Problemy Hapla.
KapitanUkraina
Ej podaj ktoś sul
Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#21
I kolejny dobry wątek przerodził się w MrFrancuz v.s. Reszta Hapla
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#22
Jatina napisał(a): (16.01.2020 11:52)Według mnie duża wina leży w systemie HPP. Kiedys, ktoś wbijal po to, aby pograć ze znajomymi, rozwijać postać - a teraz doszło farmienie Hapel Pointsów. 

To jest właśnie to, o czym zapomniałem napisać. Coraz częściej się słyszy pytanie "a dostanę za to HPP???". Z jednej strony o wow komuś zależy na tym, żeby być na tabeli, zaś z drugiej jest to trochę chore i odstaje od prawidłowej gry RP. Niektórzy po prostu zapomnieli czym jest taka gra. Większość graczy nie patrzy na to czy ma z kimś grać czy nie - weźmie zegarek i co minute będzie klikał PPM, żeby tylko dostać Hapel Pointsy. Początkowy zamysł był okej i każdemu się podobał, ale z dnia na dzień pokazał, że niektórzy dostali obsesji na ich punkcie. Jak dla mnie beznadzieja totalna, że wszystkim tak na tym zależy.
KapitanUkraina
Ej podaj ktoś sul
Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#23
Narreid napisał(a): (16.01.2020 13:53)To jest właśnie to, o czym zapomniałem napisać. Coraz częściej się słyszy pytanie "a dostanę za to HPP???". Z jednej strony o wow komuś zależy na tym, żeby być na tabeli, zaś z drugiej jest to trochę chore i odstaje od prawidłowej gry RP. Niektórzy po prostu zapomnieli czym jest taka gra. Większość graczy nie patrzy na to czy ma z kimś grać czy nie - weźmie zegarek i co minute będzie klikał PPM, żeby tylko dostać Hapel Pointsy. Początkowy zamysł był okej i każdemu się podobał, ale z dnia na dzień pokazał, że niektórzy dostali obsesji na ich punkcie. Jak dla mnie beznadzieja totalna, że wszystkim tak na tym zależy.

Zabawne jest to, że póki co HPP nie ma żadnego zastosowania tylko by być w topce, ale te całe Hapel Pointsy to nie dokońca nadają się na serwer RP i dla niektórych RolePlayowych z poza Hapla pewnie by pomyśleli, że to poj**anie, no cóż to jest chyba z jakiegoś pbf'a albo jakiegoś fanowskiego sysemu rpg
CzarnaMoc
Azkaban
Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#24
Depresja = Hapel
Kiedyś w to nie wierzyłam, ale to szczera i prawdziwa rzecz, która mi powiedział ktoś w 2017 roku.
 
  
To ja zacznę sie teraz zalić że uuhuhuuu. Ja na serwer nie będe narzekać jako tako jak wyglądał w 2018/2019 roku. Było naprawdę cudnie. Emil wyczycił mapę, wystarczyło naprawić mapę i dodać skiny i by było cudownie. CUDOWNIEEEE podkręslam. No ale przecież trzeba zacząć dodawać te pierdoły takie jak ,,jedzenie" i jakieś inne pierdoły, które tylko utrudniają grę dużo mniej aktywnym. Jak dla mnie to mocno i solidnie zniszczyło hapel, że nawet ja jako jeden z najbardziej aktywnych graczy w 2018 i częściowo 2019. Teraz... jak widzę to wszystko to serio odechciewa się mi grać. Na pewno do momentu, aż nie powróci to co zaznałam jako młodziutki gracz to nie mam zamiaru grać tyle co kiedyś.... Myslę, że innym też to przeszkadza czym udowodnili łapkami pod propozycją na discord hapel.

