Zaakceptowane Podanie na Ucznia
CozVess
TajemnicaDonator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Milo Avenus

Miejsce urodzenia: Paryż Hôpital Necker

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Milo jako syn 100% czarownicy oraz ojca mugola nie ma prostego charakteru. Z pewnością jest to dobry uczeń który szybko się uczy. Dąży zawsze do swojego celu, pokonując przeszkody przednim. Milo ceni sobie kulturę, skoczył był za przyjacielem w ognień. Jeśli chce coś wystarczająco, potrafi być nieustraszony będzie kroczył aż zdobędzie co chciał. Sam mówi że nie wie co to strach. Niestety krocząc do celu potrafi być złośliwy lub agresywny lecz nigdy wobec swoich znajomych lub rodziny. Nie uważa on by sława była ważna lub pomagała człowiekowi. Milo jest mega mściwy i potrafi trzymać w sobie długo uczucia by później je wykorzystać. Zawsze jest on szczery oraz uczciwy, gardzi kłamstwami. Milo jest niecierpliwy co czasami mu przeszkadza. Jest także łatwowierny co można uznawać za wadę. Szybko potrafi znaleźć sobie grono znajomych dla których zrobił by bardzo dużo. Za swoją rodzinne oddał by wszystko nawet życie! Zawsze starał się by jego przyjaciele oraz rodzina miała wszystko czego wymaga od Mila. Starał dawać przykład dobrego człowieka, człowieka który może wszystko. Tak przynajmniej mu się wydawało! Jest on wobec zaufanych osób bardzo wierny. Stara się być pocieszeniem oraz pomocą dla osób którzy takowej poszukują. Potrafi on być także wrażliwy!

Wygląd postaci: Milo może się pochwalić zadbanymi śnieżno białymi ząbkami oraz również zadbaną kremową cerą. Jest on chudy oraz o przeciętnym wzroście. Brązowe zadbane włosy które różnie układa. Uwielbia on wszelakie szaty najlepiej o jednym kolorze siejącym grozę lub respekt. Lubi on się wyróżniać ubraniami. Oraz posiada wyraźne niebieskie oczy.

Historia postaci: Milo, syn 100% czarownicy oraz ojca mugola po urodzeniu zachwycił swoich rodziców jego oczami. Jako młody chłopak nie miał problemów oraz starał nie pakować się w kłopoty. Nigdy nie chciał przynieść wstydu swojej rodzinie. Nie posiadał przyjaciół gdyż jego rodzice woleli żeby siedział w domu. Jego matka uczyła go trochę o magi oraz wyjaśniła mu wiele rzeczy. Lecz tak czy inaczej był ciekawy świata i lubiał zwiedzać oraz uczyć się o świecie w czym pomagała mu jego matka. Uwielbiał on las który znajdywał się za jego domem. Lubiał tam przebywać gdyż czuł się w nim komfortowo. Poznawał on jego mieszkańców oraz raz nawet pomógł małemu ptaszkowi którego spotkał pewnego razu jak leżał na boku z połamanym skrzydłem przetransportował go do domu. Gdzie wraz z jego ojcem go opatrzyli oraz znów wypuścili. Jego rodzice uczyli go na kulturalnego oraz uczciwego człowieka. Jego matka zawsze dbała o jego wygląd oraz pomagała mu dając rady odnośnie cery lub włosów. Około w wieku 9 lat znalazł w lesie 2 chłopaków którzy kopali w drzewo na którym znajdowało się gniazdo, Milo słysząc ptaki znajdujące się w gnieździe zdenerwowany krzyknął do chłopaków podnosząc dosyć masywny kamień który natychmiast rzucił w stronę chłopaków. Kamień wylatując z ręki Mila dokonał samozapłonu trafiając chłopaka kopiącego w rękę po czym kamyk zgasł lądując na ziemi a chłopcy uciekli. Milo domyślał się o co chodzi gdyż dostał wcześniej wiedzę od swojej matki. Oczywiście opowiedział to swoim zachwyconym rodzicom. W wieku 11 lat gdy dostał list, udał się z rodzicami na ulicę pokątną oraz po wykonaniu zakupów od razu udali się na peron gdzie ostatni raz widział swojego ojca gdyż ten został. Po przejściu przez peron z swoją matką pożegnał się oraz wyruszył Hogwarckim ekspresem.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, nazywam się Milo. *lekko się uśmiechnął* A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Ty wiesz że jest coś takiego jak internet. Google Mapy! Znajdziesz, ufam!)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bez zastanowienia odebrał talerz i położył przed sobą oraz z serdecznym uśmiechem podziękował*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Nawet już 2 razy 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Nie podoba mi sie fragment o hterochromii, na haplu było i jest wiele osób, które mają te schorzenie. Do usunięcia. I dlaczego czerwone oko? Tego też nie rozumiem. Popraw estetykę tego podania bo bolą mnie już strasznie oczy po przeczytaniu całego i zadbaj o to, by było to w jednej wielkości czcionki.
3 dni, 3 szansę.
CozVess
TajemnicaDonator

Posty: 49
Tematy: 9
Kwi 2019
10
Slytherin
#3
#Poprawione


Czerwone oko bo niektórym akceptujecie. Więc to była zwykła próba.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane. Trafiasz do...

Gryffindor!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.