2. Tworzenie karty postaci
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#1
Tworzenie karty postaci

Aby rozpocząć przygodę na serwerze, musisz stworzyć postać, która wprowadzi Cię do tego świata - taką, którą będziesz mógł rozwijać. Nie musi być ona podobna do Ciebie, nie musi być ona idealna. Kreując samą postać sam wyczujesz, co będzie Ci sprawiało przyjemność z gry. Czy będzie to nieśmiały kujon, ambitna księżniczka, rozrywkowy fajtłapa - wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że wiele rzeczy podczas gry może się zmienić. Masz dwie drogi tworzenia postaci do wyboru, chociaż w obu znajdują się prawie takie same kryteria podstawowe.

Generator karty
Wchodząc na stronę forum na komputerze, na środku ekranu znajduje się napis “ZAGRAJ”. Po jego kliknięciu (przy uprzednim zalogowaniu się na forum) pojawi się automatyczny generator podania. W tym wypadku wystarczy uzupełnić podane w nim pola wedle wskazówek zawartych tam oraz tych znajdujących się niżej. Wysłana karta pojawi się na forum w kategorii: Karty postaci > Uczniowie > Do weryfikacji. Po zaakceptowaniu przez uprawnione do tego osoby, kartę możemy w przyszłości dowolnie edytować zachowując sens wcześniej napisanych słów - np. charakteru ot tak nie można zmienić!

Własna karta postaci
W tym wypadku musisz się nieco bardziej postarać. Tak naprawdę w tym momencie pomija się punkt generatora, tworzysz już spersonalizowaną i własną kartę postaci, która już od razu może oddawać charakter i samą postać. Kartę można dodać własnoręcznie w odpowiednim miejscu na forum, czyli Karty postaci > Uczniowie > Do weryfikacji, a następnie należy zaczekać na odpowiedź moderacji albo weryfikatorów. Po zaakceptowaniu karty możesz dowolnie zmieniać wygląd karty, gdy tylko najdzie Cię na to ochota.

Ważna informacja - czystość krwi
Aby stworzyć postać czystej krwi, potrzebujesz zgody opiekuna ogólnego, którą wysyła się przez Panel Zgód lub zgody głowy rodu (bądź rodziców, którzy stworzyli dziecko). Weryfikator sprawdzający kartę ma obowiązek zapytać o to, czy postać istnieje lub czy została wydana akceptacja. W przypadku jej braku, postać może zostać wstrzymana lub odrzucona w konkretnych przypadkach.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.