Odrzucone Podanie na Ucznia na OOC 2
Sanentur
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
PODANIE NA POSTAĆ 2OOC 
Imię i nazwisko: Nikolai Ozerov
Miejsce urodzenia: Moskwa, Rosja
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: 
Chłopak wykazuje się inteligencją oraz bardziej tym że jest strachliwy jak i płochliwy. Przykładem tego może być to, iż następnego dnia już zaczął się uczyć, co za tym idzie kolejna cecha, czyli jest oczytany. Głównie on przesiaduje sam w zamkniętym pokoju jak i czasem spędza czas na dworze. Chętnie on pomaga swoim rodzicom jak i przyjaciołom którym ufa w jakiś sposób. Stara się pracować nad sobą jak i kształcić się samemu bez niczyjej pomocy. Jest także przyjacielski oraz prawdomówny. Jest w stanie zaakceptować każdego. Gdy widział, że inni śmiali się z czarnoskórego chłopca on nie śmiał się i powiedział im, że on nie jest inny. Jednak posiada także wady. Jest leniwy pod kątem pomocy wrogom. A także jest nawiną osobą - uwierzy każdemu na każde słowo. Co jest jego wielką wadą. Potrafi wykorzystać swój spryt. 
Wygląd Postaci:
Nikolai jest osobą średniego wzrostu, gdyż mierzy około 170 cm wzrostu. Jego skóra jest biała, jednak nie do końca. Głowa jest kulista, oczy mają kolor jasnej zieleni. Jaki kolor mają jego włosy? Są one blond. Jak się ubiera młody Ozerov? Zazwyczaj jest to zwykła koszulka wraz ze swetrem lub bluzą. Nie jest to jakiś specjalnie wykwintny strój, ale także nie lubi zwracać nim swojej uwagi. Dotykając go można powiedzieć, że ów "ciuchy" są luźne, czyli nie można nimi zablokować mu ruchu żadnego, czyli może poczuć ulgę ubierając się. Przechodząc niżej zakłada jeansy, które są u mugoli codziennością, bądź jest to inny rodzaj spodni odpowiedni do okazji. W przypadku upałów są to krótkie spodnie itp. Obuwie, które nosi są to adidasy lub "pół-buty". W hogwarcie nosi zawsze szatę swojego domu oraz sandały jako buty.
Historia postaci:
14-sto latek został urodzony 3 marca w szpitalu w Moskwie wraz z bratem - Thomasem. Czas po przyjściu na świat mijał dla nich znacznie szybko. Rodzice bardzo chcieli posłać synów do Hogwartu, dlatego w wieku 4 lat przeprowadzili się do Londynu na terenie Wysp Brytyjskich. Tam wszystkiego prawie się nauczyli. W końcu w wieku 7. lat, gdy wlurzył, swojego brata przez to że niby zakłóca mu spokój, brat podszedł do niego, a jako że był obok nich wazon rozbił się on na małe kawałki pod wpływem emocji brata, czyli gniewu/złości. Ojciec natychmiast przyszedł do nich. Moment minął i naprawił waze, a następnie porozmawiał z jednym z synów - Thomasem. Co do jego objawienia mocy aka Nikolaja było inaczej trochę podczas urodzin pod wpływem radości spowodował że tort urodzinowy jego i brata zawisł w powietrzu a po chwili opadł powoli na dół. Tak samo jak bratowi zaczął mu ojciec tłumaczyć czym jest Hogwart jak i cała magia i kim on jest. Minęły 4 lata i przyleciała sowa do dwóch chłopców. Ucieszyli się oboje na widok listu. Dokładnie 1 września spakowani udali się z rodzicami na ulicę Pokątną. (ojciec był czarodziejem 100%, a matka czarownicą mugolaczką [0%]). Zakupili tam wiele rzeczy potrzebnych do szkoły m.in. różdżkę, czarną szatę, zeszyty, miotłę oraz kociołki i sowę - puchacza. Po zakupach znaleźli się na stacji King's Cross, po czym wbiegli między nr-ami 9 i 10 po czym w ciągu kilku sekund ujrzeli napis "Peron 9 i 3/4", a także czerwony Parowóz, a nim "Express Hogwart". Oboje wsiedli do pociągu, a tym samym odjechali z peronu do Hogwartu. Po zakończeniu podróży udali się razem z pracownikiem szkoły do Wielkiej Sali na rozpoczęcie roku. Po przydziale do jednego z czterech domów chłopak usiadł przy stole koło uczniów tego samego domu co on. Następnego dnia zaczęła się nauka, a co za tym idzie i on zaczął się uczyć, przy tym biorąc książki, które mogłyby poszerzyć jego wiedzę. Rok trwał nieubłaganie długo jak dla niego, ale koniec końców nadszedł po tych kilku miesiącach czas egzaminów. Skupił się bardzo i postarał się napisać jak najlepiej mógł. Po zakończeniu roku szkolnego udał się do domu, zaś po informacji, iż otrzymał promocję ucieszył się. Aktualnie czeka na zakończenie wakacji oraz rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego.
Wyniki z WUMDLI: (Dysponujesz dwudziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość nie podchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)
 Astronomia – O
Eliksiry – N
Historia Magii – T
ONMS – T
OPCM – N
Transmutacja – O
Zielarstwo –  N
Zaklęcia i Uroki – PO
 Latanie - zaliczone
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Nie pamiętam
Czy przeczytałeś regulamin serwera? Tak
Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
(odpowiedzi podobne przez to że to praktycznie brat bliźniak tylko dwujajowe są.)
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Podanie całościowo jest prawie identyczne jak te:
https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=19605
Rozumiem, że to są bracia ale historia jak i sam wyglad, ba, nawet charakter sa niemalże identyczne. Dowodem jest wzmianka o tym, że się zezłościł bo mu brat przeszkadzał i objawiła się moc niszcząc wazony.  Z tego wynika, że oboje sobie przeszkadzali i oboje stukli wazony w tym samym momencie. Dopóki te podania będą niemalże 1:1 to nie zaakceptuje.
3 dni, 3 szansę.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#3
Czas minął.

Odrzucone.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.