Zachowanie graczy też jest dośc okropne. Emil powinien wpływać jakoś na administrację, by pobudzać graczy do odgrywania. Kiedyś może i stało się pod tą wielką salą i tylko tyle. Ale ludzie ze sobą tam gadali, grali... serio. Może i nie grało się na cały Hogwart, ale grało się tam i było cudownie. Nadal pamietam akcje Żmii jak Nora się wydarła krzycząc, że Daniel Fox i Westwood się całuja. Tak pobudziła wtedy wszystkich do gry, że... ohhoo. Wszyscy biegali po całym zamku. Pamietam tą akcje i duży szacuneczek do żmii za to. Teraz za to administracja wtrydnia się w to co nie powinna... Zamiast nakręcać do gry to tylko zniechęcają. Marsen może uważał się jako moderator za lepszych od innych, ale teraz to w sumie 2/3  administracji się tak zachwouje. Dlatego potem się nie dziwcie, że przeciętni gracze nie chcą tu grac. A i te słowa też kieruje do żmii po tym jak przynajmniej ja odebrałam jej słowa tak, że jako iż dużo mniej gram to jestem dużo gorszym graczem. No cóz... Ja do niej nie wystawie pierwsza ręki na pogodzenie, ale wiem że ona też tego nie zrobi.

[Obrazek: person-thinking-gif-161497-148733.gif]

Reklama Serwera
Sama kształcąc się jako osoba pod to coś  dziwie się, że Emil nie stworzył do tej pory żadnej ekipy reklamujących hapel. Rekalama to dość duża dziedzina. Tutaj bardzie chodzi o to, by rozsławić serwer na YT albo na na różnych forach. A tak od dobrych 2,5 lat to Emil nic nie zrobił w tym kierunku, by rozławić ten serwer. To prawda, że w 2017 ładnie reklamowany był serwer, bo wtedy sama trafiłam tu na hapel przez to, że była nagrywana jakaś seria z albusem. Teraz? Nic... a potem się dziwić, że nie dośc że starzy graczy nie grają za często to nowych też właściwie wcale niema. No to może czas zareklamować? Jeśli na hapel będzie dużo grało osób wtedy też i ci starzy gracze będą chętniej wbijać do gry.

Em411 Słuchaj nas!
Emil ja nie wiem. Z jednej strony jakbyś troszczył się o graczy, a z drugie jakbyś nas w 100% olewał. Zrobiłeś ten kanał na DC z propozycjami, a teraz... teraz to ja nawet nie wiem czy ty na niego patrzysz. Moim zdaniem to on jest tylko dla marzeń innych graczy co można zrobić a pewnie nigdy nie zostanie dodane do gry. Szkoda, że dodajesz jakieś pierdołowate jedzenie, które nikt nie chce i tylko ludzie narzekają. Serio jak widzisz, że 3/4 hapel narzeka na coś to czemu to dodajesz? Nie lepiej usunąc i pracować nad czymś co nas zachęci serio do gry? W tym momencie sam sobie strzelasz w stopę. A może ty serio po 8 latach jesteś zmęczony hapel i nie chcesz prowadzić dla nas tego serwera i wbić całej społeczności hapel nóż w serce? Bez obrazu ale tak to wygląda teraz... ;-;

[Obrazek: 1walk-1.gif]
Wspierajmy się!
Wiele osób mówi, że hapel kroczu ku upadkowi. Jak dla mnie to średnio prawda, bo hapel juz za czasów konkurencji FABE miał bardzo mało graczy chyba tyle co raz i potem się odrodził. No ale jednak starajmy sie wspierać Em411 w tym co robi, bo z jednej strony to... on się kiedyś wkurzy i zamknie serwer. Wtedy jako osoba dośc mocno uzależniona to będe płakała całymi dniami. Po prostu bądźmy wszyscy cierpliwi i starajmy się czekać aż w końcu może nadejdzie jakaś dobra zmiana, która ucieszy wszysytkich nas. Może znów jak kiedyś spotkamy sie w dużym gronie na hapel cieszą się rozgrywką tak jak za dawnych lat... kiedy nawet i ja nie grąłam na hapel.


A ta serio to mam dośc ide sie zabić EDIT// VIPERKA Cry
LENIWIECHERE
Czarodziej
Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#25
Pomoz haplowi odzyskac siły, usun komentarz
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
KapitanUkraina
Ej podaj ktoś sul
Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#26
Vipera, czy ty serio to zrobiłaś? z jednej strony wydaje się to ironiczne, a z drugiej to wydaje się płaczem typowego andrzeja, że nie dostał zgody na np. Legilimencje
God
Azkaban
Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#27
Serwer jest bardzo dobry pod każdym względem, uważam, że osoby bezczelnie hejtujące powinny przyznać przed samymi sobą, że nienawidzą Emila i osób ciężko pracujących na sukces Hapel.pl. Mniej hejtu, więcej ciężkiej pracy i pokory. Wstydu nie macie.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.