka komór, zdolnych pomieścić do kilkunastu kufrów i pomniejsze majątki.. Ten typ skrytki przeznaczony jest głównie jako skrytki rodowe.
Cena zakupu - 1600 Knutów

4. Skrytka indywidualna:
W tej ofercie to klient ustala wszystkie aspekty skrytki, takie jak jej położenie w podziemiach skarbca, zabezpieczenia oraz budowę architektoniczną, w porozumieniu z z pracownikiem banku. Po ustaleniu planów architektonicznych skrytka jest budowana i zabezpieczania według zaleceń klienta, a następnie oddawana w jego ręce.
Cena zakupu - do ustalenia indywidualnie

W przypadku śmierci właściciela skrytki i nie wyznaczenia przez niego współwłaściciela cały majątek skrytki jest niszczony, a skrytka przekazywana do ponownej sprzedaży.

**Podpis Dyrektora Banku i Szefa Wydziału.**
TeksuSiK
CzarodziejDonator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#2
reffresh
Wilk
Siemowit
Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
@odświeżam
- zmieniono ceny skrytek. Teraz skrytki (nie skryptowe) za bardzo do trzymania pieniędzy się nie nadają, ale jeżeli ktoś chcę przechować wartościowe przedmioty lub inne cuda, to zapraszamy.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.