Witaj!

Podanie na Nauczyciela
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Nabuchodonozor Margel
Wiek: 31 lat
Miejsce urodzenia: Ottery St. Catchpole
Wykształcenie(Hogwart = Średnie): Średnie, Ilvermorny
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Numerologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

Nieskromnie mówiąc moja osoba na stanowisku w kadrze nauczycielskiej mogłaby być powiewem świeżości w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdyż ostatnie lata edukacji ukończyłem w Ilvermorny (wyjazd spowodowany był przez pewną tragedię w mojej rodzinie). Ową świeżość i wiedzę zapewnia również posiadanie przeze mnie wieloletnie doświadczenie w pracy w Magicznym Kongresie Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu posiadam niezbędną wiedzę do nauczania Numerologii itp.

Nie ukrywam, że Szkoła Ilvermorny ma znacznie wyższy poziom, co pokazują różne międzynarodowe badania. Dlatego też, kochając naszą szkołę chciałbym wpłynąć na poprawę sytuacji chociaż z mego ulubionego przedmiotu, jakim jest Numerologia.

Oceny z SUMów i OWUTEMów: PO

[OOC]
Nick w grze: mumia1230
Czy masz jeszcze inne konta?: tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Przez 3 miesiące nauczałem Astronomii, przez około 1,5 roku nauczałem Latania i przez co najmniej 3 lata nauczałem Transmutacji.

Argumentacja OOC:* Gdyż należę do wąskiego grona osób o bardzo bogatym doświadczeniu w nauczaniu na tym serwerze. Robiłem to od samego początku tego serwera i nigdy nie zostałem wyrzucony przez żadnego z dyrektorów. Nikt nigdy nie miał żadnych obiekcji do moich lekcji. Szczerze mówiąc najlepiej czułem się właśnie nauczając.

Chcę się skupić przede wszystkim na ciekawej rozgrywce i kreatywnym kreowaniu swojej postaci.
Przede wszystkim chciałbym, by moje lekcje były czasem, podczas których gracz mógłby trafić na ciekawe akcje, a nie na zabawę w nową naukę OOC, której gracz miałby się uczyć i wkuwać.
Nazwa Discord: mumia1230#2693
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.