Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aga5313
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Joanne Joness
Miejsce urodzenia: Teruel, Hiszpania
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Joanne Joness inaczej  zwana Jojo przez przyjaciół to dobrze wychowana dziewczyna która nie akceptuje zdrady, a jeżeli jakaś osoba dopuści się do tego do niej lub jej przyjaciół i rodziny oj biada tej osobie. Mimo iż jest spokojną osobą to łatwo ją rozgniewać ale szybko też się uspokaja i po takim wybuchu czuje się zawstydzona. Dla osób jej bliskich jest zwariowaną chłopczycą z masą szalonych pomysłów i czarnym humorem. Posiada ogromną wyobraźnie przez co wymyśla różne absurdalne historie często kończące się śmiercią głównej postaci.
Wygląd postaci: Joanne Joness to 145cm dziewczynka, posiada drobną posturę z wystającymi kościami barku. Nie jest ona nie dożywiona tylko przechodzi to genowo od strony matki. Posiada rude włosy do ramion z pasemkami w kolorze brązowym. Jej cera jest blada z piegami na policzkach i nosie. Niebieskie oczy z piwną kropką w obu i jasnym szarym wokół źrenicy. Nie posiada stylu co do ubioru, jednego dnia są to typowo chłopięce ciuchy a następnego sukienki. Ale wszystko najczęściej w kolorze fiolet/czerń. Jednak najczęściej nosi bluzę z głębokim kapturem, zwykłe granatowe spodnie i krótkie glany (prezent od kuzyna)
Historia postaci: Joanne Joness urodziła się w  miejscowości Teruel znajdującej się w Hiszpani. Jej matka była mugolką i Hiszpanką - Reina, natomiast ojciec Anglikiem - Jonathan. Obydwoje poznali się na ślubie ich przyjaciela, od razu nie zaiskrzyło pomiędzy nimi ponieważ Jonatha był wtedy w związku z Eriną ale dopiero po roku pisania, rozmów i spotkani zaczęli się w sobie zakochiwać. Na szczęście Erina zaakceptowała to i pozostali przyjaciółmi. Minęło kolejne 3 lata za nim się pobrali a kolejne 2 aż urodziła się Joanne, niestety doszło do pewnych komplikacji i było wybrać kto mógł przeżyć - matka czy córka. Reina wraz z Jonathanem podęli decyzje że to Joanne powinna żyć. Po tej sytuacji był to trudny czas dla rodziny Joness ale pomogli im rodzina oraz przyjaciele. Mijały lata a Jojo dorastała otoczona miłością, jednak w wieku 5 latach przenieśli się oni z Teruel do Londynu a tam Jonathan zaznał szczęścia u boku Eriny. Był to pierwszy raz kiedy objawiła się przypadkowa magia Joanne, gdyż nie rozumiała dlaczego jej tata jest z inna kobietą a nie z mamą w tedy sprawiła że pękło lustro na korytarzu. Po dłuższym czasie zaczęła akceptować Erinę nie jako matkę a jako ciotkę. Magia objawiała się najczęściej kiedy była zła i było to zawsze niszczenie szklanych przedmiotów. Kiedy miała 10 lat odbył się ślub Jonathana i Eriny, to włąśnie na nim zaczęła nazywać nową macochę matką. Nie mamą ani mamusią bo to było zarezerwowane dla jej rodzicielki. W jej 11 urodziny kiedy odwiedzali czwórką (urodził się jej młodszy brat - Benjamin) dziadków, zaskoczyła ich sowa. Przyniosła ona bowiem list z Hogwartu, była to wielka radość w rodzinie. Pod koniec sierpnia wyruszyli oni na zakupy, gdzie poszło wszystko dobrze bez żadnych problemów. A 1 września Jojo żegnała się z rodziną na peronie gdzie rozpoczęła się jej przygoda.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, nazywam się Joanne Joness, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wybacz ale nie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Patrzy zdziwiona na niego ale odbiera talerz* Dziękuję, ale czy coś dodałeś do tego *Pyta nie ufnie*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z youtube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do...
Hufflepuff!

Po rangę złoś się na /helpop będąc na serwerze wklejając link do podania.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.