Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
francis farrel
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Mar 2020
0
Hufflepuff
#1
Imie i nazwisko: Francis Farrel
Miejsce urodzienia: Londyn szpital św Munga
Status krwi: 75%
Wygląd: Francis mial blond włosy,które idealnie zgrywają się z jego niebieskimi oczami,na tle jego białej lecz opalonej skórze.Francis jest zbudowany.Jest dosyć wysoki,dzięki temu wygląda ładnie. Jego nos i usta nie są charakterystyczne.
Charakter:Francis,należy do grupy osób miłych, pomocnych,nie wulgarnych,i spokojnych ,jest cierpliwy,i miły w stosunku do zwierząt,lecz często przebywa czas sam,zwykle nie pokazuje emocji osobą nie zaufanym,które nie są mu dane.
Historia:W Angli w Słoneczny dzień w zimie.Przyszedł na świat chłopiec Francis,jego rodzice bardzo go kochali,jego ojciec pracował w ministerstwie magii a matka zajmowała się synem,z swoim kuzynem Jacobem często się bawili razem,do 6 roku życia mały Francis nie pokazywał że jest czarodziejem,rodzice się martwili lecz gdy wybiły jego 10 urodziny sprawił że chuśtawka sama zaczeła się Chuśtać przez to gdy był zdenerwowany bo koledzy mu dokuczali zaczeło robić się wietrznie i wszyscy uciekli,wtedy jego rodzice wiedzieli ze jest czarodziejem,gdy miał 11 lat przyszła sowa z listem z Hogwartu Francis ucieszył się  bardzo, następnego dnia wybrał się z ojcem na pokątną i wybrał do hogwartu,gdy już był na peronie wsiadł do pociągu z kuzynem Jacobem.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz? eeeh...Cześć jestem francis a tak wogóle to masz coś do mnie że się pytasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)(Nie nie wiem i nie chce wiedzieć nigdy tam nie byłem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)*Odsuwa się i powoli odbiera talerz*ehh dzięki ale nie jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:[color=var(--text-normal)]Od WojownikYoutuba [/color][color=var(--text-normal)]Czyli jacob farrel[/color]

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuje.

Napisz dlaczego huśtawka zaczęła się sama poruszać. Skąd to objawienie, emocje. Dopisz dostanie listu w jedenaste urodziny.
Przy okazji możesz dopisać jeszcze kilka cech do wyglądu i charakteru.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Dopisałeś tyle prawie co nic, ale niech będzie. 
Akceptuje, Hufflepuff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.