Witaj!

Karta postaci Amelie Silvershot - Uczeń Klasa 1
Aniołek
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Paż 2020
0
Hufflepuff
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Amelie Silvershot


[Obrazek: 0770-rudy-balagan-lt3.jpg]
STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Baker street 12

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Jestem bardzo nieśmiała i nie przepadam za towarzystwem, kiedy jednak już kogoś poznam, ta osoba staje mi się bardzo bliska. Ludzie uważają że jestem miła, zabawna i inteligentna. Lubię przesiadywać w bibliotece lub przy kominku z książkami. Chciałabym zostać uzdrowicielem. Zaczęłam o tym marzyć kiedy zachorował mój tata. Chciałabym móc go uratować. Chciałaby również zaznać prawdziwej miłości, takiej jaką opisuje się w filmach i książkach

HISTORIA POSTACI:
Mój tata zmarł kiedy byłam mała. Ja i moi bracia zostaliśmy z mamą, która poznała mugola. On od początku nie tolerował magii, więc kiedy mój najstarszy brat dostał list z hogwartu, był wściekły. Szczęśliwie mamie udało się go uspokoić. denerwował się za każdym razem, kiedy któreś z nas dostawało list. Za każdym razem mamie udawało się go uspokoić, jednak w naszym domu jest zakaz używania czarów, mówienia o magii lub o szkole, oraz wysyłania listów przy pomocy zwierząt.
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
A czemu by nie - akceptuję!
Twoja postać trafia do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]

Zgłoś się na serwerze za pomocą /helpop Zaakceptowano mi kartę [link], aby uzyskać range Twojego domu! Miłej gry i powodzenia. Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.