Zaakceptowane Podanie na Ucznia
xx_MrKamil_xx
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
1
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Peter Murray
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Peter jest bardzo odważny i lubi ryzykować. Niestety nie ma kolegów, przez co jest samotny. Jest bardzo mądry w porównaniu do jego rówieśników. Lubi czytać książki, szczególnie o magii. Jest bardzo pomocny i miły. Jest również stanowczy, posłuszny, pracowity, skromny, zazdrosny, lojalny, zamknięty w sobie. Poza tym Peter  ma trochę złych cech - jest leniwy, łatwowierny, podejrzliwy i skąpy.
Wygląd postaci: Peter jest wysoki w porównaniu do jego rówieśników. Ma oczy koloru piwnego, tak samo jak jego matka. Jego włosy są brązowe, a skóra jaśniejsza niż u innych. Lubi nosić jeansy i eleganckie koszule. Ma długie ręce, mały nos i lekko odstające uszy.  Głowę ma kulistą, a włosy zawsze bardzo krótkie.
Historia postaci: Peter urodził się w Londynie, kiedy miał 5 lat zmarł mu ojciec, przez co jego matka załamała się i popełniła samobójstwo. Po śmierci obu rodziców Peter zamieszkał z babcią i dziadkiem. Jego babcia i dziadek bardzo kochali Petera. W wieku 7 lat Peter poszedł do mugolskiej szkoły i tam wykazał się mądrościom, lecz niestety inne dzieci uważały go za dziwadło, Peter z nikim nie rozmawiał. W dniu jego 9 urodzin dziadek Petera zachorował na raka mózgu, Peter bardzo przejął się tym faktem, ale na szczęście dziadek przeżył. Gdy Peter zaczął klasę czwartą objawiły się jego moce. Gdy pewna osoba z jego klasy zaczęła śmiać się z jego zmarłych rodziców ta osoba nagle przewróciła się i zaczęła lewitować. Po tym wydarzeniu jego dziadkowie pytali o to jak to zrobił, ale Peter nie umiał odpowiedzieć na te pytania. Na szczęście tydzień po objawieniu jego mocy przyszedł pewien czarodziej opowiedzieć wszystko o magii Peterowi i jego dziadkom. W dniu jego 11 urodzin przyszedł list do Hogwartu, jego dziadkowie bardzo się zdziwili, ale pozwolili mu tam iść. Kilka dni później wyruszył na ulicę Pokątną kupić rzeczy potrzebne do szkoły (m.in. różdżkę i książki). Po zakupach wyruszył na peron 9 i 3/4, tam spotkał osoby w jego wieku, które powiedziały mu jak dojść do peronu. Zanim na niego wszedł długo żegnał się z dziadkami, było mu ciężko się z nimi rozstać... ale w końcu, po długim pożegnaniu wbiegł na peron 9 i 3/4, wsiadł do pociągu i pojechał do Howartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Peter Murray. A ty, jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Kładę talerz na stół i pytam co to jest*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Jestem wielkim fanem Harrego Pottera, więc postanowiłem poszukać na internecie serwerów minecraft właśnie o nim. Znalazłem ten, więc bez zastanowienia napisałem podanie na ucznia.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem cały regulamin.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Rozpisz wygląd, charakter oraz historię postaci. Wzbogać historię postaci o dodatkowe elemkenty, bo czuję straszny niedosyt. Również dodaj do niej wyjazd z peronu, żegnanie się z dziadkami. Jeśli dziadkowie byli mugolami, to musiała do nich przyjść odpowiednia osoba, która wpoiła by im potrzebną wiedzę o świecie magii.  Odpowiedź na pytanie 2 i 3 zła. W drugim pytaniu, jest to pytanie ooc, a w trzecim powinieneś zareagować czynnością.
3 dni, 3 szansę.
xx_MrKamil_xx
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
1
Ravenclaw
#3
Podanie poprawione.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#4
Wstrzymane!
Nadal za mało rozpisany  charakter postaci. Wygląd tak samo.

3 dni, 2 szansęl
xx_MrKamil_xx
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
1
Ravenclaw
#5
Mam nadzieję, że teraz jest dobrze.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#6
Wstrzymane!
Mam wrażenie, że nic nie dodałeś do charakteru. Rozpisz go jeszcze o przynajmniej dwa pełne zdania. To na prawdę nie jest wiele.

3 dni, 1 szansa.
xx_MrKamil_xx
Czarodziej
Posty: 5
Tematy: 1
Cze 2019
1
Ravenclaw
#7
Teraz powinno być dobrze. Poprawione.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!

Ravenclaw.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.