Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Dżibz
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Šréčko Vítális
Miejsce urodzenia:  Anglia, lecz pochodzi z Serbskiej rodziny z Serbską kulturą
Status krwi: 75%
Cechy charakteru:
1) Szczery - Prawie od początku swego życia nie mógł on powstrzymać sie od powiedzenia prosto w twarz, że osoba ma złą postawę i powinna sie tym zająć. Często kończyło to sie porządnym siniakiem, ale to przecież prawda

2) Bardzo Ambitny - Od czasu, gdy Šréčko skończył 8 lat czuł niespełnioną ambicję która tylko czeka na wykonanie! Jego mało ambitny ojciec chciał go przekonać, że lepiej jest żyć i cieszyć sie z tego co sie ma, lecz to nie przyniosło skutku. Wręcz przeciwnie! Wzmocniło to tą cechę.

3) Odważny - Šrečko nigdy nie czuł strachu. Jest przekonany, że bojaźliwi źle kroczą w świecie i są zbyt niepewni by zrobić coś dobrego. Według niego, to by tylko przeszkadzało jego ambitności więc postanowił pobić strach i kroczyć w świat bez niego.

4) Mądry - Šrečko zawsze twierdził, że mądrzy prosperują, a głupi są tylko marionetkami tych mądrych. Chociaż sam z powodu sumienia nie mógłby kontrolować słabego i głupiego, twierdzi, że inni tak mogą nie sądzić. Właśnie dlatego, przez całe swoje dzieciństwo uczył sie by nie być niewykształconym co poskutkowało wielką mądrością budzącą sie w tym chłopcu.

5) Optymista - Chłopiec zawsze w trudnych sytuacjach pocieszał sie, że inni mogą mieć gorzej i wytrzymują. Więc czemu on miałby nie wytrzymać?

6) Sprawiedliwy - Šréčko zawsze czuł potrzebę przyznania sie do winy i odkrycia winy innych. Na przykład gdy wraz z kolegami ukradł kredę przyznał sie do winy tym samym odkrywając winę innych. Powiedział, że zrobił to tylko by odkryć winę innych lecz nikt mu nie uwierzył i dostał karę. Nie przejął sie nią jednak ponieważ był szczęśliwy, że nie będzie żył z winą.


7) Żarłoczny - Chłopiec od zawsze lubił dobrze zjeść i często sie przejadał. Sam uważa to za złe i chce przestać lecz nie może. Sam uważa to za nałóg lecz tym nie jest. Ludzie uważają, że to jest skazą na jego czystym charakterze i ta cecha powinna być wyeliminowana jak najszybciej. Być może z tego wynika, że Šréčko uważa to za nałóg

8) Nieopanowanie Emocji - Chłopiec nie potrafi opanowywać emocji. Wybucha gniewem gdy stanie sie zbyt wkurzony lub podskakuje gdy stanie sie zbyt podekscytowany. Na szczęście stara sie nad tym panować i nigdy jeszcze nikogo nie zranił.Wygląd postaci:
Wygląd  Šrečka można opisać w kilku zdaniach, można najpierw zacząć od jego głowy na której znajdują się krótkie brązowe włosy, następnie można zauważyć jego piwne oczy które się wyróżniają w całej twarzy chłopaka. Można także zauważyć jego szeroki uśmiech z dołeczkami i kilka piegów w okolicy policzków. Jego budowa jest nie wyróżniająca się od jedynastolatka, jest po prostu prosta, jest także  częściowo wysportowany dzięki czemu jest szczupły. Zwykle można go zauważyć w brązowym kapeluszu oraz w luźnych ubraniach.
Historia postaci: Šréčko urodził sie w rodzinie Serbskiej której dalecy przodkowie wyemigrowali do Anglii. Rodzina jednak od pokoleń trzyma Serbskie zwyczaje i zadbała, by Šréčko był wychowany na Serba. Spędził większość dzieciństwa w Angli choć często jechał odwiedzić Serbię i dawny dom rodu Vítális. Początkowo chodził do szkoły mugolskiej, tam wykazywał  się ogromną wiedzą oraz towarzyskością, jego oceny były na wysokim poziomie oraz miał sporo kolegów, lecz problemy zaczęły się pojawiać w następnej klasie, zaczęli go wytykać palcami iż jest kujonem, lecz on nie dawał się im sprowokować i udawał że ich nie ma ? nawet nie odpowiadał, nie spoglądał w ich stronę, stracił do nich resztę szacunku i byli dla niego nikim. Lata mijały a młody Šréčko był najlepszym uczniem w klasie, pewnego dnia, Szóstoklasiści zaczęli gnębić jego młodszych kolegów, postanowił wkroczyć do akcjii, i nie zwracając na uwagę iż może zostać pobity zaczął bronić młodszych kolegów. Oni sami zaczęli mu grozić i.. zaczęła się bójka. Šréčko zmęczony już lecz nadal zdeterminowany by ich pokonać z zdenerwowaniem pokazał na ich ręką, a oni zaczęli lewitować do góry... i nagle, upadli. Szóstoklasiście wystraszeni uciekli a Šréčko zdziwiony spojrzał przez chwilę na swoje ręce. Oczywiście, zgłosili to do dyrektora i zgłoszono rodziców, było sprawdzone czy szóstoklasiście nie ,,Wzięli Używek" a Šréčko wyszedł z całej akcji cało. Potem rodzice mu wytłumaczyli iż jest wyjątkowy z całej szkoły, okazało się że jest czarodziejem, Šréčko zdziwiony cały blady usiadł z wrażenia, usłyszał od rodziców iż to było jego objawienie mocy. W tym czasie rodzice opowiadali mu o świecie magii, nadal chodził do szkoły mugolskiej a tam wszyscy go podziwiali iż postawił się Starszakom. Pewnego dnia, przyleciała sowa z kopertą, w niej napisane było iż Šréčko dostał się do Hogwartu !, ucieszony pokazał list rodzicom a następnie jego rodzice wypisali go z mugolskiej szkoły i ruszyli na ulice pokątną by kupić potrzebne rzeczy. Kiedy miał już prawie wszystkie potrzebne rzeczy, poszli po różdzkę, weszli do sklepu a następnie sprzedawca ich obsłużył, za każdym razem gdy Šréčko brał różdzkę ona jakby, nie pasowała? w końcu, sprzedawca przez chwilę się zadumał i wziął róźdzkę z zaplecza, co dziwne, ona pasowała, po zakupie kilka dni potem Šréčko i jego rodzice ruszyli na peron, po raz pierwszy przechodząc przez ścianę.. było to dziwne uczucie dla niego, aż prawie się wywalił, no ale cóż, pożegnał się z rodzicami a następnie ruszył w kierunku pociągu i usiadł do przedziału gdzie siedziało kilka osób. Następnie pociąg ruszył a z nim nowa przygoda...


 


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć. Jestem Šréčko. Šréčko Vítális dokładniej.


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojęcia. Nie byłem w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz* Dziękuję ci

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Odpowiedz na trzecie pytanie pomocnika została źle udzielona, czynność zapisujemy w gwiazdkach.
3 dni, 3 szanse.
Dżibz
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2019
0
#3
YelaFox napisał(a): (10.06.2019 20:51)Wstrzymane!
Odpowiedz na trzecie pytanie pomocnika została źle udzielona, czynność zapisujemy w gwiazdkach.
3 dni, 3 szanse.

Już zedytowałem
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane! Trafiasz do...

Gryffindor!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.