Karta Postaci Jake Byrne - Uczeń klasa 1
-Slomek-
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
Imię i Nazwisko: Jake Byrne
Data Urodzenia: 23.01.74
Wiek: 11 lat
Miejsce Urodzenia: Kanada - Edmonton
Miejsce Zamieszkania: Irlandia - Ennis. Urodziłem się w Edmonton i mieszkałem tam do 6 roku życia. Gdy miałem 6 lat moi rodzice zginęli w katastrofie na promie gdy płynęli na ferie do Nowej Fundlandii. Po tym co się stało babcia mieszkająca w Ennis przygarnęła mnie do siebie ponieważ była moją najbliższą rodziną. Od tamtej pory mieszkam razem z nią.
Czystość Krwi: 75%
Zamożność: Babcia opowiadała mi że rodzice byli dosyć bogaci jak na Irlandczyków z rodziny rybaków, było to spowodowane iż mój śp. dziadek prowadził z pokolenia na pokolenie znany sklep. Mama pochodziła z rodziny w której tolerancja nie była dobrą stroną. Za to przodkowie ojca byli bardzo przyjaźni dla wszystkich istot. Rodzice oboje byli czarodziejami i w swoich szkolnych latach dumnie reprezentowali Hufflepuff, chcieli zacząć ze swoim biznesem ale nie udało się to przez ich nieszczęsną wyprawę.
Charakter: Jake jest śmieszkiem mimo tego co spotkało go w życiu. Ma dobre serce i próbuję pomóc za każdym razem gdy jest potrzebny, lecz nie zawsze się mu to udaję. Jego dobrą stroną jest nauka oraz mugolskie sporty zimowe. Jest też przyjazny i życzliwy, jest to spowodowane metodą wychowania. Interesuje się przelewaniem swoich myśli na papier, pomimo tego że nie posiada umiejętności ortografii. Nie ma zbyt wielu przyjaciół ale kocha rozmawiać z osobami które rozumieją i znają jego sytuacje życiową. Cechuje się też wiernością, lojalnością i pracowitością.
Wygląd: Wysoki chłopiec o masywnej budowie. Posiada bardzo jasną cerę i brązowe oczy. Jego włosy są w kolorze brązu z jaśniejszymi pasemkami. Różowawe uszy i palce. Średnio wysportowany jak na pierwszy rzut oka. Jego wygląd bardzo się zmienił od momentu gdy był mały.
Historia Postaci: Gdy byłem mały moi rodzice chcieli otworzyć sklep związany z magią. Nie pamiętam zbyt wiele bo miałem wtedy 5 lat ale gdy chciałem wiedzieć coś więcej o nich, zawsze kryli się w biurze. Rok później wyruszyli na wakacje nie tylko po to aby odpocząć ale też po to żeby sprowadzić towar z Nowej Fundlandii do swojej firmy. Gdy stał się nieszczęśliwy wypadek babcia przygarnęła mnie siebie do Ennis. Wychowywał mnie również dziadek który prowadził spółkę wędkarską. Pomagałem mu często ale niestety niedługo później zmarł. Babcia nie chciała abym uczył się w mugolskiej szkole więc zapoznała mnie z zalążkami magii. Od tego czasu zamiast jeżdżenia na łyżwach i łowienia ryb[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] 
interesowałem się magią.[/font]
Vildan
Fanka kawusiWeryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Witam, wszystko ładnie napisane z wyjątkiem jednego błędu, dlatego muszę wstrzymać kartę. Jeśli chodzi o status krwi, do wyboru masz 0%, 25%, 50% lub 75% (100% tylko ze zgody), dlatego nie wchodzi w grę wpisanie innej liczby, np. 84%. Po tej poprawce wszystko będzie w porządku.

Na poprawę masz 3 dni!
-Slomek-
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2020
0
#3
Vildan napisał(a): (07.11.2020 03:42)Witam, wszystko ładnie napisane z wyjątkiem jednego błędu, dlatego muszę wstrzymać kartę. Jeśli chodzi o status krwi, do wyboru masz 0%, 25%, 50% lub 75% (100% tylko ze zgody), dlatego nie wchodzi w grę wpisanie innej liczby, np. 84%. Po tej poprawce wszystko będzie w porządku.

Na poprawę masz 3 dni!
Już poprawione, przepraszam nie wiedziałem o tym  Confused
Vildan
Fanka kawusiWeryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#4
Nic się nie stało! Teraz wszystko jak najbardziej w porządku  Cool
Karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: N8E9j5b.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!

Uwaga! Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.