Zaakceptowane Podanie na ucznia
Hadvi Allatur
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Hadvi Allatur
Data i miejsce urodzenia: 20.03.2033 Londyn
Status krwi:[b] 50%[/b]
Historia postaci: 2042 r. Hadvi otrzymał wiadomość  o tragicznej śmierci rodziców. Załamany chłopiec nie dopuszczą do siebie myśli że nie ma już przy nim jego rodziców. Po otrzymaniu wiadomości o śmierci rodziców przebywał w sierocińcu. Chłopiec nie miał zbyt wielu przyjaciół, większość dzieci dokuczała mu. Jego ulubionymi przedmiotami są geografia oraz matematyka. Bardzo lubił się uczyć i szybko zapamiętywał wiele rzeczy. Pewnego dnia do sierocińca zjawił się wuj Hadviego. Chłopiec był ucieszony że ktoś go chciał zabrać z sierocińca oraz że pozna wuja którego nigdy nie widział. Gdy zjawił się w domie wujostwa wszyscy byli dla niego mili, szczególnie kuzyn Kevin oraz kuzynka Olivia.
Rok później w domu wujostwa gdzie zamieszkiwał Hadvi rozpoczął się koszmar. Wuj oraz ciotka przestali być mili dla Hadviego tak samo jak jego kuzynowie. Obrażali go, wyśmiewali się z niego, chłopak chciał uciec z domu lecz nie wiedział dokąd więc musiał zostać z nimi tak aż przez kolejny rok. Jest rok 2044 Hadvi kończy 11 lat. Nikt natomiast nie pamięta o urodzinach chłopca. Wieczorem w ten sam dzień otrzymał list pewien list gdy go przeczytał był pod wielkim zdziwieniem.
Otrzymał list z Hogwartu o przyjęcie na ucznia. Po chwili za oknem stał człowiek który chciał aby Hadvi z nim poszedłm, bez zastanowienia się chłopiec poszedł z nim.

Wygląd postaci: Hadvi jest średniej budowy ciała, jest wysokim brunetem o ładnej chłopięcej twarzy. Na policzku ma znamię. Oczy ma piwne takie jakie miał jego ojciec.
Cechy charakteru: Hadvi jest wrażliwym i miłym chłopcem. Jest życzliwy oraz uczynny. Jest też na pewno przyjacielski. Jego wady to takie iż łatwo się denerwuje oraz  nie docenia wroga. Jego wielkimi zaletami jest to iż szybko się uczy oraz zawsze wyciąga pomocną dłoń. Hadvi jest też osobą troskliwą.


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? MPCforum


Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC = IC to funkcja w której wypowiadamy się przez bohatera którym gramy lub opisujemy sytuację bohatera.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?  OOC = OOC to funkcja w której wypowiadamy się sami czyli (Za godzinę wrócę ide do sklepu)


Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
Hadvi postanowił kupić słodycze więc zachodzi do Miodowego Królestwa.

-Dzień dobry jest tu kto?
-Nie niema - odpowiedział sprzedawca
-Przepraszam pana. Nie chciałem pana urazić

-Oj nic się nie stało co byś chciał?
Hadvi rozgląda się po sklepie i znajduje pudełko fasolek wszystkich smaków.
-Poproszę to - powiedział chłopiec
-Na pewno tego chcesz ?
-Tak
Chłopiec zapłacił za fasolki i wyszedł ze sklepu. Po chwili rozpakował pudełeczko i postanowił zjeść jedną fasolkę.
To co zjadł obudziło w nim wstręt do słodyczy.
-Fuj to smakuje jak skarpety.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak
($$$)


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Ravenail
Czarodziej
Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#2
Yo. Twoim podaniem zajmę sie Ja, toteż liczę na owocną współpracę. Zaczynając od początku nie zgadzam sie na 100% krwi. Skoro został osierocony dwa lata temu, to dokładnie powinien wiedzieć gdzie sie wychowywał. Dopisz miejsce urodzenia i rok. Nie może trenować swoich umiejętności potajemnie w wieku 11 lat bo nawet nie ma różdżki by to robić. Rozwiń Historie. OOC i IC do rozwinięcia bo gdybym nie był obeznany w komendach to nie miałbym pojęcia o co ci chodzi. Do akcji IC poprosze dopisać "*" odpowiedzialne za wykonywanie ruchów, oraz "**" za działania otoczenia. Regulamin nieprzeczytany. Wstrzymuje, Trzy szanse.

O poprawie poprosze info na PW w postaci jednej wiadomości.
Ravenail
Czarodziej
Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#3
Na serverze jest rok 2044, więc musiałeś urodzić sie w 2033. Za krótka Historia Postaci. Nieprzeczytany Regulamin. Wstrzymuje, Dwie Szanse

Info o poprawie na PW. Jedna wiadomość.

Regulamin nieprzeczytany. Wstrzymuje. Ostatnia Szansa

Info o poprawie na PW w postaci jednej wiadomości

Akcept. Hufflepuff

Po range i prefix zgłoś sie w grze przy pomocy komendy /helpopSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.