Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Narcyz
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 8
Lut 2018
39
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Jonas Kahnwald.
Miejsce urodzenia: Portsmouth, Wielka Brytania.
Status krwi: 50%.
Cechy charakteru: Jonas to energiczny chłopak, lubi przygody. W trudnych sytuacjach potrafi stawić czoła wyzwaniu i wyjść z tego obronną ręką. Większość tajemnic trzyma w sobie, jednak dla kolegów i przyjaciół jest szczery. Nie lubi gdy ktoś oszukuje, twierdzi, że jest to niesprawiedliwe. Jest lojalny. Z drugiej strony łatwo nie zawiera znajomości, lubi uczyć się tego co lubi. Czyta dużo książek - mugolskich i czarodziejskich. Jest empatyczny i uczciwy, a także odważny.
Wygląd postaci: Jonas to w miarę wysoki chłopiec, o ciemnoblond, średniej długości włosach. Ma niebieskie oczy i charakterystyczne rysy twarzy. Jest chudy, nie cierpi na otyłość bądź niedowagę. Ubiera się różnie, wedle obowiązującej mody. W Hogwarcie przestrzega jednak zasad ubioru mundurka szkolnego. Jest rasy białej, ma bardzo ładną, nieopaloną za bardzo twarz z kilkoma, małymi znamionami. Nie ma jednak większego "elementu rozpoznawczego" na swoim ciele. Gdy pada i jest poza Hogwartem, często nosi na dworze swój własny, unikatowy żółty płaszcz, który bardzo lubi zakładać. Jak na młodego chłopca nie jest zbyt umięśniony.
Historia postaci: Jonas urodził się 31 sierpnia 11 lat temu w Portsmouth, portowym miasteczku Wielkiej Brytanii. Jego ojciec był z pochodzenia Niemcem, gdyż dziadek Jonasa był jeńcem wojennym, który po zakończeniu II wojny światowej postanowił zostać w Wielkiej Brytanii za zgodą władz. Tata Jonasa - Michael, zawsze jednak pamiętał, aby kultywować tradycję i nauczyć języka niemieckiego swojego syna. Matką chłopca była Hannah - czarodziejka, którą pokochał jego ojciec. Syn wychowywany był "pół na pół". Ojciec opowiadał mu o mugolskim życiu, matka o czarodziejskim. Michael traktował jednak sprawę czarodziejstwa i magii jakby nie istniała - nigdy o niej nie rozmawiał. Matka jednak wpajała chłopakowi od młodości, że w wieku 11 lat pójdzie do Hogwartu. Jonas był nieco energicznym dzieckiem. Zawsze lubił spędzać czas na dworze z kolegami, szukać przygód i zaglądać tam gdzie nie powinien. Pewnego dnia, gdy pałętał się po lesie z przyjaciółmi, jeden z jego kolegów potknął się o kamień i skręcił kostkę. Jonas chciał sprawdzić jaki jest stan owej kostki, gdy nagle ta się wyprostowała. Ku zdziwieniu obu chłopców, była cała zdrowa! Jonas szybko pobiegł do domu, a mama wszystko mu powiedziawszy, stwierdziła, że nie może o tym mówić nikomu z reszty mugolskich przyjaciół. Wtedy też trochę się od nich odizolował. Z drugiej strony czytał także dużo książek - mugolskich i czarodziejskich. Był w miarę posłuszny rodzicom i zachowywał się prawidłowo oprócz małych występków. W wieku 11 udał się z matką na ul. Pokątną, gdzie kupił potrzebne rzeczy do Hogwartu, o których wcześniej się dowiedział z listu ze szkoły. 1 września udał się na peron 9 i 3/4, udając się w stronę Hogwart Express, żegnając się czule z matką i czekając na nową przygodę w Szkocji.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
A co? A ty jak się zwiesz? *Zapytał nieznajomego ze zdziwieniem*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki, lubię ogórkową! *Powiedział odbierając zupę z jego rąk z uśmiechem na twarzy*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
**Gdy chłopak założył tiare, ta zamilkła na dłuższą chwilę. Gdy nadszedł czas, w wielkiej sali rozniósł się głos tiary przydziału**

Zaakceptowane!

Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.