Prorok Codzienny #162 Gingerblade na ringu!
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów
Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
406
Gryffindor
#1
Gingerblade na ringu!

Jon Gingerblade, siostrzeniec osławionego Ivana, ogłosił oficjalnie , podczas wystąpienia na Ulicy Pokątnej, że będzie ubiegał się o urząd Ministra Magii.  "Zwycięstwo mamy na wyciągnięcie ręki" - powiedział do swoich zwolenników.

- Będę kandydować na Ministra Magii, razem zakopiemy ten marglistowski system!- ogłosił Jon Gingerblade podczas wystąpienia przed Bankiem Gringotta. Było to jego pierwsze oficjalne przemówienie jako potencjalnego kandydata w wyścigu do stołka Ministra Magii.

W swym wystąpieniu skupił się głównie na sprawach rozwoju, przede wszystkim - rozrywki. Gingerblade obiecał stworzenie przemysłu czarodziejskiego, dzięki czemu znacznie zmalałyby ceny zakupywanych towarów. Obiecał także zorganizowanie wreszcie tak długo odkładanych igrzysk sportowych. Opowiedział się również za "rozsądną reformą praw tzw. mieszańców".
- Znowu weźmiemy przyszłość magii w swoje ręce - powiedział Gingerblade. Podkreślił, że obecni politycy w Ministerstwie Magii nie wiedzą, co złego dzieje się w Anglii. - Wiem, co należy zrobić, by magia znów była potęgą, zjednoczeni tego dokonamy! - przekonywał były Sekretarz Ministra Magii.
Wizualizacja proroka codziennego:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.