Prorok Codzienny #96 Bibliotekarz w Hogwarcie
ProrokCodzienny
Dziennik Czarodziejów
Posty: 227
Tematy: 228
Gru 2014
406
Gryffindor
#1
Bibliotekarz w Hogwarcie


Ostatnimi czasy do kadry Hogwartu dołączyła nowa osoba. Osobą tą jest pan Godryk Skeet. Ta nowa osoba w progach Hogwartu, mało co widywana jest w Hogsmeade. Przyznajmy, że była bibliotekarka, raczej nie była chyba zbyt sumienna w pracy. Wypowiedzi uczniów na jej temat były na prawdę różne, począwszy od obelg, aż do różnych niezbyt przyjemnych dla ucha słów. Postaramy się przybliżyć państwu nieco Historię Pana Godryka Skeet. Pan Skeet ukończył Hogwart, z pewnych wiadomości wiemy, że miał zamiar on startować na Nauczyciela Językoznawstwa w Hogwarcie. Pewnie jak państwo myślą, nie dostał się. Również starał się o posadę Szefa Departamentu Transportu Magicznego jednak i to okazało się kolejną porażką. 

Pan Skeet jest osobą miłą i sumienną, przynajmniej tak twierdzą Uczniowie i Uczennice jednej z najbardziej znanych szkół magii. Udało nam się zdobyć ich opinie, które znajdują się na końcu Artykułu. Z naszych obserwacji wynika iż Pan Godryk rzadko kiedy bywa w Hogsmeade, cóż może najwyraźniej cały czas siedzi na swoim krzesełku w Bibliotece. A może znajduje się u kogoś innego ? Tego niestety nie wiemy. 

Niedawno spotkaliśmy go  jak szedł w stronę naszego Teatru, czyżby nasz Bibliotekarz miał jakieś tajemnice ? Cóż, nigdy nic nie wiadomo. Tymczasem dajemy państwu wypowiedzi uczniów jak i jednej z Nauczycielek w Hogwarcie. 


Oto wypowiedź jednego z uczniów chodzących do Hogwartu :

,,Pan Skeet jest bardzo sumienną osobą. Jest on przyjaźnie nastawiony do każdego z uczniów, każdą książkę poszuka i poda ci do ręki. Zna każdą półkę w Bibliotece. Może kiedyś pozna każdą książkę ? ''Tu wypowiada się jedna z uczennic Hogwartu :

,,Pan Godryk jest osobą naprawdę miłą. Nigdy nie krzyczy, stara się z każdym porozumieć bez sprzecznie. Jest on Skory do pomocy i nigdy jej nie odmawia. Brakowało nam takiej osoby w Hogwarcie.''


Kolejną wypowiedzią jest wypowiedź Pani Stelli - nauczycielki Wróżbiarstwa :

,,Pan Skeet jest naprawdę miłą osobą. Nigdy nie chodzi z zrzędniętą miną. Zawsze na jego buzi panuje uśmiech. Chętnie pomaga mi w prowadzeniu Kółka Teatralnego. Uczniowie traktują go bardzo Poważnie. Myślę że brakowało im takiego Bibliotekarza. ( Tu nauczycielka zaśmiała się )''


Prosimy o Opinie na temat nowego Bibliotekarza ! Może to twoja Opinia znajdzie się w następnym Wydaniu !
Wizualizacja proroka codziennego:Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.