Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
welpax
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Pablo Jones
Miejsce urodzenia: Szpital św. Tomasza w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Pablo jest odważnym i szczerym chłopcem. Charakteryzuje się umiejętnością podejmowania dobrej decyzji. Traktuje wszystkich w jednakowy sposób bez jakichkolwiek wyróżnień. Umie stawiać czoła próbom i narażać
się na nieprzyjemne konsekwencje. Cechuje go ogromna sprawiedliwość oraz potrafi postawić na swoim. Zawsze jest gotowy na najgorszą prawdę. Jedną z jego większych wad jest lenistwo. Poza tym lubi nawiązywać nowe znajomości i bezproblemowo przyswaja nowo poznaną wiedzę.  
Wygląd postaci: Pablo z wyglądu jest niepozornym 11-latkiem, tak samo jak jego brat - Kevin. Jest średniego wzrostu. Ma szare oczy i blond włosy. Przeważnie zakłada czarny T-shirt i czarną skórzana kamizelkę.  Jego spodnie to przeważnie czarne bojówki z wypchanymi kieszeniami. Buty to głownie czarne glany.
Historia postaci: Pablo urodził się 30 marca 2062 roku razem z jego bratem bliźniakiem Kevinem. Jego mama Kelly była mugolem, a tata Nathan - czystokrwistym czarodziejem.
Pierwsze objawienie mocy nastąpiło kilka miesięcy po urodzeniu. Kiedy Pablo bawił się klockami w pewnym momencie zaczęły one lewitować. Chłopiec uczył się w szkole podstawowej znajdującej się niedaleko jego miejsca zamieszkania. Nie wyróżniał się w klasie pod względem ocen, był trójkowym uczniem. 
W jedenaste urodziny razem z bratem otrzymał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Bardzo się z tego powodu ucieszył. Nareszcie doczekał się dnia, kiedy to spełniło się jego największe marzenie. Następnego dnia cała rodzina wybrała się na ulicę Pokątną w celu zakupienia niezbędnych rzeczy potrzebnych do nauki w szkole. Później udali się na stację kolejową na peron 9 i 3/4, skąd Pablo wyruszył w stronę Hogwartu.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć! Nazywam się Pablo Jones *uśmiecha się*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*wziął talerz* Dzięki

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: internet 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Akceptuję

GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.