Witaj!

[Pomocnik] C4mp3r
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#1
Nick na serwerze: C4mp3r
Imię: ---
Wiek: 16 za miesiąc 17
Znajomość komend: Średnio, niby coś tam umiem jeśli chodzi o Voxela i WE. Ale inne komendy to tak sobie.
Posiadasz działający mikrofon? Tak.
Jesteś po mutacji? Ta.
Kontakt: skype: ---
Czy byłbyś/byłabyś wstanie wspomóc finansowo serwer? Jeśli trzeba by było to mógłbym coś dorzucić. Ale jakie sumy, to nie jestem wstanie teraz powiedzieć.
Jak długo grasz na serwerze: Na serwerze gram już około 1,5 roku.
Miałeś/masz rangę na innym serwerze? Jeżeli tak to na jakim i jak długo? Miałem rangę Moderatora na nie powstałym "serwerze o podobnej tematyce". Trwało to jakieś 3/4 miesiące gdzie moja praca ograniczała się tylko do budowania.  
Czy byłeś/byłaś karany? Jeżeli tak to na ile i za co? Tak, kiedyś miałem bana za Bug-using na 3 miesiące od Merlina, jednak odwołałem się i czas został skrócony do 3 tygodni. Parę razy zdarzyło się, że dostałem kicka na serwerze.
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? Dlatego, że spędzam na serwerze sporo czasu i chciałbym jakoś pomóc ekipie. Brałem udział w 3.0 i przez około pół roku byłem weryfikatorem, jednak musiałem zrezygnować z powodu zbliżającego się końca roku szkolnego a co za tym idzie, trzeba było poprawić oceny. Z tego co widzę na serwerze Pomocników rzadko widać, a przynajmniej ja mam takie odczucie. Jestem osobą pomocną, zawsze jeśli ktoś mnie o coś zapyta, lub czegoś nie zrozumie to wytłumaczę i powiem co i jak. Wiem co miałbym robić na stanowisku pomocnika. Prawie codziennie jestem na serwerze, więc miałbym "rękę na pulsie". Staram się nie popełniać żadnych błędów ortograficznych itp. (co nie zawsze mi wychodzi) a moje RP nie jest aż takie słabe. Nie wiem co miałbym tutaj jeszcze napisać i tak wszystko „wyjdzie w praniu”.  Myślę, że powinienem dostać szansę.
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem serwera? Oczywiście !!! (/\/\/\)
Obowiązkowe 5 reklam serwera:
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Neutral. Dlaczego? Znamy się bardzo, ale to bardzo dobrze.
Znam twoje dobre strony - ukazujesz swoją pomysłowość w wielu sprawach.
Zdajesz się zawsze rozwijać swoje umiejętności co do niektórych aspektów RP.
Jednakże, jeden wielki minus. Ty i Silexan to mieszanka wybuchowa, dlatego
podzielam swoje zdanie. Chociaż myślę, że to jeszcze nie twój czas.
Deleted
Mugol


 
#3
Mieszanki wybuchowe da się neutralizować, chociażby poprzez nałożenie restrykcji. Idealny - wraz z Avironem na to stanowisko. Długa wysługa lat jako weryfikator, chęć pomocy i wyśmienite podejście do większości spraw. Tak.
Silexan
Mugol


 
#4
A ja jestem za, z Camperem mi się świetnie współpracuje i zwykle się dogadujemy Tongue W serwer włożył dużo czasu jako budowniczy/weryfikator a co najważniejsze jest bardzo aktywny. Za
Silexan
Mugol


 
#5
Dowód na naszą świetną współprace, dziś sobie wybudowaliśmy świetną lokacje Smile


[Obrazek: NFbYyDY.png]
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
247
Gryffindor
#6
Jestem na tak, z prostego powodu - świetnie się dogaduje a Avironem i Silexanem, dowodem na to są budowy na serwerze. Z tego co wiem pomagał przy 3.0, oraz ma zapał do pracy.

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=5296&d=1432777175]
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#7
Byłeś następny w kolejce po rangę, w tym momencie zadecydował staż Avirona, jak tylko zwolni się miejsce, wiedz, że się do Ciebie odezwiemy.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#8
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.