Witaj!

Karta postaci Beniamin Clark - Uczeń Klasa 1
lol8412
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Beniamin Clark

[Obrazek: zLvWDzd.jpeg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Wycombe squear

[b][u]WYMARZONY DOM W HOGWARCIE

Ravenclaw[/b][/u]


CHARAKTER POSTACI:
Beniamin jest to chłopak bardzo kreatywny oraz bardzo ciekawy wiedzy jest bardzo zdeterminowany do chłonięcia nowej wiedzy. Jest osobą spokojną oraz opanowaną, bardzo lubi czytać książki.
Bardzo jest on bardzo roztropny oraz rozważny w swoich czynach. Nie poddaje nic za wygraną jest także wierny swoim ideą nie ma problemu z docinkami innych dlatego bo jak wie głupszemu trzeba ustąpić.
 HISTORIA POSTACI:

Ben mieszka w małym domku który się znajduje w londynie na ulicy Wycombe squear.
Jego ojciec jest czarodziejem i pracuje w ministerstwie magi za to jego matka jest wetertnarzem.
Jako dziecko był bardzo spokojną osobą często czytał książki oraz był bardzo kreatywny.
W wieku 9 lat kiedy spał już w łóżku niespodziewanie kiedy jego rodzice chcieli mu przeczytać bajkę na dobranoc,
nagle zauważyli że jego książki z pułki magicznie lewitują nad chłopcem zataczając w okuł śpiącego Bena w łóżku.
Po tym jak jego rodzice go obudzili zabrali go do dużego pokoju po czym opowiedzieli mu o tym że jest czarodziejem tak jak jego ojciec z czego jego matka o tym nie wiedziała że jej własny  mąż jest czarodziejem tym samym, była też zaskoczona że jej syn także jest. Myślała ona że jej mąż pracuje w banku myliła się. Rok później po tamtych zdarzeniach miesiąc po jego 11 urodzinach do domu wleciała sowa z pięknie ozdobionym listem, jak się okazało był to list z hogwartu z oświadczeniem że Beniamin Clark został przyjęty do szkoły magi i czarodziejstwa.
Oboje rodzice byli dumni z niego po czym dzień potem Ben razem ze swoim ojcem i matką poszedł na ulice pokątną kupić niezbędne rzeczy do szkoły. Dzień później rodzice go zaprowadzili na peron 9 i 3/4 po czym wsiadł do pociągu i odjechał żegnając się ze swoimi rodzicami
Danon
Puchon




Posty: 278
Tematy: 30
Lut 2019
407
Hufflepuff
#2
(Coś Ci się zepsuło w edycji, więc zedytowałam wątek, aby jakkolwiek go poprawić, chyba to był błąd strony akurat. Oprócz tego poprawiłam wyświetlanie grafiki, bo nie miała .png na końcu (trzeba ją otworzyć w nowej karcie, aby zadziałało))


Brak większych zastrzeżeń, więc mogę zaakceptować!
Twoja postać trafia do domu...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Jak wejdziesz na serwer zgłoś się za pomocą komendy /helpop Zaakceptowano mi kartę [link] aby otrzymać odpowiednią rangę oraz móc zacząć grać. 
Uwaga!
Jeśli dopiero wchodzisz w klimat RP i nie za bardzo wiesz, jak tutaj się odnaleźć, możesz skorzystać z pomocy jednego z Tutorów, który może rozegrać z Tobą kilka akcji i odegrać jakąś początkową narrację (np. na Ulicy Pokątnej). Szczegółowe informacje o Tutorach oraz kontakt do nich możesz znaleźć klikając [TUTAJ].
Zachęcam do skorzystania z tej możliwości!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.