Karta postaci Quinn White - Uczeń Klasa 1
Klaauudia
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Quinn WhiteSTATUS KRWI
100%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn Baker street 20

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą troche chamską czasami w stosunku do innych jeśli ktoś mnie zdenerwuje ale potrafie być miała jestem osobą sprytną,odważną mam duże ambicje jeśli chce to potrafie sie skupić i dobrze uczyć zawsze jestem szczera w stosunku do innych.

HISTORIA POSTACI:
Jestem czystej krwi moja mama jak i mój tata są czarodziejami rok temu powiedzieli mi że jestem czarownicą dobrze to przyjęłam podobno cała moja rodzina była magiczna zawsze lubiłam takie bajki mój tata pracuje w ministerstwie magii a mama jest aurorem jestem z nich dumna i chce być taka jak oni.
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
WSTRZYMUJĘ!

1) Nazwisko White jest nazwiskiem zarezerwowanym dla poszczególnych graczy. Z tego co się orientuje, aktualnie nie szukają nowych graczy, więc niestety będziesz musiała zmienić nazwisko na inne.

2) Wygląd niezbyt mi pasuje do postaci jedenastolatki. Rozumiem, że to tylko wizualizacja, ale poza nią nie wspomniałaś o niczym, co mogłoby wskazywać, że postać wygląda inaczej niż na zdjęciu.

3) Na czystokrwistą postać należy mieć zgodę, której aktualnie nie uzyskasz ze względu na prace techniczne serwera. Myślę, że nie będzie to dla ciebie problemem, jeśli zmienisz status krwi na 75% lub 50%.

4) Historia jest napisana okej, ale pozmieniaj w niej wątki rodzinne, które mówią o statusie krwi. W momencie zmiany statusu na 75% lub 50% istnieje szansa, że któryś z dziadków nie był czarodziejem.

Na poprawę masz 3 dni. W razie problemów możesz skontaktować się ze mną przez komunikator Discord [Narreid#6111]. Powodzenia!
Narreid
Weryfikator, dzień dobryWeryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#3
Odrzucam. Czas na poprawę minął.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.