Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Fabian Maxim
Wiek: 26
Miejsce urodzenia: Little Hangleton
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Ponieważ chciałbym obudzić w młodych czarodziejach talent do tej dziedziny nauki. Chciałbym nauczać przyszłych Skamanderów albo po prostu dać uczniom świadomość jak sie zachować kiedy napotkają na swojej drodze magiczne stworzenie. Chcę podjąć pracę z pasji gdyż magizoologia w mojej rodzienie jest dość powszechną dziedziną nauki a pieniądze za moje przekazywanie wiedzy mnie nie interesują.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMY:
ONMS- Zadawalający
OWUTEMY:
ONMS- Zadawalający

[OOC]
Nick w grze: FabianM
Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Uczyłem ONMS'u na dwóch postaciach oraz uczyłem magizoologii na BUM'ie oraz dalej wykładam ten przedmiot na LAM'ie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Mam ostatnio sporo wolnego czasu i chciałbym poodgrywać nieco IC w Hogwarcie i wrócić do starej zajawki jakim było wymyślanie lekcji terenowych oraz odgrywanie nauczyciela.
Nazwa Discord: Hebanuri#5570
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Dziękuję, ale mamy już tą posadę obsadzoną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.