Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
EdwardO'ryan
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2019
0
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Edward O'ryan

Miejsce urodzenia: Berno, Szwajcaria


Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Młody O'ryan jest pewny siebie , zawsze dąży do osiągnięcia sukcesu, lub innych wymyślonych przez siebie celów (głównie po to aby zadowolić swoich wymagających rodziców). Edward uwielbia mieć zawsze rację, często myśli egoistycznie. Niestety Edward jest przez to arogancki, i potrafi być złośliwy. Jeśli ktoś mu się sprzeciwi będzie starał się mu dokopać. Łatwo nawiązuje znajomości nie tylko przez pieniądze swoich rodziców ale także przez charyzmę którą posiada, dzięki niej nie raz wywinął się od kłopotów. Edward nie boi się konsekwencji swoich "wybryków" ale zwykle uchodziły mu one na sucho.

Wygląd postaci: O'ryan to Brunet, [i]Włosy nosi zawsze krótkie oraz zawsze ułożone, średniego wzrostu nie wyróżniający się od rówieśników. Edward jest dosyć szczupły co idzie za tym że nie jest mocno wysportowany. Posiada piękne, mocno zielone oczy, co w pewnym stopniu wyróżniało go od innych. Uwielbia nosić ciemne kolory lecz nie ma nic przeciwko jasnym i jaskrawym barwom. Ma dosyć jasną karnacje co skutkuje tym że niezbyt lubi przebywać na słońcu.[/i]


Historia postaci: (Szwajcaria) Pewnego dnia w pewnej zamożnej rodzinie na świat przychodzi chłopiec. Od razu Rodzicie wiedzieli  że jest magiczny gdyż uważali że Matka i Ojciec byli czarodziejami czystej krwi  to i on musi być magiczny. (Nawet nie przyjmowali do wiadomości że może być "charłakiem"). Rodzice dali mu na imię Edward. Imię celowo było angielskie gdyż rodzina zamierzała właśnie tam wyjechać i przejąć część majątku po zmarłym Dziadku. W wieku 2 lat rodzina wyjechała do Anglii, gdzie zamieszkała na stałe. Chłopiec imieniem Edward od najmłodszych lat wykazywał przejawy bycia magicznym, np: Pewnego dnia (Gdy miał już 5 lat)poślizgnął się na mokrej posadzce i nagle zaczął lewitować nad ziemią po krótkiej chwili chłopiec upadł, lecz rodzice już wiedzieli. Edward miał trudne dzieciństwo, nie chciał być dzieckiem bogatych rodziców, chciał tylko ich uwagi, taką jaką cieszyli się inni chłopcy w jego wieku. Edward'owi zaczęła doskwierać samotność, całe dnie spędzał patrząc w okno jak inne dzieci bawią się z rodzicami. Gdy Chłopak miał już 9 lat przyzwyczaił się do tego że rodzice ciągle są poza domem, co całkowicie zmieniło jego charakter. Edward stał się dosyć arogancki i coraz bardziej pewny siebie, razem z kolegami uwielbiał wywiać numery innym. Co doprowadziło do tego że Dzieci z podwórka zaczęły się powoli bać Edwarda i jego "ekipy". W 11 urodziny Edward otrzymał list z Hogwartu, co Edwarda niezbyt zaskoczyło gdyż rodzice ciągle wbijali mu do głowy że jest magiczny.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1[EdwardO'ryan]: Edward... A ty? **odpowiada zaskoczony pytaniem*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
UczeńKlasa1[EdwardO'ryan]SadWiem na pewno że jest w Warszawie ale gdzie dokładnie to nie wiem Hmmm)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
UczeńKlasa1[EdwardO'ryan]: **Odbiera talerz, spogląda na twarz Steven'a** To dla mnie?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Usłyszałem od kolegi.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zgoda na 100% krwi jest? Jeśli jest to prześlij mi ją na discordzie: YelaFox#3096 a jeśli takiej nie posiadasz  to zmień na 0, 25, 50 lub 75%. Rozpisz charakter jak i wygląd o parę dodatkowych zdań. 

3 dni, 3 szansę.
EdwardO'ryan
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2019
0
Slytherin
#3
YelaFox napisał(a): (18.06.2019 12:42)Wstrzymane!
Zgoda na 100% krwi jest? Jeśli jest to prześlij mi ją na discordzie: YelaFox#3096 a jeśli takiej nie posiadasz  to zmień na 0, 25, 50 lub 75%. Rozpisz charakter jak i wygląd o parę dodatkowych zdań. 

3 dni, 3 szansę.

Poprawione, mam nadzieje że teraz będzie dobrze. Big Grin Smile Smile
YelaFox
Pracownik HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 140
Tematy: 12
Gru 2017
173
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!

SlytherinSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2023 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2023.