Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia Hogwartu.#Poprawa2
Damek998
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: William Weber
Data i miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 100%
Historia postaci: Pewnego dnia 5.12.2031, godzina szósta. Cała rodzina zostaje powiadomiona że mają nowego członka w rodzinie, William'a. Chłopak dorasta skromnie i radośnie w rodzinie Weberów. Był on wychowywany przez (Tate) Carla Weber'a oraz (Mame) Jennifer Weber. Rodzice małego chłopca Ojciec jak za równie Matka byli w Griffindorze. Gdy mały William miał już pięć lat powoli ujawniały się przebłyski magii, gdy chciał zdmuchnąć swieczki, udało mu się to. Ale gdy dmuchnął podniósł w tym tort w góre, po jakimś czasie spadł na dół, rodzice gdy to zauważyli bardzo się ucieszyli że syn posiada już jakieś zdolności odnośnie magii. [i]Mam w 100% czystej krwi, ponieważ nic nie wydarzyło mi się w życiu, niestety nie byłem lubiany przez innych gdyż wiedzieli że jestem czystej krwi, ale też są tego wady ponieważ wszyscy ode mnie oczekują że będe najlepszy i myślą że szybko się naucze i będe wzorowy. Ale wydaje mi się że jeszcze dużo mi do tego brakuje. Chciałbym dalej się rozwijać i się nauczyć więcej czarów których będą uczyć nauczyciele i być jak inni to znaczy lubianym i szanowanym i pokazać im że nawet człowiek czystej krwi potrafi zostać wielkim magiem i potrafi zdziałać swój plan.[/i]
Wygląd postaci: 
William to chłopiec, średniego wzrostu - 167 cm, jest szczupły ponieważ waży 44 kg, posiada on włosy koloru czarnego, oraz oczy koloru niebieskiego. Czasami chodzi w " czarodziejskich " ubraniach typu czarna Marynarka. Lubi dużo pospać, pograć na komputerze oraz bawić się na dworze z przyjaciółmi. Na co dzień w czasie wolnym zajmuję się w domu sprzątaniem, lub przyszykowaniem obiadu. 
Cechy charakteru: 
+ Pomocność
+ Uczciwość 
[b][b][b][b]+ Przyjacielskość


-Bezmyślny błędne postępowanie bez zastanowienia.
-Momentalna lekkomyślność- Ma tendencje do podejmowania trochę nie typowych rozwiązań.

Cechy fizyczne

+Sportowiec- ma on trochę więcej energii, niż przeciętny czarodziej w Hogwarcie.
+Nieugiętość- twardo trzymający się swego zdania, raz podjętej decyzji; nieprzejednany.

-impulsywny Działa pod wpływem impulsu, działa szybko, i musi podołać zadaniu.
[/b][/b][/b]
[/b]


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Oglądając live " Drollercaster'a ", dowiedziałem się właśnie o tym serwerze.

Co to jest IC i jak je zapisujemy?: IC= In Charakter, inaczej to co się dzieje w grze, to jak gramy z ludzmi np: " Dobra, ide się przygotowywać do testu * wtem chwycił za książkę, zasuwając przy tym krzesło. Po czym wyszedł z sali *

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Out Of Character,  inaczej mówiąc wszystko co się dzieje po za grą np: "Ide skorzystać z ubikacji, poczekaj chwile".

Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.

[W] = William
[S] = Sprzedawca

W: *Zauważając w pobliżu sklep podszedł do niego, otwierając w tym drzwi. Po czym podszedł do lady mówiąc* Dobry wieczór, posiadają państwo jeszcze paczkę fasolek?
S: *spoglądając na chłopca odpowiada* Dobry wieczór młodzieńcze, oczywiście poczekaj, już sprawdzę. *wtem udała się w stronę pułki ze słodyczami, następnie zabrała jedno opakowanie z fasolkami po czym podeszła ponownie do lady, kładąc je obok William'a, po czym zapytała* Czy to te[Obrazek: arrow-10x10.png]?
W: *spoglądając na fasolki, uśmiechnął się odpowiadając* Tak, oczywiście *po czym sięgnął do kieszeni wyciągając parę monet wypytując* Ile za to?
S: *Ta oczywiście sprawdzając cenę, odpowiedziała* Za to młodzieńcze będzie dziesięć sykli.
W: *Ten trzymając w ręce monety, zaczął przeliczać, odpowiadając* Proszę bardzo *chwytając za fasolki, położył sumę obok kobiety za ladą po czym odpowiedział*  Miłego wieczoru! *po czym odwrócił się i poszedł w stronę drzwi*
S: Wzajemnie! *ta odwróciła się i wróciła do swoich zajęć*


Czy przeczytałeś regulamin?: Oczywiście, jak najbardziej.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#2
W historii postaci powinien pojawić się dokładnie opisany moment ujawnienia się mocy magicznych. Zmień też to że usłyszałeś od kogoś w szkole o szkole magii i że czytałeś o niej w internecie.
Historia postaci kończy się zazwyczaj na dworcu lub na ulicy pokontnej po zrobieniu potrzebnych zakupów. 


Podanie wstrzymane.

Masz 3 dni i 3 szanse na poprawienie podania.

Poprawiając edytujesz swoje podanie a nie piszesz nowego tematu. W temacie podania po poprawie wpisz "poprawa 1"  i pod moim postem napisz post o treści "gotowe".
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Damek998
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015

#3
@Poprawione
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#4
Zakupy na Pokontnej robi się za nim jedzie się do szkoły magii.
Różdżkę kupuje się samemu.
Po za tym przeczytaj i popraw historię postaci bo chyba pisałeś na szybko.
Uzasadnij w Historii postaci to dlaczego masz 67% czystości krwi.

Wstrzymane 4 dni i 2 szanse na poprawę.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!

Damek998
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2015

#5
@Poprawione2
Deneris
Czarodziej




Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#6
Zaakceptowane.
Napisz na /helpop po rangę ucznia.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.