Odrzucone Podanie na Dorosłego
Magnus
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Sebastian Romruen
Data i miejsce urodzenia: Szpital św. Pawła w Barcelonie, 05.07.2047
Status krwi: 75%
Historia postaci: Narodzony piątego lipca 2047 roku chłopiec nie sprawił żadnego problemu przy porodzie.
 Ten dzień był bardzo radosny dla rodziny Romruen i to nawet bardzo.
 Matka małego Sebastiana już kilka dni po porodzie mogła się udać z dzieckiem do domu i tak też zrobiła.
 Jako małe dziecko ciągle płakał, co zawsze sprawiało, że jego rodzice mieli sporo nieprzespanych nocy.
 Swoje pierwsze kroki postawił już 11 miesięcy po porodzie, co nawet jego rodzicom udało się uwiecznić na nagraniu.
 Na pierwsze słowa również nie trzeba było długo czekać, ponieważ kilka miesięcy po pierwszych krokach jego mama usłyszała pierwsze słowo.
 Uwielbiał oglądać różne bajki, a najczęściej oglądał je po 20 w swoim łóżku.
 Z czasem nauczono go korzystania z toalety oraz zasad dobrej higieny.
 Przez kilka lat jego rodzice żyli w ciągłym stresie czy ich dziecko nic nie zrobi.
 W pewnym momencie w życiu Sebastiana jego ojciec znalazł pracę w Wielkiej Brytanii i tam też się przeprowadził w wieku 8 lat.
 Zakupili mały, uroczy domek na przedmieściach Londynu.
 Kiedy rodzice pierwszy raz zabrali go na ulice pokątną bardzo polubił sklep Magicznych Dowcipów Weasleyów.
 Kupował tam różne przedmioty do jego "psikusów". Pewnego razu bardzo mocno pokłócił się z mamą i także w ten dzień nastąpiło objawienie mocy.
Gdy chciał wyjść z domu i udać się samotnie do dziurawego kotła, matka za pomocą różdżki zamknęła mu drzwi przed twarzą i Sebastian się mocno wkurzył jak i zasmucił.
Spojrzał na matkę bardzo wkurzonym wzrokiem a nagle wszystko co było na półkach, spadło z nich. Matka spojrzała na niego szczęśliwa i pobiegła przytulić syna.
Sebastian bardzo zdziwiony owym zdarzeniem też przytulił matkę i wrócił się przespać do pokoju. Kilka lat później a dokładnie w jego 11 urodziny, gdy zszedł na dół zauważył całą rodzinę dookoła tortu z 11 świeczkami. Młody Romruen pobiegł i zdmuchnął świeczki, a potem z całą rodziną zaczął jeść tort. Gdy zjedli tort Sebastian wziął się za rozpakowywanie prezentu, a w tym momencie przez otwarte okno zawitała śnieżnobiała sowa z listem. Sebastian na chwilę oderwał wzrok od prezentów i pobiegł zobaczyć list. Przeczytał go i aż podskoczył z radości. Miesiąc po tym, udał się z rodzicami na ulicę pokątną i zakupił potrzebne przedmioty takie jak różdżka, czy książki. Po wszystkim wrócili do domu a Sebastian oczekiwał za rozpoczęciem roku. Jakiś czas po, udali się na stację King Cross, a następnie na stacje 9 i 3/4. Tam pożegnał się z rodzicami i wsiadł do wagonu, a z czasem podróży poznał swoją przyjaciółkę Clary. Gdy w końcu dotarli do tak wyczekiwanego Hogwartu, udali się do wielkiej sali, a tam Sebastian stanął pewnie i czekał aż w końcu go wywołają. Gdy się doczekał, usiadł na krzesełku, a gdy tiara zasiadła na jego głowie nie wydarzyło się nic przez ponad 5 minut. Po pięciu minutach Tiara wykrzyknęła głośno "GRYFFINDOR!!", a sam Sebastian powędrował do gryfonów. Clary również tam trafiła, więc chłopakowi było raźniej. Pierwsze lata nauki toczyły się na nauce, problemach z prefektami oraz kadrą i robieniem wielu psikusów. W czwartym roku nauki Sebastian zaczął się zbliżać bardziej do Clary, aż w pewnym momencie stali się parą. Byli szczęśliwym związkiem do momentu w którym Clary nagle zniknęła, bez słowa. Tamtego dnia się załamał, a jego charakter uległ wielkiej zmianie. Stał się zimny w stosunku do innych, niewzruszony i niezainteresowany tym, co ludzie o nim myślą, wybierając pozostawanie na uboczu. Po ukończeniu Hogwartu, wyjechał do Hiszpanii, a tam zmienił swoją orientację. Przez trzy lata żył w samotności, ukryciu i lekceważeniu co się dzieję w świecie. Był zamknięty na wszystko i wszystkich. Po dwóch latach wrócił do Wielkiej Brytanii i zakupił dom, a codziennie zasiadywał w Hogsmeade wypijając samotnie kufel piwa i paląc papierosy.
Wygląd postaci:
Średniego wzrostu, chudy, lekko umięśniony mężczyzna, który bardzo wyróżnia się spod tłumu. Przy szerokich barkach możemy zobaczyć mocno zarysowane obojczyki. Nieco niżej spotkamy zarysy sześciopaku, dzięki którym nie posiada niskiej samooceny. Pomimo tego, że wychowywał się w Hiszpanii, jego cera jest blada. Pierwsze co można zauważyć na jego twarzy są to jego duże, puste, czarne oczy. Jedno oko jest zakryte w połowie jego długą, czarną grzywką. Na jego głowie spoczywają czarne, średniego wzrostu włosy z niebieskim połyskiem. Trochę niżej pod oczami znajdziemy prosty, nieco zadarty nos. Tuż pod nim zauważymy średnie usta koloru bladego różu. Również na twarzy znajdziemy lekki czarny zarost, który Sebastian ciągle przycina. Wyraz twarzy Sebastiana jest prawie zawsze skrzywiony albo wkurzony. Jego ubiór według niektórych może wydawać się dziwny, jednak taki nie jest. Sebastian przywdziewa czarny płaszcz z fioletową podszewką i szarą koszulę na długi rękaw z kołnierzem. 
Cechy charakteru: Po wielkim załamaniu, Sebastian stał się osobą zimną. Jeżeli ktoś stanie mu na drodze nie zawaha się użyć przemocy, albo różdżki. Również trzeba zaznaczyć, że jest odważny i nie boi się nikogo. Jest bardzo nieufny, a żeby zdobyć jego zaufanie trzeba mu mocno zaimponować. Jednak gdy spotka kogoś wartego jego uwagi i ta osoba stanie się dla niego kimś więcej, może być pewna, że Sebastian będzie godzien wskoczyć w ogień by daną osobę uratować. Głównie siedzi w cieniu paląc papierosy i podsłuchując czyichś rozmów, by potem móc to wykorzystać, ponieważ jest ogromnym manipulatorem. 

