Karta postaci Susanne Clarke - Uczeń Klasa 1
changkyubi
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Susanne Clarke

[Obrazek: aBmAJLk.jpg]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Liverpool

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Susanne od zawsze wyróżniała się na tle swoich rówieśników. Od najmłodszych lat nie przepadała za innymi dziećmi, siedząc sama w kącie. Mimo to dziewczynka zawsze była bardzo ułożona, a wszelkie nauczycielki często chwaliły młodą Clarke za niebywałą uprzejmość i kulturalne zachowanie. Susanne od zawsze była też niezwykłą marzycielką, a jej wyobraźnia i pomysłowość zadziwiały innych. Mimo tak wielu zalet jedenastolatka posiada też kilka wad. Jedną z nich jest chociażby to, iż bardzo szybko ogarniają ją emocje, które często wpływają na zachowanie dziewczynki. Susanne bardzo łatwo im ulega.

HISTORIA POSTACI:
Dziewczynka pochodziła z sierocińca, ponieważ jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, a jak się później okazało, nie było żadnej innej rodziny, która mogłaby zaopiekować się wtedy jeszcze dwuletnią Clarke. Zdaniem opiekunek matka Susanne była najprawdziwszą czarodziejką, natomiast jej ojciec był zwyczajnym mugolem, który pochodził z niedalekiej wioski. Dziewczynka jeszcze podczas pobytu w sierocińcu przejawiała magiczne umiejętności. Jako niesforna i niezwykle rozbrykana trzylatka podpaliła jedną ze szmacianych laleczek, którą dostała od opiekunek. Zignorowano te przejawy, a młodej Susanne kazano zapomnieć o zaistniałej sytuacji. Po trzech latach adoptowano dziewczynkę. Pięciolatka trafiła do zamożnej rodziny z Liverpoolu. Panowała tam bardzo surowa i napięta atmosfera. Przybrani rodzice Clarke nie chcieli słyszeć ani słowa o magicznym świecie. Uważali to za bzdury. Susanne szczegółów o wszelakiej magii  dowiedziała się od pewnego bezdomnego, który codziennie kręcił się wokół domostwa adopcyjnej rodziny dziewczynki. Starzec zaskakująco dużo wiedział o dziewczynce, lecz ta postanowiła zignorować ten fakt i uznać to za jakiegoś rodzaju przypadek. Rozmawiali ze sobą codziennie, a Clarke z każdym słowem o czarodziejskim świecie coraz bardziej marzyła by zostać prawdziwą czarodziejką.
Ewka02
CzarodziejWeryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
144
Ravenclaw
#2
Karta zaakceptowana!

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop Moja karta została zaakceptowana [link do karty].

Jeśli jesteś nowy w świecie RP, nie wiesz jak zacząć, zawsze możesz skorzystać z pomocy Tutora. Więcej informacji znajdziesz tutajSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2022.