Witaj!

~ Tablica ogłoszeń - GRYFFINDOR
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#1
**Duża, drewniana tablica, stojąca w środku dormitorium Gryffindoru, na której znalazły się różnej wielkości karteczki od opiekuna domu, zabezpieczone zaklęciem, by nie mogły zostać zerwane przez uczniów.**
  
[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...352e676966]
  
OBECNY OPIEKUN GRYFFINDORU:
Sigrun Lavenhart [Sigrun]
  
OBECNI PREFEKCI GRYFFINDORU:
Zayan Riddley [Zayan07]
Aiden Gingerblade [Samgyeopsal]
  
QUIDDITCH:
Tenebris Spellman [TekssuSiK] - Kapitan
Marvin Dippet [Thunderbird] - Wicekapitan
  
OSOBNY DISCORD GRYFFINDORU:
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#2
**Na tablicy w dormitorium, w godzinach popołudniowych, pojawiła się kolejna karteczka od opiekuna.**
  
"Jako, że na spotkaniu domu pojawiło się zaledwie kilka osób, chciałabym przekazać ważniejsze informacje całej reszcie w tej formie. Klasy ostatnie, które już za kilka miesięcy opuszczą bezpieczne mury zamku, a dalej czują się niepewnie w tym, co chcą robić w przyszłości i jak to będzie dalej - Śmiało mogą udać się do mnie na konsultacje. To samo tyczy się też młodszych klas. Pamiętajcie, mimo że zbliża się koniec roku, ciągle pozostaję waszym opiekunem. Jestem otwarta na wasze problemy i chętnie pomogę wam je rozwiązać. Nie skazujcie się na samotność, jeśli przyjdzie chwila słabości, z którą nie umiecie sobie poradzić.
 
Co do punktów i zaangażowania w pracę - Jestem z was dumna. Nawet, jeśli w tym roku nie uda nam się zdobyć pucharu domów. Każdy z was przyczynił się w rozwój domu, dokładając swoją cegiełkę, za co wam dziękuję. Pamiętajcie, że liczy się dobra zabawa, a nie ciągłe wygrywanie. Jednak jeśli przegrywać, to z dumą. A taką na pewno posiadacie."
Sigrun Lavenhart, opiekun domu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.