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)

Astronomia – T
Eliksiry – O
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – T
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – Po
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
Jest to ten ważniejszy z dwóch rodzajów czatu. Za pomocą tego czatu odgrywamy swoją własą postać. Na tym czacie piszemy dialogi oraz akcje. Do akcji potrzebujemy dwie komendy którymi są /me i /do

* Magnus słuzy do odgrywania swoich akcji, a /do do opisywania przedmiotów i otoczenia. Oczywiście w obu przypadkach musimy pamiętać o tym, że akcja musi być napisana ładnie, by druga osoba mogła zrozumieć o co chodzi. Jeżeli chodzi o /do w tym przypadku nie możemy kłamać.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
niej ważny z dwóch rodzajów czatu. Ten czat dotyczy jak sama nazwa wskazuję świata realnego, czyli takiego w którym nie poruszamy kwestii IC. Zapisujemy go komendą /o ale nie wolno na tym czacie obrażać osób trzecich.

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*Wyszedł z pokoju i spojrzał na schody prowadzące do strychu, a następnie udał się w ich kierunku. Zaczął powoli wchodzić do góry rozglądając się dookoła. Westchnął cicho i przewrócił oczami, a następnie zszedł na dół po przedmioty potrzebne mu do sprzątania i ponownie wszedł do góry. Na sam początek mocno się skrzywił i niepewnie zaczął zdejmować wszystko i czyścić z kurzu, a potem starannie na nowo odkładać. Oczywiście przy zdejmowaniu spojrzał na każdą rzecz po kolei i jeżeli było coś co stwierdził, że jest niepotrzebne, wyrzucił do kosza. Następnie do kieszeni włożył dłoń i wyciągnął z niej swoją różdżkę, a za jej pomocą przywołał do siebie miotłę, dzięki zaklęciu accio. Schował różdżkę ponownie do kieszeni i chwycił za miotłę powoli zamiatając cały strych. Po czynności poszedł po mop i już lekko znudzony całym sprzątaniem zaczął myć podłogi po całym strychu. Cały czas rozglądając się czy czegoś nie pominął, spojrzał na coś dużego przykrytego tkaniną. Podszedł i zdjął tkaninę, a jego oczom ukazała się stara zakurzona szafa. Otworzył szafę i z ogromnym skrzywieniem spojrzał na zawartość szafy, mówiąc* Serio? *Wyciągnął swoje stare ubrania i rzucił je za siebie. Przeczesał dłonią włosy i chwycił za szkatułkę, którą odłożył na półkę obok. Wyciągając kolejne rzeczy z szafy i wyrzucając je za siebie, wyciągnął różdżkę z kieszeni i posłał w kierunku szafy mobilicorpus, po czym zszedł ostrożnie z nią na dół i drugą ręką otworzył drzwi. Następnie wyrzucił szafę przed dom i wrócił do góry na strych skupiając całą uwagę na tajemniczej szkatułce.* Co to jest...? *Podszedł do szkatułki i otworzył ją, a jego ręce zadrżały na widok wspólnego zdjęcia z Clary w pokoju wspólnym Gryffindoru..* Pomszczę Cię, gdziekolwiek teraz jesteś. *Odłożył zdjęcie do szkatułki i zacisnął pięści, po czym zszedł z nią na dół i wrzucił do palącego się kominka. Sam poszedł do barku i nalał sobie pół szklanki whisky, wypijając wszystko na raz.*
Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
Za mocna ta inspiracja -> klik
Jeżeli jesteś nowym graczem, zacznij od postaci ucznia.
Jeśli po graniu uczniakiem próbujesz uskuteczniać takie manewry... na Twoim miejscu wstydziłabym się.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.