Witaj!

TrawaBan Tyanowskyy
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Przesladowca
Powód nałożenia kary: Bugowanie, dm
Czas trwania kary: 51 tysiecy trawy
Opis sytuacji: No to tak. Byłem sobie w wielkiej sali i tam była kurtyna z mikrobloczkow podszedlem i sobie niszczylem to bo nie wiedziałem że się zniszcy bo nie powinno się zniszczyć i nic zniszczyło się a tam było coś innego czego juz nie zniszczyłem bo widziałem że coś nie gra następnie zgłosiłem się na problemy techniczne na serwerze discord. Tak jak jeden uzytkownik napisal "[color=var(--text-normal)]F3 + A i będzie cała[/color]

Albo relog z serwera" wiec ja nie rozumiem problemu skoro nawet nie lagowalo się. A po za tym jeszcze dostalem zgloszenie o dm. Kiedy tylko raz czy dwa uderzylem gracza bo uzywal spelli ooc co chwile.
 
Argumentacja: Co do zniszczenia mikrobloczkow. Wystarczy sobie lognąć albo f3 + A po za tym nic sie nie stalo bo nikt nie uzyl tego w ic ani nie wykorzystal buga. A co do Dm to nie zrobiłbym tego gdyby osoby nie spamowaly spellami i nie bily innych.







Admin UnBan 
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
nie dostałeś za niszczenie mikrobloczków, a za przestawianie suwaków particlesów na czarze, przez co osoby, które stały w wielkiej sali miały ogromne lagi.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#3
Woolf napisał(a): (29.08.2020 15:05)nie dostałeś za niszczenie mikrobloczków, a za przestawianie suwaków particlesów na czarze, przez co osoby, które stały w wielkiej sali miały ogromne lagi.
No to niezle lagi ale juz bh na tym robic to umialy xd?
Yudka
Yudka




Posty: 158
Tematy: 12
Sie 2019
47
Ravenclaw
#4
Jacob Farrel napisał(a): (29.08.2020 14:43)A co do Dm to nie zrobiłbym tego gdyby osoby nie spamowaly spellami i nie bily innych.
[Obrazek: unknown.png]
Solf nic nie zrobił ty go zacząłeś od tak bić

Co do spelli, nie spamiliśmy nimi, to ty rzucałeś drętwotą na lewo i prawo - jeśli ci to przeszkadza odejdź od nas. Proste? Proste. 
░░░░░▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄░░░░░
░░░░█░░░░░░░░░░░░░█░░░░
░░░█░░░░░░░░░░▄▄▄░░█░░░
░░░█░░▄▄▄░░▄░░███░░█░░░
░░░▄█░▄░░░▀▀▀░░░▄░█▄░░░
░░░█░░▀█▀█▀█▀█▀█▀░░█░░░
░░░▄██▄▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄██▄░░░
░▄█░█▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀█░█▄░



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.