Karta postaci Cornelia Jeon - Uczeń Klasa 1
Kookie_Nell
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Cornelia [font=Times New Roman]Jeon [/font]

[Obrazek: HLzLiIN.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn,

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Cornelia bardzo szybko potrafi sobie przyswoić wiedzę praktyczną, gorzej z tą teoretyczną zawartą w książkach. Jak mawiano zdolny leń - uczy się przez obserwacje innych jak i na swoim doświadczeniu. Rodzice są uzdowicielami, a starsza siostra zaczęła dopiero co pracę w Ministerstwie Magii. Przyjazna dla najbliższych, wredna i nie przebierająca w słowach dla osób wrogich. Nie ma cierpliwości i wychodzi z założenia, że skoro ona coś rozumie każdy też powinien.

Malutka, drobna blond istotka, która charakterem prześciga nie jednego Ślizgona. Jednakże pod skorupą wredoty, gdy się do niej dotrze można znaleźć w niej prawdziwego przyjaciela, który potrafi wiele poświecić dla osoby, którą kocha i która jest dla niej bliska.

HISTORIA POSTACI:
Jej świat od małego był wypełniony magią. Rodzice uzdrowiciele, starsza od niej o 7 lat siostra i ona. Rodzice często zabierali ją do św. Munga gdy wypadał ich dyżur. Jej wuj zajmował się hodowlą hipogryfów natomiast cioteczka miała swoją magiczną wypiekarnię z najlepszymi ciastami czy pieczywem po tej stronie Londynu.
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń tak naprawdę. Całkiem przyjemna karta. Akceptuję!
[Obrazek: 58FGqR8.png]


Jak wejdziesz na serwer zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link] aby otrzymać odpowiednią rangę oraz móc zacząć grać. Milej gry! 

Uwaga!
Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.