Witaj!

Ivan Gingerblade [Dor]
Silexan
Mugol


 
#1
[Obrazek: FIMe1WL.png]


Data urodzenia:
5.01 **25 lat temu**
Czystość krwi:
100%
Miejsce urodzenia:
Szpital im. Świętego Munga w Londynie
Miejsce zamieszkania:
Enklawa
Wykształcenie:
Nic szczególnego
Stan cywilny:
Kawaler
Posada:
Hodowca Reemów, hodowca kwiatów i wynalazca.


[Obrazek: szlaczek.png]

Wygląd:

[Obrazek: m9YVMYM.png]


Ivan jest niezbyt wysokim mężczyzną – ma zaledwie 179cm wzrostu, jednak nadrabia to bardzo dobrą budową ciała którą uzyskać pomógł mu Durmstrang. Twarz ma całkiem zwykła, zielonkawo-szare oczy, średni nos i średnie usta, nic nadzwyczajnego. Jedyne co się wyróżnia na jego twarzy to blizna po poparzeniu w okolicy lewego ucha. Jego głowę przyozdabiają średniej długości włosy które często układa żeby fajne wyglądały – jednak nie zawsze, ponieważ czasami mu się po prostu nie chce. Jego karnacja jest jasna, i bardzo ciężko mu się opalić, włosów na ciele zaś prawie nie ma, a gdy już są – są bardzo jasne. Jego plecy przyozdobione są kilkoma bliznami po karach fizycznych w szkole. Do ubrań nie przywiązuje zbyt dużej wagi, jednak lubi nosić czarodziejskie szaty z Rosji. Mimo tego zawsze dba o to by być dobrze wyperfumowanym. To chyba wszystko, nie ma co dalej pisać – zresztą wszystko widać na zdjęciu.


Charakter:

Ivan jest człowiekiem wykutym z żelaza a nie ulepionym z gówna. O tym właśnie świadczy wiele cech jego charakteru - jest nieustępliwy, twardy, szczery do bólu, pewny siebie oraz niezwykle silny psychicznie na wszelkie osoby i rzeczy atakujące go. Nie cierpi gdy ktoś narzuca mu swoje zasady i racje a następnie każe mu ich przestrzegać. Najczęściej tego nie robi, sam wie dobrze co należy czynić w danym momencie i w głębokim poważaniu ma wtedy prawo – wszelkie prawo. Jedyną osobą której zasady akceptował był Lord Gingerblade lecz nawet jego prawo zdarzało mu się łamać. Dla nieznajomych jest bardzo surowy oraz zimny, aby było poprawniej należy powiedzieć że jest chamski i brutalny. Taki sam jest w stosunku do osób które dopiero poznaje, lub wprowadza w swoje środowisko. W życiu wie do czego dąży, na jasno określone cele których się twardo trzyma. Każdą przeszkodę pokonuje, najczęściej robi to w sposób siłowy. Zdecydowanie od sprytu i manipulacji woli kogoś zastraszyć lub zmusić przemocą. Nie boi się osób ważniejszych, bogatszych czy silniejszych, za to często z nimi konkuruje lub też po prostu specjalnie robi na złość by sprawdzić co zrobią gdy się zdenerwują. Zdarzyło mu się upokarzać aurorów, wysoko postawionych pracowników ministerstwa czy też innych instytucji. Prócz tego ma w życiu kilka prostych zasad których się twardo trzyma. Nigdy nie będzie prosił o wybaczenie czy też płaszczył się przed kimś. Nie ważne z jakiego powodu. Nie zabije dziecka, chociażby było potomstwem największego wroga. Nie zdradzi przyjaciół i rodziny..

Właśnie! Dla rodziny jest jednak zupełnie innym człowiekiem. Stara się o nią dbać najlepiej jak potrafi – zapewnić wszelkie potrzebne rzeczy, spędzać jak najwięcej czasu oraz bronić przed wszelkimi zagrożeniami. Dla rodziny byłby gotów zaryzykować własnym życiem – co już robił. Taki sam jest w stosunku do przyjaciół. Bo ceni sobie prawdziwą przyjaźń a nie tłumy fałszywych ludzi. Z kolei dla swoich dzieci chciałby być idealnym ojcem, opiekuńczym, troskliwym, po prostu idealnym.. realizuje to na tyle na ile może, lecz daleki jest od ideału.

A teraz bonusik.. chciałem sprawdzić czy dobrze odczuwam granie aktualnego charakteru Ivana. Więc popytałem osób z którymi odgrywam o opinie na temat charakteru, jak oni go widzą, mając różne relacje z Ivanem. Oto wyniki:

[Obrazek: szlaczek.png]

Historia:

Życie Ivana podzielone jest na wydarzenia które były znaczące. Kilka wspomnień o nim udało się zdobyć zainteresowanym. To przybliży historię jego życia, pokaże jego życie z innej perspektywy.

