Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia-Poprawa
Zonny
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Joe Byrne
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Postać jest przyjacielska lubi towarzystwo innych ludzi i jest kulturalna.Ponadto jest mądra a swoją wiedzę wykorzystuje do szczytnych celów.Joe często wykazuje się szlachetnością, oraz wielką pomocą. Joe miał też dwie wady jedną z nich było ,że się rzadko ,ale się zdarza denerwuje na kolegów bez powodu. A drugą wadą Joe'a było to ,że często omijał swoich kolegów i nie chciał z nimi rozmawiać z z różnych powodów które gdzieś wynikły.
Wygląd postaci: Joe jest wysoki i szczupły. Jego oczy są koloru zielonego. Posiada krótkie i brązowe włosy. Jego cera jest blada. Lubuje się w szarych i ciemnych ubraniach. Twarz jest symetryczna oraz koścista. 
Historia postaci: Joe mieszkał wraz z rodzicami w swoim małym domku w Londynie. Jego rodzice ciągle mu opowiadali jak to fajnie jest być czarodziejem,mimo że Joe zawsze interesował się magią. Większość dzieci z jego okolicy lubiała się z nim bawić. Jego najlepszym przyjacielem był Henry, lecz Henry zmarł na chorobę nowotworową, a reszta jego przyjaciół wciąż z nim była. Moc Joe'a objawiła się, gdy był w domu,zaczął odczuwać bardzo silne zdenerwowanie z powodu byciu przez ostatni tydzień obrażany oraz poniżany przez łobuzów w szkole, a po chwili zdenerwowanie zamieniło się w wielki smutek, ponieważ przypomniał sobie o zmarłym najlepszym przyjacielu. A 3 miesiące po tym Joe obchodził swoje 11 urodziny,aż nagle znienacka do jego pokoju wleciała sowa trzymająca list w swoim dziobie .Marzeniem Joe'a było dostanie się do Hogwartu. Teraz Joe wiedział ,że jego marzenie się spełni.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Joe wstaje i podaje rękę* Cześć, nazywam się Joe Byrne a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak wiem, Pałac Kultury znajduje się na ulicy: Plac Defilad w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Joe odbiera talerz od Stevena* Dzięki, ale chciałbym się dowiedzieć jaka to zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kolega raz mi powiedział o serwerze a wiedział,że interesuję się Harrym Potterem to mi o nim powiedział i zacząłem oglądać filmiki na Youtubie.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#2
Wstrzymane
- Błędy w pomocniku przy partii OOC oraz tam, gdzie uczeń podaje ci zupę. Opisz tą akcję dokładniej, na przykład co robi twoja postać.
- Nie posiadasz fragmentu z objawieniem mocy postaci, a także otrzymaniem listu z Hogwartu, co następuje w dniu 11 urodzin. Pamiętaj, że objawienie pojawia się w momencie kiedy twoja postać odczuwa jakieś silne emocje.
- Jeśli możesz, dopisz więcej cech charakteru, pamiętając o używaniu pełnych zdań. Byłoby miło gdybyś użył jakichś wad.

3 szanse oraz 3 dni na poprawę
Zonny
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2020
0
#3
Poprawiłem i czekam na sprawdzenie.  Big Grin
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#4
Nie poprawiłeś
Zonny
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2020
0
#5
Dodałem wady i cechy oraz zdania odnośnie do listu objawienia mocy oraz do pytań z partii OOC
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#6
Napisz dlaczego odczuwał to zdenerwowanie, a później smutek
Zonny
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Mar 2020
0
#7
ola566 napisał(a): (02.04.2020 00:21)Napisz dlaczego odczuwał to zdenerwowanie, a później smutek
Dobra już sie robi

Napisałem
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#8
Niech będzie, ale mogło być lepiej. Akceptuje, Hufflepuff.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.