Odrzucone Podanie na Dorosłego
Magnus
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Kwi 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Neji Arato
Data i miejsce urodzenia: Szpital w Gifu, 31.10.2047
Status krwi: 75%
Historia postaci: Gdy matka Neji'ego była w pierwszym miesiącu ciąży, jego biologiczny ojciec umarł na raka. Kiedy jego matka była w rozsypce, wyjechała do Japonii. Tam też zakupiła mieszkanie i po jakimś czasie urodziła Neji'ego. Gdy Neji miał roczek jego matka zakochała się w Japończyku. Po roku wzięła z nim ślub i tak Neji zyskał ojczyma. Neji wychowywał  się w normalnym otoczeniu do 7 roku życia. Tak, wtedy poszedł pierwszy raz do szkoły. Dni mijały, a nadal nikt w klasie nie zwracał na niego uwagi. Siedział sam w ławce, sam ze sobą się bawił, sam ze sobą się uczył. Pewnego dnia postanowił porozmawiać z matką. Mama zamartwiła się stanem Nejiego, a on sam wtedy wybuchnął emocjonalnie i zaczął głośno płakać i krzyczeć. Wtedy też objawiła się jego moc. W czasie kiedy krzyczał i płakał, wszystkie książki ułożone na półce obok niego spadły. Neji wtedy spojrzał na książki zdziwiony, przestając płakać. Jego matka ucieszyła się na widok objawienia mocy i pobiegła przytulić syna. Jednak nadal był problem z samotnością. Matka postanowiła porozmawiać z ojczymem i w taki sposób doszli do wniosku żeby wrócić do Wielkiej Brytanii. Tak więc spakowali wszystko i wyprowadzili się. Zakupili malutki dom w Hogmseade i tam też próbowali wychować Nejiego. Gdy Neji ukończył 11 lat, dostał swój list z Hogwartu, ale zbytnio się z tego nie ucieszył. Jakiś czas przed rozpoczęciem roku szkolnego zakupili potrzebne przedmioty i wrócili do domu. Potem gdy miała się rozpocząć wielka przygoda Nejiego wyruszyli do King Cross i udali się na stację 9 i 3/4 a tam Neji wsiadł do pociągu i pomachał rodzicom. Gdy dotarli do zamku, Neji wszedł niepewnie do Wielkiej Sali i jako pierwszy zasiadł na krześle. Gdy założono na niego tiarę ta od razu wykrzyknęła "Slytherin", ale sam Neji nie był do tego przekonany. Przez ślizgonów był wyzywany ciągle od ofiar, słabeuszy i tak dalej. Kilka lat spędził głównie na nauce i płaczu. W przed ostatnim roku swojej nauki doszedł do niego list, że jego matka oraz ojczym zostali zamordowani. Wtedy Neji postanowił swoją zmianę. Ustał przy jeziorze i ściął swoje długie włosy na długość podbródka. Jego serce wypełniła chęć zemsty, więc zaczął trenować ciężej. Gdy ukończył Hogwart zamieszkał w starym domu jego rodziców i codziennie odwiedzał różne puby by się napić i zapomnieć o problemach. 
Wygląd postaci: Neji to średniego wzrostu, chudy mężczyzna, nie za bardzo wyróżniający się z tłumów. Jego jedno oko jest mocno brązowe, często mylone z czarnym, jednak drugie jest czerwone. Nie jest to heterochromia lecz zwykła czerwona zerowa soczewka. Nad oczami znajdują się cienkie czarne brwi, a na lewej znajduję się małe rozcięcie. Na jego głowie zauważymy czarne włosy sięgające podbródka. Czarna grzywka zakrywa troszkę czerwonego oka. Na samej twarzy zobaczymy również prosty nos a pod nim średniej wielkości jasno różowe usta. Również warto wspomnieć o jego bladej cerze, przypominającej prawie albinosa. Według swoich rówieśniczek z Hogwartu jest przystojny, jednak sam Neji ma niską samoocenę. Jego ubiór jest całkiem mroczny i nie jedno dziecko się go przestraszyło. A sam Neji przywdziewa czarny płaszcz z fioletową podszewką i szarą koszulę na długi rękaw z kołnierzem. Również warto wspomnieć, że w ciepłych dniach na nosie Nejiego pojawiają się piegi.
Cechy charakteru: Charakterem Nejiego aktualnie panuje zemsta. Po tym ile go spotkało ma zamiar zemścić się na każdej poszczególnej osobie. Raczej jest bardziej typem samotnika, bo praktycznie całe życie robił wszystko sam. Jest nieufny i to bardzo, a żeby zdobyć jego zaufanie trzeba ciężko na to zapracować. Warto też powiedzieć o tym, że sam Neji reaguje agresywnie jeżeli ktoś go wyzywa, albo atakuje i to on zazwyczaj wygrywa. Od małego jest również ambitny, jednak jego ambicje zakryły plany zemsty. Sam Neji nie jest osobą której nie da się złamać. Jeżeli ktoś bliżej pozna Nejiego i on wyczuje, że ta osoba go rozumie może być pewna że Neji zawsze jej pomoże. Sam też jest opiekuńczy, a najbardziej to mogą odczuć osoby dla niego najważniejsze, których obecnie nie ma. Uwielbia znajdywać na kogoś tak zwane "haki", a potem je wykorzystywać na własną obronę. Również przez wszystkie lata posiadł zdolności manipulatorskie i także nie jedna osoba zmanipulował. 

