Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TheNoelle
Czarodziej
Posty: 23
Tematy: 4
Kwi 2018
62
#1
Imię i nazwisko: Kareori Endo

Miejsce urodzenia: Yokohama General Hospital w Tokio

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Kareori od dziecka nie była zbyt grzeczną osóbką, jej szczerość  niejednokrotnie wkopała ją w problemy, z których potrafiła siłę łatwo wyplątać. Odznaczała się w towarzystwie niepojętą odwagą co czasami nie kończyło się dobrze przez jej bezmyślność. Dużo osób ma ją za żartownisia ze słabym poczuciem humoru, jednak dopóki ją to bawi to nie zwraca na to uwagi. Łatwo potrafi zaklimatyzować się w każdym towarzystwie przez to jak pozytywną osobą jest pomimo swojego porywczego charakteru. Stara się omijać zasady w każdy możliwy sposób, aby uniknąć kary. Jest bardzo lojalna wobec grona swoich przyjaciół, których obroni przed każdą krzywdą. Bardzo chętnie chodzi z uniesioną głową i uśmiechem na twarzy wprowadzając miłą atmosferę w towarzystwie. Przy tym jednak w niektórych momentach jej spojrzenie wychwytuje momenty, które może wykorzystać do niewinnych (czy aby na pewno?) psot.

 Wygląd postaci: Wśród rodowitych Brytyjczyków Kareori mocno wyróżnia się swoimi japońskimi rysami. Ma bardzo drobną, okrągłą twarz, która jest mocno blada uwzględniając jej wychowanie z mocnym dbaniem o cerę. Ma duże ciemne oczy z typową opadającą powieką charakterystyczną dla wschodnich terenów. Jej brwi są bardzo jasne tak samo jak jej rzadkie wśród azjatów blond włosy. Ma średniej wielkości, pełne usta i mały zadarty nos. Jest drobnej postury chudą często mocno uśmiechniętą dziewczyną, której gwałtowne ruchy w pewnym momencie mogą doprowadzić do szaleństwa. Często chodzi ubrana w pastelowe, za duże bluzy przez co wydaje się jeszcze mniejsza. Pomimo jej niskiego wzrostu mocno wyróżnia się w tłumie swoją urodą.

Historia postaci: Kareori urodziła się słonecznego lata 2063 roku i od początku można było zauważyć, że nie będzie zbyt spokojnym dzieckiem. Pierwsze sześć lat swojego życia spędziła wraz z matką mając przeświadczenie, że właśnie tak to ma wyglądać. Jednak gdy matka odzyskała kontakt z biologicznym ojcem od razu wszystko się zmieniło. Jako dziecko nie mogła zrozumieć dlaczego pewnego dnia zawitała wraz z młodszym bratem u mężczyzny, którego włosy wyglądały identycznie jak jej. Gdy zauważyła, że totalnie grają ze sobą charakterami już nie sprawiało jej to problemu. On nie krzyczał jak mama gdy zrzuciła wazę, lecz śmiał się razem z nią. Większość swojego dzieciństwa spędziła na bieganiu po całej okolicy, jednak to co najbardziej lubiła robić to bawienie się ze swoim młodszym bratem. Powoli uczyła się mówić po angielsku, jednak to jej ojczysty język był ulubionym. Często w momencie dużego podekscytowania potrafi zmienić język nawet tego nieświadoma. Jako że spędziła więcej młodości w Japonii niż jej brat przez jakiś czas nie mogła zrozumieć dlaczego gdy wchodzi do Hogsmeade tak mocno wyróżnia się pomiędzy swoimi rówieśnikami. Jednak to nie przeszkodziło jej nawiązywać coraz to nowszych relacji przez swoją towarzyską i porywczą naturę. Przez swoją nadpobudliwość łatwo ją zdenerwować i pewnego dnia gdy matka skarciła ją kolejny raz za niepoprawną postawę Kareori wkurzyła się mocno. W ten sposób objawiła się jej moc, zrzuciła wazę stojącą tuż obok na półce mimo tego, że nie poruszyła się w żadnym stopniu aby tego dokonać. Skończyłoby się to gorzej gdyby nie ojciec, który wstawił się za nią, zbił z nią piątkę i zadowolony ukazaniem się magii w córce wziął ją na ręce. Pomimo swoich prawie 8 lat Kareori nadal uwielbiała być noszona przez ojca i to z nim starała się spędzić jak największą część każdego dnia
 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Ohayo! Kareori Endo! A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(idk, nie znam się na wawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*

*Zabrała go chętnie od niego* Itadakimasu!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: MkCzy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? takSkładając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
PierwiastekPracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.