Karta postaci Ivy Harris - Uczeń Klasa 1
saniulas
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Ivy Harris

[Obrazek: aBmAJLk.jpeg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Ivy od zawsze była niezwykle uporządkowana i ułożona. Zawsze przybywała na czas, zyskując tym zaufanie wielu ludzi. Jednak nawet uznanie i szacunek innych nie zachęcił ją do bliższego kontaktu z drugim człowiekiem, dlatego też często inni uważali ją za mało towarzyską. Mimo to dziewczynka już od małego cechowała się niezwykłą kreatywnością, a brak znajomych tylko wspomagał ją, by mogła w spokoju i pełnym skupieniu doskonalić swoją wyobraźnię. Natomiast ogromną wadą Ivy jest dość zauważalny brak cierpliwości.

HISTORIA POSTACI:
Ivy wywodzi się z bardzo dobrej i ułożonej rodziny. Dziewczynka posiada sześcioro rodzeństwa, w tym dwie siostry i czterech, młodszych braci. Jej ojciec jest inteligentnym czarodziejem, natomiast matka jest mugolem wywodzącym się z zamożnej rodziny. Państwo Harris kładli ogromny nacisk na dyscyplinę i wychowanie swoich dzieci. Byli bardzo surowi szczególnie dla swojego starszego potomstwa, czyli Ivy i jej dwóch starszych sióstr, które zdaniem rodziców nie nadawały się na czarodziejki. Ivy zdecydowanie była faworyzowana przez głowę rodziny Harris, który często opowiadał jej o magicznym świecie. I właśnie w ten oto sposób Ivy dowiedziała się o wszelakiej magii.
Danon
Puchon
Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
Pozwoliłam sobie zedytować kartę i wstawić poprawnie zdjęcie. Zabrakło .png na końcu obrazku, więc nie zadziałała Big Grin 
Szczerze to bardzo podoba mi się pomysł na postać. Życzę Ci powodzenia w jej kreowaniu, a kartę bez problemu akceptuję!
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Jak wejdziesz na serwer zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link] aby otrzymać odpowiednią rangę oraz móc zacząć grać. Milej gry! 
Uwaga!
Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.