Prorok Codzienny #2 Seria zniknięć wśród nieludzi
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów
Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
406
Gryffindor
#1
Seria zniknięć wśród nieludziOstatnimi czasy w Afryce północnej oraz Europie południowej i środkowej mają miejsca masowe zaginięcia wśród istot nieludzkich - wilkołaków, od niedawna również wampirów. Po latach pokojowej koegzystencji, z niewiadomych przyczyn ich liczebność zaczęła drastycznie spadać. Nasze źródła z krajów dotkniętych "eksterminacją" donoszą, że wśród ofiar są także wilkołaki zarejestrowane w krajowych Ministerstwach, powszechnie uznane za niegroźne i wręcz będące w dobrych stosunkach z sąsiadami.

*Widnieje tu ruchome zdjęcie Aurorów krzątających się przy kilku ludzkich, zmasakrowanych ciałach*

Od niedawna nie tylko wilkołaki wymierają, ostatnio w Rumunii odnaleziono ciała dwójki wampirów pozbawionych swojego nie-życia. Nasze dochodzenie wykazało, że byli to osobnicy całkowicie niegroźni, weganie żywiący się krwią zwierząt, które sami hodowali na własnej farmie. Niestety rumuńscy Aurorzy nie zezwolili na materiał zdjęciowy, samemu pytań unikając, podobnież jak rzecznik Ministra.

Co rusz nasi korespondenci dowiadują się o zgłaszanych zaginięciach i odnajdywanych ciałach. Europa zaczyna dzielić się na dwa obozy - jedni są wstrząśnięci i z głębi serca chcą pomóc nieludziom jak tylko mogą, drudzy zaś cieszą się, że coś, co machnięciem szponiastej łapy może wypruć wnętrzności dorosłej osobie może wyginąć. Pewne jest jedno, w tej sprawie nie ma nikogo, kto przyglądałby się obojętnie. Jedynie politycy milczą jak zaklęci. Może się boją? Że to, co odpowiada za zniknięcia, przyjdzie i po nich? A może sami za zniknięcia odpowiadają, chcąc raz na zawsze pozbyć się odwiecznego problemu, nękającego kwestie bezpieczeństwa publicznego? Będziemy informować Was na bieżąco.

*Na samym końcu strony, drobniejszym drukiem, przy okazałych rozmiarach artykułu głównego prawie niewidocznym*

Afera narkotykowa w Hogwarcie wciąż bez odpowiedzi, a pytań coraz więcej. Jak to w ogóle się stało, że mugolskie środki odurzające znalazły się na terenie placówki? Redaktorzy od rana próbują złapać dyrektora Hellsinga, bezskutecznie. Nie damy jednak sprawie milczeć. Obywatele, w szczególności zaniepokojeni rodzice, domagają się odpowiedzi.
Wizualizacja proroka codziennego:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.