Witaj!

Prorok Codzienny #163 - Dyrektor żyje!
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów




Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
402
Gryffindor
#1
PODWÓJNY ZAMACH, DYREKTOR ŻYJE

Wczoraj w godzinach wieczornych doszło do zamachu, którego celem był Minister Magii i Dyrektor Hogwartu! Prawdopodobnie osobami odpowiedzialnymi za owe zamachy była jedna i ta sama osoba. Do Ministra przysłano paczki i podarunki z podziękowaniami za prawo, Dyrektorowi zaś, datki dla szkoły. Niestety, Dyrektor Margel otworzył pudło i na jego ciało spadł mugolski specyfik, który wywołał poważny obrzęk skóry. Po mimo pogłosek o domniemanej śmierci, Dyrektor żyje, powoli dochodzi do siebie po zamachu,  Minister zaś korzystając z wieloletniego doświadczenia nie otworzył pudełek, ofiarą stał się pracownik Ministerstwa, którego w stanie ciężkim odwieziono do Munga. Czyżby była to zaplanowana akcja? Wiadomo, że śledztwo trwa.

Dodatkowo Minister Magii po całym tym zajściu i zadaniu przez naszego reportera kilku pytań udzielił obszernej odpowiedzi: „Nie rozumiem faktu, na jakiej podstawie zbierane są podpisy w sprawie referendum. Owszem, na początku kadencji zająłem się dość biurokratycznymi sprawami. Spisałem i skodyfikowałem prawo, co było mogło zostać odebrane, jako brak zainteresowania względem obywateli. Gdy mamy teraz solidną podstawę prawną do działania rozpoczynamy prace, polegające na realnym polepszeniu stanu bytu mieszkańców. Zaplanowaliśmy licytację parceli, już dziś wejdą emerytury, a w wakacje odbędą się mistrzostwa świata w Quidditchu, co zresztą wiąże się z naborem osób do naszej kadry, który otwarty zostanie lada dzień. Pracujemy też nad programem wsparcia gospodarki. Osobiście muszę przyznać, że za kadencji mojego poprzednika – Hubcyka, współpracowałem z Emilem Gingerbladem, więc potrafię nawiązać nic porozumienia. Jestem otwarty na propozycje i współpracę a wręcz oczekuję od obywateli, że wspólnie zbudujemy nad świat i zrobimy go lepszym. Z miłą chęcią skonsultuję się z opozycją w celu współpracy i wprowadzenia w życie ich postulatów, o ile będą realnie poprawiać naszą sytuację. Teraz – po prawie, będzie już tylko lepiej – dodał entuzjastycznie.”
Wizualizacja proroka codziennego:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.