Dziecko
kogamelo
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Cze 2020
0
#1
Imię i nazwisko

Data urodzenia

13.01.2077
Dane Rodziców
Marta i Tom Watson (ojciec czystej krwii, matka mugolka)
Czystość krwii
50%
Adres Zamieszkania
CLIFFE, 37 Friar Street

Charakter postaci

Jash od początku był wybuchowy, lecz inteligentny. Bardzo ciekawy świata oraz odważny, nie bał się zaznajamiać z innymi ludźmi. Zawsze otwarty, lubil coś odwalić, jednak gdy trzeba, jest poważny i działa z chłodną głową. Jest naddto przyjacielski i lekko ufny. Szybko nazywa ludzi swoimi przyjaciółmi i czuję się komfortowo wśród innych. Nie daje się poniżać i rzuca ripostami. Nikomu o tym nie mówi, lecz mimo wielu przyjaciół czuje się niedoceniany i potrzebuje atencji. Łatwo rozśmiesza ludzi i pokazuje magiczne sztuczki z kartami. 

Historia Postaci

Urodził się w pobliskim szpitalu i od początku mieszkał w Londynie. Jego ojciec był bardzo bogaty, jednak nie szanował żony oraz krzywdził swoją rodzinę fizycznie oraz psychicznie.Jego tata, Tom często wracał późno pijany i bił swoją żonę oraz Jash'a. Pewnego dnia, gdy chlopak mial 5 lat, jego matka podczas kolejnej wizyty ojca w pubie spakowała siebie oraz dziecko, zgłosiła spawę na policję i uciekła z domu. Przeprowadził się do Cliffe. Jego rodzice nie są czarodziejami, przynajmniej nie wiedział . Chodzil do przedszkola w któym grał główną rolę, pewnego dnia nawet zsikał się do plecaka kolegi. Za co do dziś nie dostał kary. Wychowywała go mama oraz babcia która mieszkała od zaesze w tej wiosce. W wieku 7 lat zaczęło dziać się coś dziwnego. Josh, gdy dostał uwagę w szkole rozbijał bez robienia niczego szklanki. Gdy trzaskał drzwiami był to taki huk, że wywaliło zawiasy. Bardzo często grał w piłkę z kolegami, grał w gry komputerowe, był typowym chłopakiem. Pewnego dnia znalazł ich ojciec, lecz był trzeźwy, oznajmił, że się ogarnął i chce wrócić do rodziny. Jego matka nie chciała tego sluchać, lecz wpuściła go, aby spotkał się z synem. Ojciec powiedział synowi, że jest czarodziejem i w wieku 11 lat będzie uczył się w Hogwarcie

i, gdy wchodsil z domu to szedł do np. Trzech mioteł. Zostały dwa miesiące do wakacji, ojciec zabrał syna za zgodą matki i zaczął mówić mu o magicznym świecie, a nawet mówić o zaklęciach. Kupili jego pierwszą rozdzke, książki czy nawet sowę! Chłopak chłonął ciągle wiedzę i nie mógł usiedzieć bez pytania do ojca o coś z magicznego świata i spędzał z nim dużo czasu, mimo przeszłości. Między nimi była relacja w której chłopak nie czuł nic do ojca i traktował go bardziej jako nauczyciela magicznego świata. Zaczął się dużo uczyć, ojciec dawał mu różne książki o magii do czytania, które chłonął nie miłośniernie... lecz wkoncu nastał ten dzień, trzeba iść na Peron 9 3/4 i wyjechać pociągiem Hogwart Express do szkoły magii i czarodziejstwa.

Wygląd postaci
Ma bardzo ciemne włosy, wręcz czarne. Twarz jest gładka, a na niej znajduje się bardzo mały nos oraz usta. Jest bardzo niski, w porównaniu do innych kolegów oraz koleżanek. Ma,  lekkie piegi w lato jest bardzo opalony, a w zimę blady. Jest szczupły oraz ma bardzo mały rozmiar buta. Wygląda jeszcze, jakby miał pięć lat. Często chodzi w golfach i swetrach oraz ubiera się ciepło i schludnie.

Cechy za HPP


Zalety :
Urodzona piękność i Z dobrego domu
Wady :
Koszmary i Mandragora
Vildan
Fanka kawusiWeryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Karta postaci zaakceptowana!
Uwzględniając prośbę o wcześniejszym przydziale już na etapie dziecka, Twoim domem w Hogwarcie będzie...

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.