Witaj!

Informacje i uwagi dt. Texturepacka
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#1
    Witam!
  Wątek ten został założony przeze mnie w celu zebrania opinii graczy odnośnie sprawy texturepacka. O co dokładnie chodzi? Jeśli macie jakieś uwagi co do texturepacka, zauważyliście w nim błędy, albo macie propozycję co do nowego bloczku, który według was poprawiłby klimat/czegoś co zwiększyłoby wydajność tekstur, piszcie śmiało!

Oczywiście dotyczy to obu wersji, Diamond i Emerald - czyli oficjalnych teksturpacków Hapel.
Można też pisać do mnie na PW.

WAŻNA INFORMACJA:
W poniedziałek zostanie wydana wieczorem łatka tekstur, która powinna znacznie zwiększyć ich wydajność.

Do tego czasu polecam, w celu zwiększenia wydajności, wyłączenia opcji mcpatchera i optifine w ten oto sposób.
1. Wchodzimy w "Ustawienia muzyki" w opcjach MC (są to ustawienia graficzne, ale to tymczasowy błąd napispacka).
2. Wchodzimy w jedną z opcji w tym menu: "Quality".
3. Odznaczamy wybrane opcje, a w szczególności "Custom sky", które jest opcją bardzo ramochłonną. Inne opcje można też odznaczyć, bo są to opcje dodatkowe McPatchera, ale nie polecam odznaczać całkowicie Connected Textures, znacznie psuje to estetykę tekstur. Smile
4. Cieszymy się szybszą i wydajniejszą grą.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#2
TxT nie jest powodem laggów, może być.
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#3
mnie tam mega laguje z i bez txt ;/
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
@Refresh.
SubaRumax
Azkaban




Posty: 162
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#5
Co ja mam powiedzieć? Ładna biel i zielenń, ale wolę normalny TxT
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Jak wam buguje txt że nie widzicie ich tylko samą biel i ew. inną barwę, to wina Javy lub błędu technicznego.
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#7
W Diamond zmień texturkę najciemniejszej deski (ta, która jest w Ws.)
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#8
Wątek nieaktualny.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.