Witaj!

Podanie na Gajowego
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#1
[IC]

IMIĘ I NAZWISKO: Aldous Prewett
WIEK: 47 lat
MIEJSCE URODZENIA: Holyhead, Anglesey
WYKSZTAŁCENIE: Średnie, ukończenie Hogwartu 
POSADA, NA KTÓRĄ APLIKUJESZ: Gajowy
DLACZEGO TO WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ OTRZYMAĆ TĄ POSADĘ?:
Hogsmeade, 2077
Szanowna dyrekcjo,
W chwili, gdy moje oczy ujrzały ogłoszenie o tym, że Hogwart poszukuje gajowego pomyślałem, że muszę się zgłosić. Dlaczego właśnie JA? Prosta sprawa - uważam, że idealnie pasuje na to stanowisko. W swoim życiu już wiele razy musiałem mierzyć się z wieloma groźnymi stworzeniami, broniąc przy tym swoich najbliższych. Już jako mały brzdąc okazywałem duże przywiązanie do lasu - pamiętam do dziś wielogodzinne spacery z moim bratem, Phineasem, po lasach hrabstwa Anglesey. Coś cudownego! Mimo mojego wieku naprawdę dobrze dogaduje się z młodzieżą, tego nie musicie się obawiać. Obawiać także nie musicie się, że jakiemuś uczniowi stanie się krzywda  przy mojej warcie, gwarantuje! Dlatego wierzę, że  w takim cudownym miejscu, jakim jest Hogwart znajdzie się miejsce dla kogoś takiego jak ja i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego listu. 
Z wyrazami szacunku,
Aldous Prewett

OCENY Z OWUTEMÓW
Astronomia – Troll
Eliksiry – Zadowalający
Historia Magii – Troll
Mugoloznawstwo - Troll
Latanie – Zaliczone
Numerologia – Troll
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Powyżej Oczekiwań
Obrona Przed Czarną Magią – Powyżej Oczekiwań
Starożytne Runy – Troll
Transmutacja – Powyżej Oczekiwań
Wróżbiarstwo – Troll
Zaklęcia i Uroki – Powyżej Oczekiwań
Zielarstwo – Zadowalający

[OOC]
Nick w grze: Atthirar 
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie: Na innych postaciach byłem nauczycielem mugoloznastwa, ONMS oraz prowadziłem klub numerologiczny. 
Argumentacja OOC: Praca gajowego idealnie nadaje się na moją postać, która aktualnie nie posiada żadnej pracy. Przyjęcie mnie pozwoliłoby mi rozwinąć postać pod wieloma względami, a zwłaszcza jeszcze bardziej ją ukształtować. Byłem już dwukrotnie nauczycielem, zaś gajowym nigdy nie byłem - jestem ciekawy jak sprawdze się na tej posadzie. Będę starał się urozmaicać rozgrywkę jak tylko mogę, choć na razie nie mam konkretnych pomysłów, to wraz z czasem z pewnością jakieś się pojawią. 
Nazwa Discord: Magnesim #4288



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.