Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia.
DafneBlock
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Dafne Block
Miejsce urodzenia: Anglia hrabstwo Wilthshire
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Dafne jest dosyć inteligentną osobą, często chce udowodnić innym,że ma racje więc nierzadko dochodzi do kłótni między nią a jej znajomymi. Jest też bardzo sprytna i zaradna, potrafi sobie poradzić w większości sytuacjach. Czasami wyśmiewa dzieci z rodzin biedniejszych albo mugolskich. Jest również ambitna i zawsze dąży do celu, często po trupach. Nie lubi tzw "kujonów" i gdy się ją do kogoś porównuje. 

Wygląd postaci: Dafne jest dziewczyną o nietypowej i pięknej urodzie, jest wysoka, ma bardzo długie, gęste blond włosy oraz duże niebieskie oczy, ma jasną cere i dość duże usta oraz idealnie wyregulowane brwi. Ma bardzo szczupłą sylwetke. Chodzi w drogich markowych ubraniach, bardzo dba o swój wygląd, uwiebia różne perfumy.

Historia postaci: Dafne urodziła się w zamożnej rodzinie czarodziejów w Anglii w hrabstwie Wiltshire w dużym domu. Jej rodzice bardzo ją rozpieszczali przez co jest troche zarozumiała. Lubiała się bawić ze swoimi rówieśnikami i chwaliła się często drogimi prezentami od jej rodziców, przez co niektórzy jej nie znosili a inni podziwiali. Od najmłodszych lat fascynowała się magią, a jej rodzice często jej opowiadali jak to było w Hogwarcie i że ją też to samo czeka. Kiedy Dafne miała 5 lat to pewnego dnia zdenerwowała się na swoją mame, a w ręku miala szklanke i pod wpływem emocji szklanka pękła, więc jej zdolności magiczne objawiły się od tamtego momentu. 1 września po zakupie różdżki, książek, sportowej miotły oraz sowy na peron 9 i 3/4 odprowadzili ją oboje rodzice i pożegnali.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć jestem Dafne Block a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie, nie jestem mugolem.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Dafne odbiera talerz* A po co mi to dajesz?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przypadkiem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję podanie!

1. Masz błędy w poradniku. Nie odróżniasz IC oraz OOC. Zerknij tutaj, aby poprawie odpowiedzieć na pytania w nim zawarte: [KLIK].
2. Skoro już wstrzymałam to dopisz w historii, że wybrałaś się z rodzicami na Ulicę Pokątną zakupić różdżkę, a dokładnie 1 września pojechałaś na peron 9 i 3/4.

3 próby, 3 dni na poprawę.

W razie problemów napisz do mnie w wiadomości prywatnej lub na discordzie Danon#3695.
DafneBlock
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2020
0
#3
Danon napisał(a): (02.04.2020 00:34)
Wstrzymuję podanie!

1. Masz błędy w poradniku. Nie odróżniasz IC oraz OOC. Zerknij tutaj, aby poprawie odpowiedzieć na pytania w nim zawarte: [KLIK].
2. Skoro już wstrzymałam to dopisz w historii, że wybrałaś się z rodzicami na Ulicę Pokątną zakupić różdżkę, a dokładnie 1 września pojechałaś na peron 9 i 3/4.

3 próby, 3 dni na poprawę.

W razie problemów napisz do mnie w wiadomości prywatnej lub na discordzie Danon#3695.

Poprawione
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#4
Podanie zaakceptowane!
Twój dom to...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Wejdź na serwer i zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi podanie [link], a otrzymasz odpowiednią rangę.
W razie pytań śmiało pisz do mnie na discordzie lub w wiadomości prywatnej na forum!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.