Wspomnienie Vanessy White, pielęgniarki z munga. "Narodziny":



Wspomnienie Toma Singh, czarodzieja pół krwi, ucznia Hogwaru. "Przydział":

[Obrazek: szlaczek.png]

Rodzina:

[Obrazek: g65g9Qb.png]


Relacje:

Emil Gingerblade - relacje jak to z ojcem. Ivan stara sie brać przykład z Emila. Wie że w każdym momencie swojego życia może liczyć na pomoc ojca. Czasami się kłócą o mniej lub bardziej ważne sprawy.
Lord Gingerblade - osoba którą darzy niesamowitym szacunkiem z powodu umiejętności i wiedzy jaką posiada. Jednak nigdy nie chciałby być taki jak on, aktualnie nie wie co dalej z ich przyjaźnią.
Sophie Gingerblade - ukochana córka dla której zrobiłby naprawdę wszystko. Mimo że nie okazuje jej zbyt wielu uczuć kocha ja naprawdę mocno. Jeżeli ktoś jej coś zrobi to będzie musiał się liczyć z srogimi konsekwencjami.
Catherine Gingerblade - ukochana młodsza siostra, bardzo ważna dla niego osoba. Ktoś coś zrobi - może kopać sobie grób.
Niklas Lavenhart -  co dziwne wybaczył mu, uznał że zamknie swoją przeszłość a tym samym zamknął konflikt z Niklasem. Troche brakuje mu czasów gdy razem robili imprezy i pili w opór.
Herpon Margel - według Ivana utalentowany czarodziej. Po ostatniej rozmowie z nim nie wie co o nim sądzić, chyba zaczął go lubić.
Katniss Margel - młoda osoba która wzbudziła u niego niezwykłe zainteresowanie. Jest jego przyjaciółką, nie wie czy coś więcej czuje.
Tor Gingerblade aka Eld - osoba której całkowicie ufał. Po jego śmierci zasmucił się, początkowo chciał go pomścić, lecz teraz już sam nie wie.
Vegard Borge - jest mu całkowicie obojętny już. Wolałby go nie spotkać lecz przy ewentualnym spotkaniu raczej mu nic nie zrobi.
Ally Gingerblade - jego nieślubna dziecko które pokochał od pierwszego spojrzenia. Już wtedy wiedział że to jego córka. Chciałby móc jej zapewnić dom i normalną rodzinę jednak zdaje sobie sprawę z tego że nie jest wstanie.
Nora Gingerblade - pierwsza osoba która złamała go psychicznie. Uświadomiła go jak wygląda aktualnie jego życie, poczuł od niej troskę i miłość matki - chyba to ostatnie go złamało. Szanuje mocno.
Anamora LeFrey - Była dziewczyna. Lubi ją wciąż pomimo tego że nie są już razem. Tylko lubi.




Ciekawostki:

● Samotnie mieszka na dużej wyspie, hoduje tam Reemy oraz kwiaty.
● Jego największym hobby jest grzebanie w różnego rodzaju urządzeniach, oraz tworzenie nowych.
● Nie wie na co wydawać pieniądze.
● Anonimowo wpłaca pieniądze na sierociniec.
● Posiada nieślubne dzieci.
● Miał przelotny romans z minister Australii.
● Był członkiem organizacji która wymordowała najlepszych aurorów w kraju.
● Posiada watahę wilków które są mu całkowicie posłuszne.



Za wszelkie błędy przepraszam :3 Jeśli zobaczycie jakieś piszcie, to szybko się poprawi Tongue
rayney
Azkaban




Posty: 30
Tematy: 2
Gru 2015

#2
W czwartej linijce masz "zwykła" zamiast "zwykłą", a "Jego..." powtarza się przez kilka zdań z rzędu. 

Dziekuję, do widzenia, dobranoc.
rayney
Azkaban




Posty: 30
Tematy: 2
Gru 2015

#3
Nie ma spraaawyyy~ Nazi Grammar zawsze do usług.
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#4
Piękne, wspaniałe, najznamienitsze imię i nazwisko jakie można było dać postaci!
A postać sama w sobie, no ok.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#5
brzmi znajomo
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#6
myślałem że bóg znowu zmartwychwstał xD
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#7
Git karta XD
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Haba
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 3
Paż 2015
24
Gryffindor
#8
Propsuje
Silexan
Mugol


 
#9
Napisałem od zera charakter Ivana, bo zmienił się on całkowicie od czasu gdy miał 17 lat i należało to już zrobić dawno. Po napisaniu go, naszła mnie wątpliwość czy aby napewno dobrze to napisałem i czy nie nijacze postaci w taki sposób że piszę jedno w KP a odgrywam coś innego. Tak wiec po napisaniu tego co o nim uważam popytałem graczy z którymi odgrywam o opinie na temat charakteru Ivana. Jak do odgrywam. No i mi napisali. Chyba zdałem test XD Opinie są w karcie Tongue
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#10
Piękna karta ! Nie spodziewałem się takiej zmiany Wink Repka!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.