Podanie na pracownika
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#1
Exclamation 
[IC]

Imię i nazwisko: 

Anna Margel

Wiek: 
18 lat

Miejsce urodzenia: 
Wielka Brytania, Londyn

Wykształcenie: 
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: 
Gajowa Hogwartu

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**W godzinach porannych sowa skierowała swoje loty prosto do zamku przelatując przez bariery. Skierowała się oczywiście prosto do góry. Zatoczyła kilka ładnych okrężnych kół wokół szkoły i ostatecznie wylądowała przy oknie gdzie było otwarte okno dyrektor Galiny Iwanienko. Gdy sowa wleciała już do środka wtedy wylądowała i pozostawiła sowę nie robiąc zbyt dużego zamieszani. Ostatecznie wyleciała i skierowała sie do miejsca skąd przyleciała ona wcześniej.**


Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!

Od dopiero ledwo kilku tygodni jestem absolwentką kilkuletniej szkoły magii - Hogwart. Byłam uczennicą która skupiła się szczególnie na nauce i własny rozwoju w szkole, a teraz gdy osiągnęłam czas pomóc przekazywać wiedzę. Nie składam podanie na nauczyciela gdyż czuję, że jestem na to zwyczajnie jeszcze za młoda. Czuję się jednak gotować zostać pracownica Hogwartu na posadzie gajowej.. 

Przez okres gdy byłam uczennicą starałam się być aktywna. Prowadziłam lub, uczestniczyłam we wszystkich zajęciach dodatkowych. Jestem osobą mam nadzieję że odpowiedzialną za młodsze osoby jakimi są uczniowie w wieku od 11 do 17 lat. Okres ten jest dość trudny gdyż rozpoczyna się bunt, ale zawsze umiałam sobie z tym poradzić już jako uczeń, a co dopiero jako dorosła kobieta dość młoda, a jednak dorosła.

Niestety dużym problemem jest brak mojego doświadczenia, ale szanowna dyrektor Galino Iwanienko nie jest ono zupełnie zerowe. Za czasów szkoły prowadziłam kluby, a dokładnie to dwa były to zielarski oraz astronomiczny. Brałam także udział w klubie Shannon Meaddl, Callidory Bowes ,,Protego”. W okresie szkolnym utrzymywałam bardzo wysokie oceny z opieki nad magicznymi stworzeniami. W klasie V otrzymałam odznaczenia mistrza magizoologi oraz zawodowego. Na dodatek dochodzą mi dwa starze które nie są zbytnio powiązane z pracą, ale mogą się przydać. Gdyż jest to staż w mungu oraz rezerwacie smoków.

Myślę, że moje odpowiednie doświadczenie w pedagogice  i w pracy jako gajowa wystarczą. Podsumowując moje podanie myślę, że droga dyrektor Galino Iwanienko będę spełniała pani wszystkie wymogi co do pracy. Dziękuję za czas w przeczytanie tego podania. Uprzejmie proszę o przyjęcie mojej prośby do tej pracy, a także rozpatrzenie pozytywnie tego podania..
Z wyrazami szacunku
Anna Margel II


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Numerologia - N
OPCM  - Z
Transmutacja - PO
Historia Magii - PO
Eliksiry - W
ONMS  - W
Latanie  - W
Zielarstwo W
Astronomia -W
Wróżbiarstwo - W
Mugoloznastwo - W
Zaklęcia i Uroki - W
Starożytne Runy - W
P.Magomedycyny - W


[OOC]

Nick w grze:
 
Vipera

Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak, czy gram na nich mniej? Nie będę
Dzeo oszukiwać bo dobrze wie że staram się
grać po równo.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Uczyłam już na MK latania, a przez 4/5 miesięcy byłam bibliotekarzem i chyba najbardziej aktywnym w historii dzięki czemu biblioteka stała się aktywna jak nigdy dotąd. Teraz chce spróbować jako aktywna gajowa żeby była jakaś odmienność.

Argumentacja OOC: 
Nie ukrywam, że moja poprzednie MK średnio się nadawało na posade nauczyciela czy też bibliotekarza bo cóż taka to jest postać. Anny jako tako nie prowadzę pod Hogwart, ale warto sporóbowac, bo wiem że dobrze mi szkło w bibliotece... bardzo dobrze. Staram się być aktywnym graczem i nie zmieniam pracy co chwile chyba, że pod przymusem jestem do tego zmuszona. Anna akurat ma trochę powiązania z magizooologia i praca  ze stworzeniami bo przecież miała te swoje tytuły za chodzenie na zaowody i kursy a także fajnie korzystałam z narracji spędzając tam chwile. Na dodatek nie będzie to żadne nijaczenie postaci że raz chce tutaj pracować bo raz tu. Nie raz podkręslałam w postaci że jest dla niej ważna wiedza ale praca która jest blisko niej, dlatego Hogwart to dobre miejsce. Jak wspomniałam wyżej jeszcze mam już dużo praktyki do tej pracy i fajnie gdyby Dzeo zgodził się mnie zatrudnić mimo iż Galinka ma prawo myśleć swoje.

Nazwa Discord: Dyrekcja na pewno posiada.


Swanes
"What's your damage?"
Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
528
Slytherin
#2
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.