Witaj!

Świat Dorosłych.
Bohdan
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 2
Mar 2015
10
#1
OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE ŚWIATA DOROSŁYCH

Informuje, iż od dnia 07.08.2015 pieczę nad światem dorosłych przejmie Adminstrator RolePlay Bohdan. Od dnia wczorajszego wszystkie prośby związane z postaciami dorosłymi będą kierowane do wyżej wymienionego. Dbając o jakość świata dorosłych oraz świadczonych usług pragniemy dokonać selekcji graczy, którzy będą uczestniczyć w rozgrywce w świecie dorołych. Każdy gracz zainteresowany posiadaniem postaci dorosłej powinien wykazać się wyższym poziomem RP oraz posiadać nienaganne obeznanie w zasadach panujących w rozgrywce Role Play. Każda gotowa na to osoba spełniające powyższe wymagania oraz wyrażająca chęci do odgrywania postaci dorosłej, winna zgłosić się do Bohdana wraz z kompletną Kartą Postaci lub prośbą utworzenia postaci dorosłej. Selekcja polegać będzie na rozegraniu kilku grupowych questów sprawdzających umiejętności oraz zdolność odgrywania przez graczy akcji IC. Jest jednak mały haczyk, nadający całości projektu zaangażowania ze strony graczy. Jeśli któraś z osób zginie podczas testu lub nie będzie w stanie zachować się na godnym poziomie dobrego wychowania zostanie ukarana trzy miesięcznym okresem banicji na stworzenie kolejnej postaci dorosłej.
Ekipa serwera Hapel stara zapewnić się każdemu z graczy odpowiednią ilość rozrywki poprzez dodawanie takich aspektów jak questy, eventy czy wszelkie rzeczy temu pokrewne.
Pragniemy również, zapewnić odpowiedni poziom rozgrywki i ilości zabawy każdej osobie, posiadającej postać dorosłą.

W razie pytań, pisać do mnie.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#2
MAM NADZIEJE MISTRZU ŻE SAM TEŻ BĘDZIESZ ROBIŁ JAKIEŚ KROKI W KIERUNKU DOROSŁYCH.
Bohdan
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 2
Mar 2015
10
#3
Zamierzam.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#4
GIT. POWODZENIA. LICZĘ, ŻE MNIE NIE ZAWIEDZIESZ.
Bohdan
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 2
Mar 2015
10
#5
To zgłoś podanie, bo caps-lockiem starszy się nie staniesz.
Pozdrawiam.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#6
MAM JUŻ DOROSŁEGO. O MNIE SIĘ NIE MARTW, JA SOBIE RADĘ DAM.

JUŻ NIE SPAMUJĘ, YO.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#7
Czyli że jak moja postać przebrnie przez cały Hogwart i stanie się dorosła ale ty uznasz że mam za niski poziom RP to czeka ją magiczny rak?
Bohdan
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 2
Mar 2015
10
#8
Gruby bez przesady, chodzi mi po prostu o ludzi którzy chcą od zaraz postaci dorosłej. A przy okazji chce sprawdzić ich poziom RP. Jak coś to zapraszam, i tak to będzie postać tymczasowa.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#9
Archiwizacja.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.