Witaj!

[GrosikCosik] Grosik
GrosikCosik
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lip 2015
6
#1
Hej, jestem Piotr i mam (prawie) 15 lat, co zresztą można zauważyć.
Od pierwszego razu, kiedy wszedłem na serwer minęły dwa lata, ale miałem niecałą roczną przerwę.
Lubię rysować (i to, co mi wyjdzie jest szalenie dziwne xd) i pisać opowiadania, ale zanim się do jakiegoś zabiorę, mija sporo czasu xD Obecnie planuję napisać coś większego, ale kiedy skończę planować - nie wiadomo :v
W międzyczasie sobie pisze wierszyki, zwykle czerpię inspirację z tego, co mnie bulwersuje lub cieszy xd myślę, że ogarnąłem się od czasu mojej gry sprzed paru miesięcy, wiem, że byłem wkurzający.

Zadawajcie pytania xP
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#2
Czemu GrosikCosik?
Masz drugie imię?
Ulubiony sport?
Ulubiona książka?
Ulubiona postać z książki/filmu?
Ulubiony wiersz?
Ulubiony film?
GrosikCosik
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lip 2015
6
#3
Ewka02 napisał(a): (09.08.2015 23:12)Czemu GrosikCosik?
Masz drugie imię?
Ulubiony sport?
Ulubiona książka?
Ulubiona postać z książki/filmu?
Ulubiony wiersz?
Ulubiony film?

1. Co do nicku, to dość dziwna historia. Gdy grałem raz w MC, szukałem jakiegoś dobrego nicku, a miałem wtedy gdzieś 9-10 lat. Obok monitora zauważyłem jedno-groszówkę i tu pojawił się pomysł na nick: GroszPL. Po roku, czy dwóch mi się on znudził i uznałem, że jest głupie, więc gdy założył sobie konto w LoL'u ustawiłem sobie nick GrosikCosik
2. Nie mam, ale mam 3 imię, czyli wybrane na Bierzmowanie - Albert
3. Moim ulubionym sportem jest zdecydowanie parkour, który ćwiczę już ponad dwa lata i myslę, że jestem w tym całkiem niezły. Aktualnie próbuję pobijać rekordy na skok w dal Big Grin
4. Ulubiona książka?Mam takich dwie - książki o Sherlocku Holmesie i seria o Harrym Potterze.
5. Moja ulubiona postać z książki to Sherlock Holmes, a z filmu to Walter Mitty
6. Tak naprawde nigdy się nie zastanawiałem, jaki wiersz jest moim ulubionym. Na pewno nie będą to wiersze wielkich poetów z renesansów i romantyzmów (oczywiście nie mówię, że ich nie lubię). Współcześniejsze wiersze bardziej mi odpowiadają, jak na przykład twórczość Juliana Tuwima Big Grin
7. Sherlock Holmes za epicki soundtrack, Piraci z Karaibów i Sekretne życie Waltera Mitty Tongue
PanTyci
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 1
Lut 2015
4
#4
Pamiętam jak zaczynałeś grać po raz pierwszy i miałeś postać w Ravie xD Nawet się chyba z Tobą zadawałem
GrosikCosik
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lip 2015
6
#5
Tak, ja też to pamiętam xD aż mi się stare dzieje przypomniały xd
GrosikCosik
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lip 2015
6
#6
@Refresh
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#7
Co byś wybrał mieszkać w pokoju gdzie nie ma hapla przez tydzień,Czy śmierc?
Czy śmierc?
Drugie pytanie: Dlaczego pudełko od pizzy jest kwadratowe,pizza okrągła a kawałki trójkątne
GrosikCosik
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 4
Lip 2015
6
#8
eryksuper napisał(a): (10.08.2015 17:14)Co byś wybrał mieszkać w pokoju gdzie nie ma hapla przez tydzień,Czy śmierc?
Czy śmierc?
Drugie pytanie: Dlaczego pudełko od pizzy jest kwadratowe,pizza okrągła a kawałki trójkątne

Wybrałbym tydzień bez hapla, pożyłbym sobie jeszcze :3

Pudełko jest kwadratowe, aby pizza miała trochę miejsca, jest okrągła, aby można było ją przyjemnie odrywać od reszty bez krojenia, a trójkątne kawałki są takie, bo kwadratowe trudno zrobić na okrągłej pizzy, ale możesz próbować xD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.