Witaj!

[KP] Hexa Hawk [ucz 2]
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
*Motyw muzyczny*
[Ionnalee to wybitna artystka audiowizualna, dlatego zachęcam aby najpierw obejrzeć teledysk, który również ma znaczenie, a dopiero w następnej kolejności zapoznać się z kartą postaci słuchając utworu drugi raz. Życzę miłego seansu.
P.S. Niektóre rozdziały mają nad sobą rysunek klucza wiolinowego, jeśli się kliknie tekst, zostaniecie odesłani do utworu poświęconego danej chwili życia Hexy. Również zapraszam do zapoznania się z tekstem.]
[Obrazek: WFdr4bM.png][Obrazek: oOAPMpT.png][Obrazek: 147q8HB.png][Obrazek: UQLLYZw.png][Obrazek: eAQHinB.png][Obrazek: pcF4jmk.png]
Podsumowanie cech za HPP wyznaczonych w Historii:
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#2
Ok, to ja zacznę. Zawsze jak ludzie podają muzykę do czytania kapejki, to nigdy jej nie włączam, ale znając Twój gust muzyczny, postanowiłam jednak tym razem zrobić wyjątek. Muszę przyznać, że na początku trudno mi się było skupić, ale gdy potem sobie zaloopowałam ten utwór, wcześniej go oczywiście oglądając, nie pożałowałam. Serio, idealnie tutaj pasuje!
Okej, to teraz co do samej karty. Śliczna tekstem i śliczna estetyką. Podoba mi się, że mimo tak młodego wieku postaci, tyle zdołałeś o niej napisać. I taka głębia, to też się ceni. Trzymasz poziom Big Grin Mam nadzieję, że będę miała okazję z Hexą coś odegrać. Życzę miłego księżniczkowania w Hogu xD
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#3
O tak, i takie rozwlekłe wypowiedzi się ceni. Nie wiem czy się domyślacie jak miło jest kiedy ktoś opisuje dokładnie co czuje i co mu się podoba niż po prostu "ładne" Heart Heart Heart
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
a tesitng jak zawsze najlepiej na calym forum napisana ma kp
a tak serio to fajnie ze nadal wysoki poziom w tekscie trzymasz a od strony wizualnej sie znacznie poprawiles
viper wroc
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#5
Strasznie się wahałam przy wyborze domu dla niej, ale w ostatecznym rozrachunku mam nadzieje, że odnajdzie się ona w domu Helgi Hufflepuff. Mieszanka wielu emocji i uczuć. Tym samym karta zaakceptowana.

HPP ODJĘTE!
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#6
a mi nadal nikt nie sprawdzil po tygodniu zajebiscie
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#7
Czemu ja nie umiem robić takich kart a tak wgl! to gdzie szukasz obramówek do zdjęć jakbyś powiedział to bym był ucieszony Heart
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#8
[Obrazek: iIupshi.png]

Już niedługo karta postaci zostanie zaktualizowana i ubogacona o kolejną część historii, w tym zmianę paru innych sekcji, by były zgodne ze stanem obecnym.  Ponadto graficzna część otrzyma poprawkę. Myślę też nad uchyleniem kilku rąbków tajemnicy. Na chwilę obecną jednak zapraszam do ponownego wejścia w mój świat i świat Hexy, tym razem jednak bogatszym o parę teaserów i enigmatycznych fragmentów historii, a wszystko to, w rytmie alternatywnej wersji Shadowshow.

Muzyka:

I:
II:
III:
IV:
XXII:
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#9
AKTUALIZACJA

Oto pierwsza aktualizacja tej karty postaci o niesamowicie długim tekście. Postanowiłem trochę rozwinąć aspekt wizualny, jednak zrezygnowałem z pomysłu wstawienia dekoracji do działu historii, ponieważ byłyby zbyt dużymi rozpraszaczami. A najbardziej chciałbym żeby można było poświęcić całą swoją uwagę tekstowi jak i muzyce oraz tekstowi zawartym w niej. Nie polecam jedynie czytać karty bez wsłuchiwania się w dobraną muzykę. Dosyć się starałem by niosła ze sobą duży przekaz. W związku z tym rozdziały, które mają nad sobą ikonę muzyki, są hiperłączami do danych utworów. Wystarczy je kliknąć.
Miłego doświadczenia audiotekstowego!
~TestingNow
[Obrazek: DBq0RxhXUAEZ1IQ.jpg:large]
Lisie... Zamarłeś!
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#10
ogólnie to przeczytałam całą i nie żałuję Heart super karta!!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.