Zaakceptowane Podanie na Ucznia
WerkaNaklejka
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Lorie Alrok
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Moja postać jest: dosyć sarkastyczna, dobrze się uczy, Nigdy nie okazuje emocji(ale je ma), Jest pomocna i lubi się bawić. Jest ona typową marzycielką i introwertyczką. Bardzo nie lubi, kiedy ktoś ją naśladuje lub ją przedrzeźnia. Kiedy jest zła potrafi nawet zabić. Lubi również dużo jeść i pić (różne rzeczy). Jest szczera, komunikatywna, asertywna, bezinteresowna, sumienna i pracowita. Uwielbia malować, rysować, szkicować i ogólnie tworzyć. Ma wielki talent plastyczny, za który wszyscy ją chwala, lecz ona nie lubi jak ją się chwali. Lorie jest osobą, która nie lubi się wywyższać i być w centrum uwagii. Warto wspomniec że bardzo Boi się burzy, błysków i huków za oknem.
Wygląd postaci: Brązowe włosy, dosyć chuda o niskim wzroście. Oczy jej są Zielone. Ma bliznę pod okiem pozostawioną po bitwie ze swoim kolegom, który ją zaatakował. Ubrana  jest w śliczną zieloną sukienkę (no ale w Hogwarcie będą mundurki więc noo) i ma czarne tenisówki.
Historia postaci: Lori urodziła się w Londynie.Jej rodzina opowiadała, że babcia była mugolem, a rodzice są czarodziejami.Lorie od wielu lat była wyśmiewana przez swoją rodzinę. Postanowiła to zmienić. Przez 2 lata zachowywała się kompletnie inaczej, lat miała już 10. Pewnego dnia tuż przed jej urodzinam rozpętał się sztorm. Podczas tego sztormu Lorie bardzo się bała i to właśnie wtedy jej moc się ujawniła. Lorie zauważyła że parę przedmiotów unosiło się w jej pokoju, wtedy lekko się zlękła i zaczeła krzyczeć, ale ponieważ że była noc nikt jej nie uslyszał.Lorie próbowała się uspokoić, ale na darmo, a rzeczy w  jej pokoju unosiły się corać wyżej. Rok później przyszedł do niej list z Hogwartu. Na wiadomość że jest przyjęta do tej jakże niezwykłej szkoły bardzo się ucieszyła, ale postanowiła tego zbyt nie okazywać.Na drugi dzień udała się na zakupy na pokątnej.Od razu udała się do Pana Ollivender i zakupiła różdżkę, oraz parę innych rzeczy, które mogły być jej potrzebne Już za pare dni była spakowana i gotowa do wyjazdu. Ucieszona Lorie wsiadła do pociągu i pojechała do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Mam na imię Lorie Alrok, a ty jak masz na imię?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Znajduję się on w  śródmieściu Warszawy na placu Defilad 1)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odsówa od siebie talerz* Dziękuje, ale nie jestem pewna czy nie jest zatruta.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałam jakiś serwerów na minecraft związanych z Harrym Potterem i tak tu trafiłam
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Na postać czystokrwistą jest wymagana zgoda, jeśli jej nie masz zmień status na 25%, 50% lub 75%. Rozwiń cechy charakteru o jeszcze parę zdań. Co do wyglądu - Na serwerze jest już za dużo osób z heterochromią, zmień to. I jaka blizna po  bitwie? To też do usunięcia. W historii postaci brakuje podstawowych elementów jak objawienie mocy, zakupy na pokątnej. W pytaniu pomocnika o Palac Kultury odpowiedź jest źle zapisana, powinna być  w nawiasach, ponieważ pytanie było OOC.
3 dni, 3 szansę na poprawę.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#3
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

Ravenclaw!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.