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)

Astronomia – T
Eliksiry – T
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – T
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Google

Co to jest IC i jak je zapisujemy? Jest to ważniejszy rodzaj czatu. Za pomocą tego czatu rozgrywa siępoprawna rozgrywka na Hapel. W tym czacie wyróżniamy dwie komendy /me i /do. /me stosujemy do odgrywania akcji. Musimy pamiętać, że akcja musi być napisana ładnie i starannie, by druga osoba mogła się domyślić o co chodzi. Natomiast /do stosujemy gdy chcemy opisać otoczenie lub przedmiot. Nie wolno tutaj kłamać i również trzeba pamiętać by opisać przedmiot lub otoczenie dokładnie.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Mniej ważny czat. Ten czat jak nazwa wskazuję świat poza grą. Na tym czacie nie poruszamy kwestii IC. Do tego czatu jest nam potrzebna komenda /o lub po prostu napisanie wiadomości w nawiasach. 

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*Wyciągnął dłoń w kierunku klamki i otworzył drzwi. Wszedł do domu i zdjął buty oraz płaszcz, po czym wszedł po schodach do góry. Rozejrzał się i zatrzymał wzrok na węższych schodach prowadzących na strych. Ruszył powoli w tamtym kierunku i wszedł po nich na górę. Ponownie się rozejrzał mówiać.* Ech... Trzeba tu posprzątać w końcu. *Zszedł na dół po potrzebne mu przedmioty do sprzątania i włożył dłoń do kieszeni w celu wyciągnięcia z niej różdżki. Potem zrobił odpowiedni ruch różdżką i wypowiedział inkantację przenosząc przedmioty na strych. Gdy wszedł na górę podszedł do półki i skrzywił się na widok całej roboty która go czeka. Następnie zrzucił z niej wszystko i zwrócił uwagę tylko na stary zakurzony album. Podniósł go i odłożył na półkę a resztę rzeczy które wyrzucił wziął do góry za pomocą różdżki, zszedł na dół i wyrzucił do kosza. Wrócił ponownie do góry i ukucnął aby złapać za miotłę a gdy już ją złapał, wstał i zaczął zamiatać po całym strychu. Gdy zamiótł, odłożył miotłę i wziął mop by umyć podłogi. Gdy umył wszystkie podłogi także go odłożył i skupił uwagę na albumie. Podszedł do niego i wyciągnął po niego rękę, chwycił go i dmuchnął by kurz z niego zleciał. Zszedł z strychu i odłożył album na stolik. Poszedł do kuchni by otworzyć szafkę i wyciągnąć kieliszek do wina. Gdy wyciągnął kieliszek, zamknął za sobą szafkę i otworzył butelkę wina, wlewając do połowy. Następnie razem z kieliszkiem wrócił do stolika i wypił troszkę wina odkładając kieliszek na stół. Chwycił za album i otworzył go, przewracając kartkami. Zatrzymał się na zdjęciu z wszystkimi pierwszoroczniakami.* Nienawidzę was... *Zamknął album i dopił do reszty wino, po czym wziął album i wbiegł do góry na strych rzucając albumem o ścianę i zbiegając na dół do pokoju i zatrzaskując za sobą drzwi.*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forumWeryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Napisz mi na discordzie pomysł na postać.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.